• Informacje na temat:

  świat robert

Artykuły na temat: świat robert
 • Świat według Kiepskich

  Kiepskich na drodze psychologicznych manipulacji? Gościnnie wystąpi: Robert Rozmus.

 • Robert Więckiewicz "królem życia"

  Robert Więckiewicz zagra główną rolę w komedii Jerzego Zielińskiego "Królowie życia".

 • Robert Janson pomógł chorej dziewczynce!

  Robert Janson bardzo bał się występu w Opolu. Zaryzykował nie dla ambicji, ale pewnej chorej dziewczynki.

 • Krytycy o Led Zeppelin: Słabe, niewyszukane piosenki

  Na stronach Interii możecie przeczytać fragment książki "Robert Plant. Życie" autorstwa Paula Reesa. Rozdział opowiada o pierwszej trasie koncertowej Led Zeppelin w Ameryce Północnej, pierwszych, krytycznych recenzjach twórczości grupy i nieudanej próbie wykonania odlewu członka Roberta Planta.

 • Anna Lewandowska i Robert Lewandowski pomnażają majątek!

  Należący do pierwszej dziesiątki najlepiej zarabiających piłkarzy świata Robert Lewandowski (28 l.) wie, jak zainwestować pieniądze.

 • Robert Gonera: Szukając siebie

  Adam Borecki z "Długu", Jerzy Pawlak z "Gliny", "Jacek Milecki z "M jak Miłość", Piotr Skotnicki z "Determinatora"... Co łączy tych panów? Wszyscy mają skomplikowany charakter, każdemu życie wywraca się do góry nogami. W tym momencie zwolennicy prostych przełożeń stwierdzą, że grający ich Robert Gonera (45 l.) jest odtwórcą idealnym. Życie prywatne ma równie pogmatwane jak jego bohaterowie.

 • Robert Lewandowski zaskoczył tym żonę! Co za niespodzianka!

  Robert (29 l.) i Ania (29 l.) Lewandowscy budują krok po kroku swoje imperium i nie spoczywają na laurach. Piłkarz właśnie próbuje swoich sił w zupełnie nowej dziedzinie!

 • Paranienormalni w amerykańskim stylu

  Staramy się łączyć dobrze znany nam świat kabaretowy z rozrywką telewizyjną - mówią Igor Kwiatkowski i Robert Motyka. Przygotowują też repertuar na nowy sezon show, który ruszy jesienią.

 • Robert i Patrycja Stockinger pochwalili się córeczką! Urocza!

  Kilka dni temu, pod koniec października Robert Stockinger (28 l.) i jego żona Patrycja zostali dumnymi rodzicami. Para dziennikarzy postanowiła pochwalić się maluszkiem w mediach społecznościowych!

 • Syn Tomasza Stockingera w "Dzień Dobry TVN"

  Dla syna był i autorytetem, i partnerem. Dziś cieszy się, że Robert idzie własną drogą i doskonale sobie na niej radzi.

Zdjęcia na temat: świat robert
Wideo na temat: świat robert
 • Robert Kudelski: Ludziom jest dzisiaj za dobrze

  Robert Kudelski przygotowuje kolejną premierę teatralną. Aktor napisał scenariusz spektaklu opartego na prawdziwej historii uciekiniera z Treblinki. Gwiazdor serialu „Na Wspólnej” jest zaniepokojony(...) tendencje nacjonalistyczne, demony, ludziom za dobrze było przez te wszystkie lata na świecie. Myślą, że świat tylko tak wygląda. Jak się mówi o wojnie, to wszyscy uważają, że to się nie wydarzy

 • Robert Korzeniowski: W święta nie trzymam diety. Będę jadł pierogi!

  Chodziarz Robert Korzeniowski zamierza trenować nawet podczas świąt wielkanocnych. Sportowiec rezygnuje natomiast ze ścisłej diety - nie wyobraża sobie bowiem świąt bez pierogów ruskich, które przyrządza jego mama.

 • "Przyjaciółki": Zapowiedź 9. sezonu

  Patrycja (Joanna Liszowska) i Michał (Marcin Rogacewicz) odbudują swoje małżeństwo? Jak Inga (Małgorzata Socha) i Robert (Krzysztof Wieszczek) poradzą sobie z niespodziewaną rozłąką? Czy ich dziecko przyjdzie na świat w Nowym Jorku? Nowy sezon przebojowych "Przyjaciółek" zadebiutuje 2 marca w Telewizji POLSAT i będzie emitowany przez dwanaście tygodni, w czwartki o godzinie 21:00. W dziewiątej serii

Dyskusje na temat: świat robert
 • Re: "M jak miłość": Gdy rozpada się cały świat

  Uwierzcie albo nie Ale u mnie była niemal identyczna sytuacja.Wielka miłość "żony"z lat młodzieńczych płacz małej itp.U mnie skończyło się tak że ta jej miłość siedzi w więzieniu zrobił jej dziecko,pobrali gdzie tylko się da kredyty komornicy zadłużenia eksmisja z mieszkania.

