• Informacje na temat:

  świat luksusu

Artykuły na temat: świat luksusu
 • Weronika Rosati pierwszy raz tak szczerze o porodzie! Nie było luksusów?

  Pięć miesięcy temu życie aktorki wywróciło się do góry nogami. Na świat przyszła jej długo wyczekiwana córeczka i całą uwagę poświęciła tylko jej. Teraz powoli wraca do pracy i zdecydowała się(...) podkreśla jednak, że nie żałuje tego, jak zmieniło się jej życie po przyjściu na świat dziecka, choć przez to straciła ponoć wiele ról. Wyjaśniła także, że nigdy nie przeprowadziła się do Los Angeles...

 • "Joe" : Na południe od raju

  Nakręcony przez Davida Gordona Greena "Joe" to śmiertelnie poważny film o Południu, o smutnej krainie, gdzie więzi społeczne rdzewieją od whiskey i kwitnie patologia.

 • W takich luksusach będzie rodzić księżna Kate. Dwór czeka na... bliźnięta?

  Miejscem narodzin trzeciego dziecka Williama i Kate będzie klinika Lido, oddział położniczy londyńskiego szpitala St Mary’s. Tu przyszli na świat George i Charlotte. Warunki mało szpitalne: aksamitne(...) dostęp do szybkiej sieci internetu. Wszystkie mamy, które rodziły w Lido, podkreślają jednak, że najbardziej cenią sobie nie luksusy (które mogłyby być jeszcze większe), tylko świetną, światowej klasy...

 • Andriej Konczałowski gościem Sputnika

  Ważnym punktem programu trwającej w Warszawie 8. edycji festiwalu Sputnik jest retrospektywa twórczości Andrieja Konczałowskiego, w ramach której prezentowane jest sześć ostatnich filmów rosyjskiego reżysera.

 • Maryla Rodowicz żyje w prawdziwych luksusach! Wciąż jej mało?

  Dużyńskiego. "Kostiumy już się tam nie mieszczą. Wiszą, leżą w pokrowcach. Są ich setki. Każdy specjalnie zaprojektowany i szyty na konkretny występ" – żali się w tygodniku "Świat i Ludzie" Maryla...

 • Kaja Paschalska nie zamierza odejść z "Klanu"!

  Kaja Paschalska, czyli Ola Lubicz z "Klanu", którą od kilku tygodni oglądamy w show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", nie ma zamiaru - co ostatnio zasugerował jeden z portali - rozstać się z serialem, w którym gra już od 18 lat.

 • .... Ten świat, niedostępny dla zwykłego śmiertelnika, jest teraz na wyciągnięcie ręki Agnieszki". Mamy nadzieję, że celebrytka nie zepsuje tego!

 • Luksusy Edyty Zając

  Partnerka Cezarego Pazury - Edyta Zając - otrzymała własny program telewizyjny. Wspólnie z Lidią Popiel, na antenie nowego kobiecego kanału Polsat Cafe, poprowadzi magazyn "Luksus", prezentujący luksusowe miejsca i produkty.

 • Świat wielkich pieniędzy

  Świat wielkich pieniędzy, poważnych interesów i luksusu bywa bardzo wciągający. Gdy zajrzymy do niego przez dziurkę od klucza, możemy się jednak zdziwić, że nie jest tak kolorow jak się na pierwszy rzut oka wydaje. Będą mogli się o tym przekonać widzowie, obserwując losy rodziny Podhoreckich w najnowszym serialu Jedynki "Rezydencja".

 • Żona Pazury odchodzi z telewizji

  Zmiany w kobiecym programie Polsat Cafe. Z pracy na wizji rezygnuje Edyta Pazura, żona Cezarego Pazury, która przez ostatnie miesiące prezentowała na wizji kobiecy świat luksusu.

Zdjęcia na temat: świat luksusu
Dyskusje na temat: świat luksusu
 • Re: Prywatny detektyw z Gdańska

  rodziny - twierdzenie że wtedy było kolorowo to jakaś aberracja (nawet dla uprzywilejowanych Paryzew i pare zielonych na koncie to był Highend - szczyt luksusu) P.S. Gdyby ten twój 'kolorowy świat