• Informacje na temat:

  świat gwiazdek

Artykuły na temat: świat gwiazdek
 • "Na dobre i na złe": Gwiazdka bez dyżuru

  Mandel, światowej sławy specjalistka ginekologii z kliniki w Bostonie, jest siostrą nieżyjącej już Hany Goldberg (Kamilla Baar) i przyrodnią siostrą Przemka.

 • "Kevin sam w domu": Ośmiolatek, który podbił świat!

  Ten film z pewnością oglądał każdy z nas. Pytanie, ile razy? "Kevin sam w domu" - opowieść o dzielnym 8-latku, który przechytrzył dwóch niezbyt rozgarniętych włamywaczy, a przy okazji uświadomił sobie, jak ważna w życiu jest rodzina - bawi widzów na całym świecie już od 24 lat.

 • Gwiazdka bez śniegu

  Jorku. Całe miasto było pięknie przyozdobione światłami i choinkami. Poszliśmy z Orsonem na spacer i pod jedną z miejskich choinek stał ogromny prezent z moim imieniem.... to była właśnie ta łódka...

 • "Sąsiady" : Cukru w mieście brak!

  "Biedni ludzie to ludzie, których los, a może inni ludzie, a może system, pozbawił dostępu do ideałów i oni tkwią w zawiesinie pozbawieni samoświadomości, ale często odzywa się w nich instynkt, serce, trafność gestu" - mówił przed laty Grzegorz Królikiewicz. Dokładnie tacy są bohaterowie jego najnowszego filmu "Sąsiady".

 • Gdy zabłyśnie pierwsza gwiazdka

  Od lat bohaterowie "Plebanii" żyją w tym samym rytmie, co widzowie. I teraz zasiądą do wieczerzy wkrótce po zapadnięciu mroku.

 • Meghan Trainor "All About That Bass": Kochanego ciała nigdy za wiele?

  Hymn puszystych dziewcząt robi furorę po obu stronach oceanu. Krągła Amerykanka śpiewa do innych krągłych Amerykanek, by pokochały swoje ciało.

 • Sylwia Bomba urodziła! Pochwaliła się uroczym zdjęciem ze szpitala!

  ...10 grudnia 2018 roku na świat przyszło pierwsze dziecko Sylwii i jej partnera. Przez cały okres ciąży celebrytka zasypywała swoich fanów zdjęciami, na których eksponowała swój krągły brzuszek, a teraz pokazała zdjęcie prosto ze szpitala. "O godzinie 2:00 w nocy w szpitalu im. Św. Rodziny przyszła na świat nasza córeczka Antosia" - napisała świeżo upieczona mama. Sylwia zdradziła również, ile...

 • Katarzyna Sowińska: Nie wiem, czy wrócę do Polski

  - Przede mną ważne decyzje i myślę, że zostaną podjęte w najbliższych miesiącach - mówi Katarzyna Sowińska. Aktorka nie jest pewna, czy wróci do Polski, czy też na stałe zwiąże swoją przyszłość z Los Angeles. Twierdzi, że do Polski wraca zawsze z sentymentem, ale to Kalifornia jest obecnie jej domem.

 • Katarzyna Burzyńska w zaawansowanej ciąży! Który to miesiąc?

  Prezenterka jest już mamą 3,5-letniego Henia, a teraz wraz z partnerem oczekują przyjścia na świat kolejnego dziecka. Okazuje się, że teraz urodzi się dziewczynka, a dumna mama chętnie chwali się ciążowymi kształtami na swoim profilu w mediach społecznościowych. To właśnie na umieszczanych tam zdjęciach widzimy, że dziennikarka jest bardzo aktywna w ciąży, a jej ostatnia rozmowa z  dziennikarką...

 • Krytycy o Led Zeppelin: Słabe, niewyszukane piosenki

  Na stronach Interii możecie przeczytać fragment książki "Robert Plant. Życie" autorstwa Paula Reesa. Rozdział opowiada o pierwszej trasie koncertowej Led Zeppelin w Ameryce Północnej, pierwszych, krytycznych recenzjach twórczości grupy i nieudanej próbie wykonania odlewu członka Roberta Planta.

Zdjęcia na temat: świat gwiazdek
Wideo na temat: świat gwiazdek
 • Inny świat

  "Inny Świat" to filmowa opowieść o świecie, którego już nie ma. Danuta Szaflarska jest narratorką i przewodnikiem po historii i kulturze, które ukształtowały ją jako człowieka. Oszczędna forma i zdjęcia Arthura Reinharta utrzymane głównie w czarno-białej poetyce, przeplatane archiwaliami ze zbiorów aktorki, a także kadrami z filmowych produkcji z których słynie Danuta Szaflarska - "Zakazanych piosenek", "Skarbu", "Pożegnania z Marią" czy "Pora umierać", tworzą ramę dla pełnej dygresji,...

 • Thor: Mroczny świat

  "Thor: Mroczny świat" to kontynuacja przygód Thora, który nie ustaje w walce o ocalenie Ziemii i pozostałych Ośmiu Królestw przed tajemniczym, starszym niż wszechświat wrogiem. Po wydarzeniach z filmów "Thor" i "Avengers", Thor próbuje zaprowadzić porządek w kosmosie, ale starożytna rasa, dowodzona przez mściwego Malekitha powraca, by zepchnąć wszechświat w ciemność. Stając do walki z wrogiem, którego nie może pokonać nawet Asgard pod wodzą Odyna, superbohater musi udać się na niebezpieczną...

 • Świat w płomieniach

  Film Rolanda Emmericha opowiada o ataku na Biały Dom. Jedyną osobą, która może uratować prezydenta (Jamie Foxx) jest agent ochrony (Channing Tatum).

Dyskusje na temat: świat gwiazdek
 • Re: Energia ją rozpiera. Już jako...

  ? Myszka MIckey ich nam wcisnęła. ;D Padaka generalnie coraz bardziej świat ogarnia. Sztuki i artyzmu coraz mniej za to coraz więcej pazernych gwiazdek!