• Informacje na temat:

  swarovski

Artykuły na temat: swarovski
 • Gwiazdy w krainie biżuterii

  Sztuka, tajemniczość, rytm i ornamentacja - oto, jakie cechy nowej kolekcji biżuterii Swarovskiego zachwalała w środę Małgorzata Kożuchowska, czyli Hanka Mostowiak z "M jak miłość". Gwiazda poprowadziła pokaz "Wings of Fantasy" - Swarovski jesień-zima 2011/12.

 • Meble Jacksona trafią pod młotek

  ...ozdobiona kamieniami rękawiczka Swarovski Crystal Glove (30 tysięcy dolarów) oraz oryginalne słowa do piosenki "Bad" ( 2-4 tysiące dolarów). FB.init("f68de3472255bf7ab891c34ffa18a734");

 • Kate Ryan: Zobacz rajski teledysk!

  Jedną z uczestniczek tegorocznej Eurowizji była Kate Ryan, reprezentująca Belgię. Wokalistce, uznawaną za jedną z faworytek, jednak nie udało się awansować do sobotniego finału konkursu w Atenach (20 maja). W stolicy Grecji sympatyczna Kate zaprezentowała piosenkę "Je t'adore". Teledysk do tego nagrania możecie już oglądać na stronach INTERIA.PL. Na liście najczęściej odtwarzanych pnie się on coraz wyżej.

 • Eva Green zagra Marię Callas?

  Eva Green ("Casino Royale") prowadzi rozmowy w sprawie występu w anglojęzycznym filmie biograficznym o legendarnej śpiewaczce Marii Callas - poinformował "Hollywood Reporter".

 • Bachleda-Curuś jak "dziewczyna Bonda"

  Alicja Bachleda-Curuś wystąpiła w najnowszej reklamie kampanii Open Your World marki Heineken. Przypomnijmy że holenderski browar, który podpisał niedawno umowę z producentami filmów o przygodach Jamesa Bonda, reklamowany jest też przez gwiazdy ostatniego filmu serii "Skyfall".

 • James Bond z wielkim brzuchem?

  Fani Jamesa Bonda wciąż nie mogą przeboleć, że w najnowszej odsłonie przygód agenta 007, ich ulubieniec zamienia drinka Martini na Heinekena. Temat ten wykorzystał gospodarz popularnego w USA talk show Jay Leno pokazując Daniela Craiga z... wielkim mięśniem piwnym.

 • Co za dziewczyna... Bonda

  Piękna i niebezpieczna. Tak można by określić idealną kobietę, dla której głowę traci sam James Bond. W najnowszym filmie "Skyfall" w tej roli będziemy podziwiać Bérénice Marlohe, która przyznaje, że jako aktorka miała tu spore pole do popisu.

Zdjęcia na temat: swarovski