• Informacje na temat:

  świat selena

Artykuły na temat: świat selena
 • Selena Gomez jest w ciąży?! Niedawno przeszła poważną operację!

  Selena Gomez (25 l.) i Justin Bieber (23 l.) ledwo co zaczęli się znów spotykać, a zagraniczne media już mówią o ciąży artystki!

 • Selena Gomez światowym numerem jeden

  Album "Stars Dance" 21-letniej amerykańskiej wokalistki i aktorki Seleny Gomez to najlepiej sprzedająca się płyta na świecie.

 • Justin Bieber potwierdza: Selena Gomez znów jest jego dziewczyną!

  Justin Bieber (20 l.) i Selena Gomez (22 l.) wrócili do siebie! Informację tę piosenkarz potwierdził całkiem przypadkowo…

 • Szpiegowski klip Seleny Gomez

  Na stronach INTERIA.PL możecie zobaczyć najnowszy klip 18-letniej Seleny Gomez. Singel "Round And Round" nagrany pod szyldem Selena Gomez & The Scene jest pierwszym utworem z drugiej płyty wokalistki "A Year Without Rain", która swoją premierę będzie miała 17 września tego roku.

 • Selena Gomez i Justin Bieber wrócili do siebie?

  Wygląda na to, że Selena Gomez (20 l.) i Justin Bieber (18 l.) znowu są razem…

 • Selena Gomez: Kopciuszek pokazuje pazurki

  Aktorka Selena Gomez, która największy rozgłos zyskała dzięki związkowi z gwiazdorem nastolatek Justinem Bieberem, pojawi się niebawem na ekranach polskich kin. Film "Spring Breakers", w którym gra młoda gwiazda, otrzymał nagrodę na festiwalu w Wenecji.

 • Serialowy przewodnik

  ...oczarowana swoim nowym znajomym Winklerem. Niestety wszystko się zmienia, gdy mężczyzna prosi ją o pomoc w przygotowaniu posiłku. Świat według Kiepskich ODC.519 Bliscy zapominają o urodzinach Haliny(...) Miltona Greene’a. Zespół Szatnera rozpoczyna śledztwo. Selena i Harny przesłuchują strażnika, którym jest... syn Starki.

 • Selena Gomez poprowadzi galę MTV EMA 2011

  Amerykańska wokalistka Selena Gomez stanęła przed poważnym wyzwaniem. Czy 19-latka poradzi sobie z prowadzeniem prestiżowej gali Europe Music Awards?

 • Serialowy przewodnik

  ...luksusowe auto i porzuca pojazd za miastem. Świat według Kiepskich odc.520 W kraju następuje zmiana czasu z zimowego na letni. Ferdek nie ma jednak zamiaru respektować tego rozporządzenia. Jego zdaniem(...) tożsamość i wyjechać z rodziną w bezpieczne miejsce. Khalid i Marwan planują zamach terrorystyczny. Materiały wybuchowe dostarcza im Serkin, rosyjski handlarz bronią. Miasto skarbów odc.3 Selena...

 • Justin Bieber lamentuje po rozstaniu z Seleną Gomez

  Kanadyjski gwiazdor Justin Bieber wciąż nie może dojść do siebie po tym, jak rzuciła go Selena Gomez. Wokalista napisał nawet piosenkę o swoich cierpieniach.

Wideo na temat: świat selena
 • Inny świat

  "Inny Świat" to filmowa opowieść o świecie, którego już nie ma. Danuta Szaflarska jest narratorką i przewodnikiem po historii i kulturze, które ukształtowały ją jako człowieka. Oszczędna forma i zdjęcia Arthura Reinharta utrzymane głównie w czarno-białej poetyce, przeplatane archiwaliami ze zbiorów aktorki, a także kadrami z filmowych produkcji z których słynie Danuta Szaflarska - "Zakazanych piosenek", "Skarbu", "Pożegnania z Marią" czy "Pora umierać", tworzą ramę dla pełnej dygresji,...

 • Thor: Mroczny świat

  "Thor: Mroczny świat" to kontynuacja przygód Thora, który nie ustaje w walce o ocalenie Ziemii i pozostałych Ośmiu Królestw przed tajemniczym, starszym niż wszechświat wrogiem. Po wydarzeniach z filmów "Thor" i "Avengers", Thor próbuje zaprowadzić porządek w kosmosie, ale starożytna rasa, dowodzona przez mściwego Malekitha powraca, by zepchnąć wszechświat w ciemność. Stając do walki z wrogiem, którego nie może pokonać nawet Asgard pod wodzą Odyna, superbohater musi udać się na niebezpieczną...

 • Świat w płomieniach

  Film Rolanda Emmericha opowiada o ataku na Biały Dom. Jedyną osobą, która może uratować prezydenta (Jamie Foxx) jest agent ochrony (Channing Tatum).