• Informacje na temat:

  świat przyjrzeć

Artykuły na temat: świat przyjrzeć
 • Marta Kaczyńska wkrótce znów zostanie mamą. Będzie trzecia córka?

  ...tuż-tuż. Ponoć planowany jest na połowę sierpnia.  Mówi się, że Marta marzy, aby tym razem na świat wydać syna. Okazuje się jednak, że to pragnienie może się nie spełnić. Jak czytamy w "Super Expressie...

 • Co słychać u byłych wokalistek Varius Manx?

  Premiera nowej, znakomitej płyty Kasi Stankiewicz oraz całkiem nowej odsłony Anny Józefiny Lubienieckiej sprawiły, że postanowiliśmy się przyjrzeć, co obecnie porabiają byłe wokalistki grupy Varius Manx.

 • Sensacyjny materiał "Wprost": Znany showman korzysta z usług męskich prostytutek!

  Tygodnik "Wprost" opisał "nieznany świat męskiej prostytucji" w Warszawie. Wśród klientów takich agencji nie brakuje znanych twarzy!

 • "Discopolo": Takiego filmu jeszcze nie było!

  Znakomici aktorzy, muzyka, bajecznie kolorowe kostiumy, czyli "Discopolo". Film Maćka Bochniaka o początkach ery disco polo z całą pewnością nas zaskoczy!

 • Ariadna Gierek: Uratowała wzrok tysiącom ludzi, zgubił ją alkohol

  Plotkowano, że kąpie się w kryształowej wannie, fryzjera ma w Paryżu, dom wyłożyła marmurem i srebrem, a w drzwiach ma złote klamki. No i adoptował ją Breżniew. O Ariadnie Gierek (79 l.) opowiadano niestworzone historie, ale żadna nie była tak niezwykła jak prawda o kobiecie, dzięki której polska okulistyka dogoniła świat.

 • Magdalena Cielecka: Matka gwiazdora

  Magdalenę Cielecką ("Wenecja", "Katyń", "S@motność w sieci") znowu zobaczymy na kinowym ekranie. Aktorka pracuje właśnie na planie najnowszego filmu Jana Kidawy-Błońskiego, twórcy słynnej "Różyczki". "Gwiazdy" to - inspirowana prawdziwymi wydarzeniami - opowieść o Janie Banasiu, znakomitym śląskim piłkarzu.

 • Karolina Malinowska też dostała propozycję od szejka!

  Echa afery z modelkami świadczącymi usługi szejkom z Dubaju nie milknie. Głos w sprawie zabrała Karolina Malinowska (33 l.), która świat mody zna od podszewki!

 • "Twarz anioła": Morderstwo z pierwszych stron gazet

  Sensacyjna historia brutalnego morderstwa młodej studentki, pokazana z perspektywy dziennikarskiego śledztwa i procesu, w którym media wydały wyrok na długo przed sądem. Cara Delevingne, Daniel Brühl i Kate Beckinsale grają główne role w filmie "Twarz anioła".

 • "M jak miłość": Olga Frycz lubi sobie... ponurkować

  Olga Frycz, czyli Ala z "M jak miłość" i Marysia z mazurskiej sagi "Nad rozlewiskiem", od niedawna jest wielką pasjonatką... nurkowania. Latem - podczas pobytu na Lanzarote (wulkaniczna wyspa wchodząca w skład archipelagu Wysp Kanaryjskich) - ukończyła kurs nurkowania Open Water Diver i po raz pierwszy miała okazję przyjrzeć się podwodnemu światu, który po prostu ją zachwycił.

 • "Wataha": Bieszczadzki hardcore

  Sześcioodcinkowy serial "Wataha" to najnowsza produkcja HBO. Opowieść o strażnikach granicznych w Bieszczadach zadebiutuje na HBO 12 października. W rolach głównych zobaczymy: Leszka Lichotę, Bartłomieja Topę oraz siostry Magdalenę i Aleksandrę Popławskie.

Dyskusje na temat: świat przyjrzeć
 • Re: "M jak miłość": Kasia Grabowska wychodzi za mąż!

  rozrywce i knuciu dość banalnych intryg o banalnych skutkach. Jednak jest to tylko pozór. Jeśli przyjrzeć się głębiej natychmiast w oczy rzuci się kilka szczegółów. Czy, na przykład, zauważyliście, iż do(...). Tym samym tytuł serialu " Świat według Kiepskich " , jest bardziej trafny niż można zakładać. Bo rzeczywiście jest to świat kształtowany na nowo, przez ludzi, którzy przetrwali zagładę i starają się