• Informacje na temat:

  świat siedemnaście

Artykuły na temat: świat siedemnaście
 • Grażyna Szapołowska przyznaje, że partnerowi robi... "awantury sceniczne". A na koniec dostaje brawa

  ...w internecie, że są parą już przeszło 17 lat! Gdy dziennikarze "Twojego Imperium" zadzwonili do niej z gratulacjami, wzbraniała się przed ich przyjęciem. - Siedemnaście lat to wcale niedużo. Znam pary(...) poprzez inność partnera doceniać świat. To, że dzieli ich wiele, nie jest tajemnicą. Ona Polka, on Francuz. Ona artystka, on biznesmen. - Miewamy czasem spięcia, które wynikają z mojej natury artystycznej...

 • Keira popularna na krańcu świata

  W filmie "Piraci z Karaibów. Na krańcu świata" młoda brytyjska aktorka, Keira Knightley, już po raz trzeci wciela się w rolę zafascynowanej światem piratów Elizabeth Swann.

 • "rodzinka.pl": Boscy wracają na antenę we wrześniu

  To już jedenasta odsłona "rodzinki.pl". Do Świąt Bożego Narodzenia telewizyjna Dwójka powinna wyemitować aż siedemnaście odcinków. Jak zaznaczają WirtualneMedia.pl jesienny sezon zakończy się specjalnym świątecznym epizodem. W rolach głównych występują: Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Mateusz Pawłowski, Adam Zdrójkowski, Maciek Musiał, Agata Kulesza i Jacek Braciak.

 • Radziecki James Bond?

  Wziąć serial owego bohatera za prawdziwą postać mogą tylko gospodynie domowe i ... politycy. Leonidowowi Breżniewowi tak spodobało się "Siedemnaście mgnień wiosny", że postanowił uhonorować państwowym odznaczeniem głównego bohatera serialu: pułkownika rosyjskiego wywiadu Isajewa. "Rosyjski Bond" przechytrzył nie tylko Niemców.

 • Ewa Błaszczyk wspiera córkę Mariannę. Nie jest jej teraz łatwo

  Kiedy siedemnaście lat temu jej córka Ola (23 l.) zapadła w śpiączkę, Ewa Błaszczyk poświęciła się opiece nad nią, przez chwilę zapominając, że druga córka, Marianna, także potrzebuje mamy.   - Masz(...) pani Ewa wywiązała się z rodzicielskiego zadania. Mania wyrosła na silną, pewną siebie dziewczynę, otwartą na świat.   Błaszczyk ma w niej wsparcie w opiece nad Olą, ale Marianna buduje też własne...

 • TVP zarabia krocie na mundialu

  Po siedemnastu dniach (11-27 czerwca) transmisji z piłkarskich Mistrzostw Świata 2010, Telewizja Polska zanotowała wpływy na poziomie ponad 79 mln zł. Hitem minionego tygodnia został mecz Grecja - Argentyna.

 • Ewa Błaszczyk: przyjaciele martwią się o nią!

  ...siedemnaście lat temu, gdy jej córka Ola (25 l.) po zadławieniu się tabletką zapadła w śpiączkę, Ewa Błaszczyk przekuła w chęć bezinteresownej pomocy ludziom z ciężkimi urazami mózgu, jak jej ukochana(...) mogłyby być wprowadzone najnowsze światowe programy eksperymentalne. Bardzo na to liczę, że te plany się powiodą - mówi tygodnikowi "Świat i Ludzie" Ewa Błaszczyk. Od lat dzielnie i z godnością znosi to...

 • Dziecięce hity

  "Ja jestem Pan Tik-Tak, a to mój mały świat. Tak, tak, tak - to ja - Tik-Tak, a to mój mały świat". Od tej piosenki zaczynał się jeden z najbardziej lubianych przez dzieci programów.

 • Teresa Lipowska walczy z chorobą? Smutne wieści tygodnika!

  ...oszczędza. W kwietniu zeszłego roku artystka ciężko przeżyła śmierć Witolda Pyrkosza (†90), z którym siedemnaście lat tworzyła parę w serialu "M jak miłość". - Po kolei odchodzą bliscy mi ludzie(...) "Świat&Ludzie". Życzymy zatem dużo zdrowia! *** Zobacz więcej:

 • Dziewczyny lepsze od chłopaków

  Po siedemnastu dniach wyświetlania najnowszą produkcję duetu Konecki & Saramonowicz "Lejdis" obejrzało 1 437 295 widzów. Tym samym został pobity zeszłoroczny sukces "Testosteronu".

Dyskusje na temat: świat siedemnaście
 • Re: "Serce z kamienia": Edith González nie poddaje się

  Mój kuzyn zmarł na raka kości. Świat się nie przejął... być może pochłoniety walką z chorobą zapomniał ten świat poinformować o swojej chorobie... Miał siedemnaście lat. Dla nas ogromna tragedia . Świat tego nie zauważył.