• Informacje na temat:

  sweet 16

Artykuły na temat: sweet 16
 • Dorastanie na ekranie

  Nazwisko Tori Spelling nie znika z ekranu od niemal czterech dekad. Jako córka jednego z najpotężniejszych producentów w historii amerykańskiej telewizji, nie mogła wybrać innego zawodu niż aktorka. W czwartek, 16 maja, Tori Spelling obchodzi 40. urodziny.

 • "Must Be The Music": Do izolatki!

  Utalentowane nastolatki, śpiewający policjant, growlująca Amanda i powroty znanych twarzy - za nami drugi odcinek ósmej edycji "Must Be The Music".

 • Madonna kończy 50 lat

  Królowa popu dziś, 16 sierpnia, kończy 50 lat. Pomimo iż gwiazda przeżyła już pół wieku, nie zamierza porzucić aktywnego życia i 23 sierpnia rusza w światowe tournee.

 • Dariusz Kordek: Chłopiec z amerykańską urodą filmową

  Aktor, wokalista, konferansjer. W latach 90. gwiazda kultowego serialu "W labiryncie". Prywatnie ciepły mąż i kochający ojciec. 26 stycznia Dariusz Kordek kończy 50 lat.

 • Kto pojedzie na koncert Madonny?

  ...rozpoczęły się już prace nad sceną - przybyły pierwsze ciężarówki z elementami konstrukcyjnymi. Standardowa scena, na której podczas trasy "Sticky & Sweet" występuje artystka, składa się z ponad 21 tys. części, które w sumie ważą ponad 315 ton. Główna scena będzie miała 80 metrów szerokości, 25 metrów głębokości, 26 metrów wysokości i 16-metrowy wybieg w stronę publiczności. Po obu stronach...

 • Piętno Sweet Noise

  We wtorek 16 października gościem wideoczata INTERIA.PL był lider formacji Sweet Noise, Glaca.

 • Cały Disneyland tylko dla niej

  Nastoletnia gwiazda serialu "Hannah Montana" Miley Cyrus uczci swoje 16. urodziny w parku Disneyland w Kalifornii, który specjalnie na tę okazję zostanie zamknięty dla zwiedzających.

 • Sweet: Kompilacja na DVD

  Składanka największych przebojów brytyjskiej grupy Sweet ukaże się na DVD pod koniec października. Jest to data premiery na Wyspach Brytyjskich. Nie wiadomo jeszcze, czy materiał ten ukaże się w Polsce. Wydawcą w Anglii jest wytwórnia Wienerworld.

 • Sweet Noise na DVD

  Występ grupy Sweet Noise na Przystanku Woodstock w Żarach w 2003 roku został podsumowany wydawnictwem DVD. Płyta ukaże się w sklepach w sobotę, 31 lipca. Wcześniej będzie można ją kupić w Kostrzynie, gdzie w tym roku odbędzie się dziesiąta edycja Przystanku (30-31 lipca), i przez internetową stronę Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

 • 16-latek lepszy od swojego mistrza

  W poprzednim notowaniu Usher wyprzedził swojego młodego protegowanego, Justina Biebera, tym razem 16-latek wziął rewanż. Na liście najlepiej sprzedających się płyt w USA numerem jeden jest "My World 2.0".

Wideo na temat: sweet 16
 • Pewnego razu na dzikim wschodzie

  Pierwszy kurdyjski western. Bohater wojenny, Baran, stacjonuje w małej miejscowości na granicy Iraku i Turcji, gdzie panuje bezprawie i korupcja.

 • U niej w domu

  Życie Germain'a (Fabrice Luchini), znudzonego pracą nauczyciela i niespełnionego pisarza, zmieni się, gdy pozna 16-letniego Claude'a. Chłopak postanawia wkroczyć w życie rodziny szkolnego kolegi i opisywać wszystko, co uda mu się podejrzeć w cudzym domu. Relacja nauczyciela i ucznia przeistacza się w nietypową przyjaźń. Germain nie może doczekać się kolejnych tekstów. Mężczyzna pokazuje intymne opowieści Claude'a żonie i wspólnie ulegają fascynacji niezwykłym talentem chłopaka. Kolejne dni...

 • Piękne istoty

  "Piękne istoty" to ekranizacja pierwszej z serii pięciu książek Kami Garcii i Margaret Stohl. Powieść przedstawia historię licealisty z Południowej Karoliny, Ethana Wate'a (Aiden Ehrenreich). Życie chłopaka staje na głowie, kiedy do jego miasteczka wprowadza się Lena Duchannes (Alice Englert), obdarzona magicznymi mocami 16-latka, która odkrywa mroczne tajemnice ich rodzin, historii i miasta.

Dyskusje na temat: sweet 16