• Informacje na temat:

  świat avril

Artykuły na temat: świat avril
 • Pomponik w pigułce. Plotki o gwiazdach

  ...młodo". Avril Lavigne kilka miesięcy temu wyznała, że ciężko choruje i poprosiła fanów, by modlili się za nią. Teraz zdecydowała się wyjawić, co jej dolegało. Okazuje się, że zachorowała na boreliozę. Na szczęście leczenie przyniosło efekty i wokalistka czuje się już dobrze. Milla Jovovich urodziła drugie dziecko! Pociecha aktorki przyszła na świat w środę, 1 kwietnia. Gwiazda i jej...

 • Avril Lavigne na odwyku? Wokalistka zaprzecza

  Według plotek problemy zdrowotne artystki miały być związane z odwykiem. Jednak Avril Lavigne nie zostawiła cienia wątpliwości, że nie o taką chorobę chodzi.

 • Koncertowy świat Avril Lavigne

  Po sukcesie płyty "Let Go!" Avril Lavigne postanowiła wydać album koncertowy. Krążek będzie nosił tytuł "My World" i ukaże się 24 listopada. Dodatkową atrakcją dla fanów będzie towarzyszące mu DVD.

 • Lupe Fiasco na szczycie, Avril dopiero 4.

  Album "Lasers" 29-letniego rapera Lupe Fiasco znalazł się na 1. miejscu amerykańskiej listy bestsellerów płytowych.

 • Świat: Bestsellery 2007

  Niemiecka firma Media Traffic, przygotowująca globalną listę bestsellerów płytowych i najpopularniejszych piosenek "United World Chart", podsumowała cały 2007 rok. Pod względem sprzedaży płyt rok 2007 należał do kontrowersyjnej brytyjskiej gwiazdy soul Amy Winehouse, a największy przebój roku wyśpiewała amerykańska gwiazda r'n'b Rihanna.

 • Świat: Musicalowy szał

  Między 13 a 19 sierpnia br. najlepiej sprzedawaną płytą na świecie była ścieżka dźwiękowa do drugiej części telewizyjnego filmu muzycznego "High School Musical" z wytwórni Disneya.

 • Pokochacie Avril Lavigne?

  Trzecia studyjna płyta kanadyjskiej wokalistki Avril Lavigne zatytułowana "The Best Dam Thing" trafi do sklepów w kwietniu 2007 roku. "Obiecuję wam, że pokochacie ten album" - napisała na swojej myspace'owej witrynie piosenkarka.

 • Szturm Avril Lavigne

  Między 16 a 22 kwietnia br. bezkonkurencyjna pod względem sprzedaży płyt na świecie okazała się kanadyjska megagwiazda poprocka Avril Lavigne.

 • Michael Buble podbija świat

  W okresie od 30 kwietnia do 6 maja br. najlepiej sprzedawaną płytą na świecie był premierowy album Michaela Buble "Call Me Irresponsible".

 • Avril Lavigne w Polsce

  Najlepiej sprzedawana gwiazda pop-rocka na świecie, Avril Lavigne, ponownie zagra koncert w Polsce.

Wideo na temat: świat avril
 • Inny świat

  "Inny Świat" to filmowa opowieść o świecie, którego już nie ma. Danuta Szaflarska jest narratorką i przewodnikiem po historii i kulturze, które ukształtowały ją jako człowieka. Oszczędna forma i zdjęcia Arthura Reinharta utrzymane głównie w czarno-białej poetyce, przeplatane archiwaliami ze zbiorów aktorki, a także kadrami z filmowych produkcji z których słynie Danuta Szaflarska - "Zakazanych piosenek", "Skarbu", "Pożegnania z Marią" czy "Pora umierać", tworzą ramę dla pełnej dygresji,...

 • Thor: Mroczny świat

  "Thor: Mroczny świat" to kontynuacja przygód Thora, który nie ustaje w walce o ocalenie Ziemii i pozostałych Ośmiu Królestw przed tajemniczym, starszym niż wszechświat wrogiem. Po wydarzeniach z filmów "Thor" i "Avengers", Thor próbuje zaprowadzić porządek w kosmosie, ale starożytna rasa, dowodzona przez mściwego Malekitha powraca, by zepchnąć wszechświat w ciemność. Stając do walki z wrogiem, którego nie może pokonać nawet Asgard pod wodzą Odyna, superbohater musi udać się na niebezpieczną...

 • Świat w płomieniach

  Film Rolanda Emmericha opowiada o ataku na Biały Dom. Jedyną osobą, która może uratować prezydenta (Jamie Foxx) jest agent ochrony (Channing Tatum).