• Informacje na temat:

  świat lindsay

Artykuły na temat: świat lindsay
 • „Świat według Bundych": Życie po hicie

  ...dłuższy czas tkwiła w toksycznym związku z Gene’em Simmonsem, muzykiem legendarnego heavymetalowego zespołu "KISS". W wieku 33 lat trafiła na plan "Świata według Bundych". Wtedy była już czysta, a u jej(...) "Świata...", Kurtem Sutterem, który w 2008 r. dał jej jedną z głównych ról w "Synach Anarchii". W 2007 r. przyszło na świat ich córeczka Esme Louise, którą urodziła surogatka. - Przy ostatnim...

 • Zmarł Mirosłav Ondricek, twórca zdjęć do "Amadeusza"

  Zmarł Mirosłav Ondricek, autor zdjęć do takich przebojów kinowych, jak "Amadeusz", "Hair", "Świat według Garpa", "Ragtime". Pochodzący z Czech operator miał 80 lat.

 • Lindsay Lohan w rozpaczy

  W amerykańskim światku filmowym mówi się, że jesteś tak dobry, jak twój ostatni film... Nic więc dziwnego, że Lindsay Lohan (26 l.) wiązała ogromne nadzieje ze swoją najnowszą produkcją, ekranizacją biografii Elizabeth Taylor "Liz and Dick".

 • "Birdman" : Pojedynek superbohaterów

  Birdman to superbohater z serii filmów hollywoodzkich, którego grał aktor Riggan Thomson. W rolę Riggana, w filmie Inarritu wcielił się Michael Keaton - "człowiek nietoperz". Ta zbieżność superbohaterów jest oczywiście zamierzona.

 • Lindsay Lohan gwiazdą "Glee"

  Specjalny dwugodzinny epizod "Glee" zostanie wyemitowany w przyszłym tygodniu, tuż przed finałem sezonu, który czeka widzów 24 maja. Gościnnie wystąpi w nim Lindsay Lohan.

 • "Sils Maria" : Sztuka wysoka, sztuka niska

  Aktorka w momencie kryzysu egzystencjalnego, życie w świecie rządzonym przez media, filmy o superbohaterach jako widmo zagłady, które ciąży nad prawdziwą sztuką. "Sils Maria" Oliviera Assayasa w wielu punktach przypomina "Birdmana" Alejandro Gonzáleza Ińárritu. Jest jednak dziełem mniej efekciarskim i bardziej szczerym, słowem: lepszym.

 • Lindsay Lohan jest wrakiem człowieka przez traumę z dzieciństwa?

  W wieku 26 lat Lindsay Lohan zdążyła stać się pośmiewiskiem amerykańskiego show-biznesu: nie dość, że jej kariera aktorska od paru lat stoi w miejscu, to jeszcze ciągnie się za nią etykietka niezrównoważonej narkomanki. Matka Lindsay ma jednak na to wytłumaczenie...

 • Młodzi producenci na Krakowskim Festiwalu Filmowym

  Młodzi producenci zrzeszeni w Krajowej Izbie Producentów Audiowizualnych (KIPA) w wyraźny sposób zaznaczą swoją obecność na trwającym 55. Krakowskim Festiwalu Filmowym.

 • Lindsay Lohan kończy z aktorstwem!

  Lindsay Lohan , która zadebiutowała ostatnio jako projektantka dla domu mody Ungaro, twierdzi, że ma dosyć monotonii związanej z grą w filmach, a aktorstwo nigdy nie było jej planem na życie.

 • Ojciec broni Lindsay Lohan

  Ojciec Lindsay Lohan zatrudnił specjalną ekipę ochroniarzy, którzy mają strzec jego córki.

Zdjęcia na temat: świat lindsay
 • Lindsay Lohan
Wideo na temat: świat lindsay
 • Inny świat

  "Inny Świat" to filmowa opowieść o świecie, którego już nie ma. Danuta Szaflarska jest narratorką i przewodnikiem po historii i kulturze, które ukształtowały ją jako człowieka. Oszczędna forma i zdjęcia Arthura Reinharta utrzymane głównie w czarno-białej poetyce, przeplatane archiwaliami ze zbiorów aktorki, a także kadrami z filmowych produkcji z których słynie Danuta Szaflarska - "Zakazanych piosenek", "Skarbu", "Pożegnania z Marią" czy "Pora umierać", tworzą ramę dla pełnej dygresji,...

 • Thor: Mroczny świat

  "Thor: Mroczny świat" to kontynuacja przygód Thora, który nie ustaje w walce o ocalenie Ziemii i pozostałych Ośmiu Królestw przed tajemniczym, starszym niż wszechświat wrogiem. Po wydarzeniach z filmów "Thor" i "Avengers", Thor próbuje zaprowadzić porządek w kosmosie, ale starożytna rasa, dowodzona przez mściwego Malekitha powraca, by zepchnąć wszechświat w ciemność. Stając do walki z wrogiem, którego nie może pokonać nawet Asgard pod wodzą Odyna, superbohater musi udać się na niebezpieczną...

 • Świat w płomieniach

  Film Rolanda Emmericha opowiada o ataku na Biały Dom. Jedyną osobą, która może uratować prezydenta (Jamie Foxx) jest agent ochrony (Channing Tatum).

Dyskusje na temat: świat lindsay
 • Re: Lindsay Lohan: Przerażający widok

  Typowe. Młodość i uroda mijają i wszystko się kończy. Na jej miejsce młodsze przychodzą. Świat gwiazdek i gwazdeczek jest bezwzględny.

 • Re: Lindsay Lohan: Przerażający widok

  Nie wydziwiaj hipokryto. Tak sprawdza się wszystkie substancje chemiczne na całym świecie, a to że wypłynęło to w Niemczech świadczy tylko o wielkiej wrażliwości tych ludzi którzy zaryzykowali żeby to pokazać. Takie same dantejskie sceny są też w rzeźniach, ale ludzie muszą jeść bo świat został tak g..nie skonstruowany i dopóki nie wymyślimy sztucznie hodowanego mięsa i sensownych testów bez

 • Re: Lindsay Lohan była na samym dnie. Aktorka wychodzi na prostą?

  I to jest Gwiazda! z nałogami sukcesami potknięciami i chorobami a nie te naszeIdiotki które mówią że sa chore bo chcą zaistnieć. Dioda-ślepnie i głuchnie od dawna puistak,WYszkakoni plecie bzdury w Opolu jakby-umierała czy płacząca krokodylimi łzami aga wieśniak stra żak. Tylko aby zaistnieć. Lohan to gwiazda którą zna świat a te pozorantki tylko zaścianek w Polsce