• Informacje na temat:

  świat ashley

Artykuły na temat: świat ashley
 • Lake Bell urodziła!

  Lake Bell (38 l.) i Scott Campbell zostali rodzicami po raz drugi! Na świat przyszedł ich synek. Para jeszcze nie zdradziła, jak nazwała dziecko.

 • Dramaty z Polski kontra hollywoodzkie kino gatunkowe

  Trzy polskie filmy - dramaty "Onirica" Lecha Majewskiego, "Heavy Mental" Sebastiana Buttnego oraz "Jak całkowicie zniknąć" Przemysława Wojcieszka - wejdą na ekrany kin w piątek, 17 kwietnia. Wśród premier są też aż cztery hollywoodzkie produkcje: komedia "THE DUFF [#ta brzydka i gruba]", thriller "Chłopak z sąsiedztwa", sensacyjny "Nocny pościg" i horror "Piramida".

 • Cheryl Cole i Liam Payne zostali rodzicami!

  ...​Cheryl Cole (33 l.) i Liam Payne (23 l.) zostali rodzicami! Na świat przyszedł pierwszy synek pary. Chłopiec jeszcze nie otrzymał imienia, ale już zdążył skraść serca nie tylko swoich rodziców.

 • Girls Aloud: Będzie dziecko?

  W lipcu 2006 roku ślub wzięli 23-letnia Cheryl Cole (wcześniej Tweedy), wokalistka grupy Girls Aloud, i Ashley Cole (26 l.), obrońca Arsenalu Londyn. Od tego czasu trwają medialne spekulacje, że wkrótce na świat przyjdzie ich dziecko.

 • Ashlee Simpson nie zazdrości siostrze

  Twierdzą, że nie istnieje między nimi siostrzana rywalizacja, ale faktem jest, że Ashley Simpson uprzedziła swoja starszą siostrę Jessicę i to ona pierwsza została mamą.

 • Następca "Zmierzchu" i "Igrzysk śmierci"?

  Ashley Judd dołączyła do obsady filmowej ekranizacji bestsellerowej powieści dla nastolatków "Niezgodna", autorstwa Veronici Roth. Film przez wielu krytyków zapowiadany jest jako następca "Zmierzchu" czy "Igrzysk śmierci". Główną bohaterkę gra Shailene Woodley - czy będzie lepsza niż Kristen Stewart w "Zmierzchu"?

 • "Blindspot": Zagadka dziewczyny z tatuażem

  ...bohaterki będzie rozszyfrowywana na przestrzeni całego sezonu. W serialu zagrają: Jaimie Alexander ("Thor", "Agenci T.A.R.C.Z.Y.", "Świat w opałach") jako Jane Doe, Sullivan Stapleton ("Kontra: Operacja świt", "300: Początek imperium") jako Kurt Weller i Ashley Johnson (Patterson). Producentem wykonawczym jest Greg Berlanti odpowiedzialny m.in. za sukces tytułów takich jak "The Flash", "Jezioro...

 • Gwiazda kina w nowym serialu

  Ashley Judd ma podpisać kontrakt ze stacją ABC w związku z planowanym udziałem w nowym serialu zatytułowanym "Missing" opartym na scenariuszu Grega Poiriera.

 • "Blindspot": Premiera w Canal+ Seriale już w listopadzie

  ...tatuaży i tożsamości głównej bohaterki będzie rozszyfrowywana na przestrzeni całego sezonu. W serialu występują: Jaimie Alexander ("Thor", "Agenci T.A.R.C.Z.Y.", "Świat w opałach") jako Jane Doe, Sullivan Stapleton ("Kontra: Operacja świt", "300: Początek imperium") jako Kurt Weller, Ashley Johnson ("Stalker", "Critical Role", "The Last of Us") jako Patterson. Producentem wykonawczym jest Greg...

 • Serialowy koniec świata

  Wybuchy bomb atomowych pustoszą Amerykę. Co czeka nielicznych, którzy ocaleli? Kto okaże się bohaterem, a kto łajdakiem?

Zdjęcia na temat: świat ashley
Wideo na temat: świat ashley
 • Inny świat

  "Inny Świat" to filmowa opowieść o świecie, którego już nie ma. Danuta Szaflarska jest narratorką i przewodnikiem po historii i kulturze, które ukształtowały ją jako człowieka. Oszczędna forma i zdjęcia Arthura Reinharta utrzymane głównie w czarno-białej poetyce, przeplatane archiwaliami ze zbiorów aktorki, a także kadrami z filmowych produkcji z których słynie Danuta Szaflarska - "Zakazanych piosenek", "Skarbu", "Pożegnania z Marią" czy "Pora umierać", tworzą ramę dla pełnej dygresji,...

 • Thor: Mroczny świat

  "Thor: Mroczny świat" to kontynuacja przygód Thora, który nie ustaje w walce o ocalenie Ziemii i pozostałych Ośmiu Królestw przed tajemniczym, starszym niż wszechświat wrogiem. Po wydarzeniach z filmów "Thor" i "Avengers", Thor próbuje zaprowadzić porządek w kosmosie, ale starożytna rasa, dowodzona przez mściwego Malekitha powraca, by zepchnąć wszechświat w ciemność. Stając do walki z wrogiem, którego nie może pokonać nawet Asgard pod wodzą Odyna, superbohater musi udać się na niebezpieczną...

 • Świat w płomieniach

  Film Rolanda Emmericha opowiada o ataku na Biały Dom. Jedyną osobą, która może uratować prezydenta (Jamie Foxx) jest agent ochrony (Channing Tatum).