 • Re: "Na Wspólnej": Robert zwolniony?

  Strona nazywa się świat seriali więc o czym mają pisać jak nie o serialach ? :O

 • Re: "Świat według Kiepskich": Powrót na plan!

  To już nie ci sami kiepscy co kiedyś... teraz to wszystko stało się żałosne. Nadużywanie słów które w starych odcinkach były na cenzurowanym. Walduś nie ten sam i ta jego żałosna partnerka. Ferdek robi z siebie pajaca,żałosnego pajaca. Brakuje mi ,,Boryska" z kółka różańcowego pani Rozalii. Jedynie Marian trzyma poziom chociaż i on przestaje być zawbawny. Teraz jeszcze odcinek z człowiekiem który powinien sprzątać ulice a nie grać w serialach.... ludzie zobaczcie co oni nam serwują. My mamy...

 • Re: Gdy „M jak miłość” podbije świat

  Ja proponuję tak: Barbarę Mostowiak zagra Anna Grodzka, braci Mroczków Dany De Vito i Arnold Schwarzeneger, Lucka Mostowiaka Szarik z Czterech Pancernych, Kasię Cichopek zastąpi Robert Biedroń...

 • Re: "Korona królów": Robert Gonera nie zachwyca się sobą...

  Komunia" "M jak modlitwa" "Świat wg redemptorystów" - reż. Okił Khamidov "Tata, a Ojciec Marcin powiedział... " serial edukacyjny dla rodziców "Strażnik dekalogu" z Chuckiem Norrisem "Sutannah(...)" - program o najnowszych, światowych trendach w nakryciach głowy i fryzurach "Darz Bóg" - program łowiecki - odcinek o polowaniu na jelenie. "1001 rzeczy które można zrobić z moheru" - drzwi balkonowe

 • Re: Serialowy przewodnik

  Jeśli Robert poda Kisielowej tabletkę gwałtu, to przeżyje Pierwszą miłość. W jej umyśle pojawią się Barwy szczęścia. Później Na sygnale pojedzie do Leśnej Góry, a Lekarze na start postawią Diagnozę. Jak dojdzie do siebie to stwierdzi, że miało być Miasto skarbów a trafiła do El Principe - dzielnicy zła. Będzie ją otaczał Świat według Kiepskich. Na szczęści pojawią się Przyjaciółki i zostaną Na

 • Re: "Świat według Kiepskich": Grabowski gwiazdorzy?

  Tak się zastanawiam nad tą kaszanką!!!Byłby szok ja polski emeryt wchodzę do Knajpy w Las Vegas z Robertem de Niro i Robert-dwa razy krupniok śląski proszę i dwa browary,tylko zimne!!!Taki miałem sen ale taka jest prawda.Polski gwiazdor myśli że,jest już na Marsie,tam nie mają kaszanki.Po latach płaczą że,mają 1500zł emerytury!!!

 • Re: "Świat według Kiepskich": To on miał zagrać Ferdka Kiepskiego!

  Pierwsza liga światowa to jest aktor, który potrafi zagrać wiele różnorodnych ról i postaci jak przykładowo Robert de Niro albo Julia Roberts a nie jedna w zyciu.

 • Re: Robert zrobi skok w bok!

  DO czrkolada - A skąd taka pewność... Pewne jest to,ze Kopernik nie żyje.Zdradzają najwiecej i najczęściej ci najspokojni i naprawdę poukładani... Proszę mi wierzyć Droga Pani.Teraz taki świat ... Zona dowiaduje się lub nie.Żyje w nieświadomości całe życie.Mam akurat taką pracę,że otaczają mnie męzczyżni.Naprawdę głowa mała ...

 • Re: "Na dobre i na złe": Anita Sokołowska potrzebuje odpoczynku?

  Piękna kobieta, kobiecość to jej walor.Najpiekniejsze co posiada każda kobieta, to właśnie kobiecość, poparta uśmiechem każdego dnia.Szkoda,że mało kobiet korzysta z tych walorów.Wówczas świat byłby piękniejszy dla samych kobiet, a mężczyźni czuliby,że warto żyć.