• Informacje na temat:

  świat kocha

Artykuły na temat: świat kocha
 • "Barwy szczęścia": Kocha swoją pracę

  O czym pan myślał 11 lat temu, kończąc łódzką "Filmówkę"? Pewnie nie o Hollywood? - Hollywood? Nadal o nim marzę! (śmiech) Byłem i wciąż jestem zakochany w zawodzie aktora, chciałem go uprawiać(...) nie narzekam. Jestem szczęśliwy, że mogę robić to, co robię. Gdyby wszystko szło po mojej myśli, też byłoby niedobrze. Nie przeraża pana świat show-biznesu, w którym trzeba nieustannie walczyć...

 • Marcin Tyszka w "Project Runway"

  Przed nami druga edycja "Project Runway". Do jury talent show dla projektantów dołączył Marcin Tyszka, człowiek, który modę po prostu kocha.

 • Bartosz Obuchowicz kocha być tatą! Swojego stracił, gdy był dzieckiem

  .... Najstarsza, Marianna, ma 11 lat, Marcelina osiem, a najmłodsza, Michalina, trzy miesiące. Dumny tata był przy tym, gdy przychodziły na świat. "Podziwiam kobiety za ich trud, siłę i odwagę. Nie sądzę(...) potomstwem. "Przydało się. Kiedy na świat przyszła moja pierwsza córka, nie byłem bezradnym rodzicem. Umiałem fachowo zmieniać pieluchy" - śmieje się.  Przyznaje, że najbardziej drżeli z żoną o najstarszą...

 • Katarzyna Bargiełowska: Jak rozmawiać trzeba z psem

  Widzowie polubili nie tylko program "Przygarnij mnie", lecz także znawczynię psiej psychiki. Katarzyna Bargiełowska opowiada, dlaczego kocha psy i... jak się z nimi dogaduje.

 • Anna Dymna nadal kocha pierwszego męża

  ...męża. - Kiedy odszedł, poczułam, że świat się skończył. Wciąż nie mogę w to uwierzyć - wyznaje Anna Dymna (64 l.). Byli kompletnymi przeciwieństwami. Ona, z dobrego domu, młoda, śliczna studentka(...) do przeszłości. - W 1972 roku kręciłam film, którego scenarzystą był Wiesiu Dymny. Film nie wszedł na ekrany, ale wtedy zakochaliśmy się w sobie. Była zima, straszny mróz, a my chodziliśmy całe...

 • Grażyna Wolszczak: Saute też jestem olśniewająca

  Dziewczyna z Pomorza, która bez ruchu na świeżym powietrzu nie wyobraża sobie życia. Co sprawia, że choć lata lecą, Grażyna Wolszczak wciąż wygląda rewelacyjnie? Dobre serce, wiara w siebie, optymizm, a może to, że kocha i jest kochana?

 • Natalia Kukulska: Co się wydarzyło podczas ostatnich świąt z mamą?

  Szmeterling w książce Marcina Wilka.  Ania w ostatniej chwili odwołała zabieg, wiedząc jednak, że będzie musiała znieść wiele cierpień, by utrzymać ciążę. Kiedy 3 marca 1976 roku na świat przyszła Natalka(...) rodzinę, do wigilijnego stołu zawsze zaprasza wszystkich, których kocha.  Będzie śpiewać kolędy dla córeczki  Dziś – gdy nie ma już na świecie ani babci piosenkarki, ani jej taty, Jarosława...

 • Barbara Kurdej-Szatan: Moja córka nie będzie jedynaczką

  Swoją energią może obdzielić cały świat. Kobieta, która ufa losowi i przyjmuje niespodzianki, jakie on jej niesie. Przekonała się, że życie pisze najlepsze scenariusze.

 • Edyta Olszówka: Świat zwariował. Wstydzimy się normalności, zwyczajności!

  Najgorszym więzieniem jest dla niej przeszłość. To dlatego jej nie rozpamiętuje. Stara się też nie obawiać przyszłości. Żyje "tu i teraz" i - co najważniejsze - robi to co kocha. Mówi się, że obecność Edyty Olszówki (43 l.) w serialu jest gwarantem sukcesu każdej produkcji. Czy faktycznie nowy serial "Aż po sufit" stanie się hitem?

 • "Violetta": Serial i koncert na DVD

  "Violetta: Koncert" oraz dwie pierwsze części drugiego sezonu serialu "Violetta" zadebiutowały na DVD 28 listopada. Trzecia i czwarta część sezonu drugiego pojawią się na rynku 5 grudnia.

Zdjęcia na temat: świat kocha
Dyskusje na temat: świat kocha