• Informacje na temat:

  świat umiera

Artykuły na temat: świat umiera
 • Media doniosły, że Olivia Newton-John umiera! Gwiazda zaprzeczyła, a teraz pojawiła się publicznie!

  Olivia Newton-John (70 l.) walczy z chorobą nowotworową. Jedna z amerykańskich gazet ostatnio prawie wysłała ją już na tamten świat. Jaka jest prawda?

 • "Kingsman: Tajne służby" : Kurs na angielskiego dżentelmena

  Tradycyjni, angielscy szpiedzy, agenci służb specjalnych to popkulturowi bohaterowie, których warto czasami zderzyć z nowinkami ze świata kultury masowej. W najnowszym filmie Matthew Vaughna "Kingsman: Tajne służby" świat wyspiarskich dżentelmenów, którzy od wieków tworzą coś w rodzaju tajemnego zakonu służb specjalnych przechodzi metamorfozę.

 • "Świat bez końca": Wyprawa do XIV-wiecznej Anglii

  ..."Świat bez końca" to adaptacja powieści Kena Folletta, autora "Filarów Ziemi". W produkcji główne role grają Ben Chaplin, Charlotte Riley, Tom Weston-Jones, Cynthia Nixon, Miranda Richardson, Tatiana Maslany.

 • "Heavy Mental" : Moje pokolenie

  Swój pełnometrażowy debiut fabularny zatytułowany "Heavy Mental" Sebastian Buttny poświęcił osobom, które przyszły na świat na przełomie lat 70. i 80. "Opowiadam o własnym pokoleniu" - podkreśla twórca urodzony w 1976 roku.

 • Martyna Wojciechowska: Cztery razy umierała na rękach matki

  ...pokonać nowotwór. Te wszystkie tragedie, które są niewyobrażalne dla rodzica, odcisnęły piętno na mamie Martyny. - Moje dziecko cztery razy umierało mi na rękach, a ja razem z nim - wyznała Joanna(...) ani trudności, jej świat runął dopiero dwa lata później na Islandii, podczas kręcenia programu "Misja Martyna". W wypadku samochodowym zginął operator Rafał Łukaszewicz (†34). - Zmarł na miejscu. Na...

 • "Była sobie dziewczynka" : Jej pierwsze samobójstwo

  Charleen chce się zabić. Kiedy filmowy bohater postanawia popełnić samobójstwo, zawsze coś staje mu na drodze. Piętnastolatce przeszkadza dzwonek telefonu. I dobrze, bo wszystko, co wydarzy się po feralnej próbie wyprawienia się na tamtej świat, przywróci młodej dziewczynie radość życia.

 • Gene Wilder: Jego choroba była tajemnicą. Umierał z dala od zainteresowania mediów

  ..., że pozbawi ich uśmiechu - tłumaczy rodzina aktora w specjalnym oświadczeniu wydanym po jego śmierci. Gwiazdor zmarł 29 sierpnia w swoim domu w Stamford w stanie Connecticut. - Umierał, trzymając nas(...) z członków rodziny. - Takim go zapamiętamy. Tak chcielibyśmy, aby wspominał go świat. *** Zobacz więcej materiałów o gwiazdach:

 • "Śmierć to tylko dalszy ciąg życia". Pamiętajmy o tych, którzy odeszli

  Polskie kino straciło w tym roku wiele wybitnych osobowości. Zmarły m.in. aktorki Małgorzata Braunek, Nina Andrycz i Anna Przybylska oraz znakomity twórca muzyki filmowej Wojciech Kilar. Filmowy świat pożegnał również Robina Williamsa, Philipa Seymoura Hoffmana i Boba Hoskinsa. Dzisiaj wspominamy artystów, którzy odeszli w minionych miesiącach.

 • Ewa Gorzelak zrezygnowała z kariery aktorskiej, by ratować synka! "Umierał mi na rękach"

  ...w pustym kościele.     "Siedziałam i płakałam.   To były najprawdziwsze spotkania   z Bogiem" - wspomina.   Jej syn w ciągu dwóch lat leczenia przyjął 23 chemioterapie.     "On mi umierał na rękach(...) świat   przyszła wyczekana dziewczynka,   Zosia.   Choroba zmieniła rodzinę   Dziduchów, także synów   Franka (15 l.) i Rysia (13 l.).  "Starszy   stał się niesłychanie opiekuńczy,   wrażliwy...

 • "Kapitał ludzki" : W "złotej klatce"

  Pierwszy obrazek to wielka, elegancka, włoska rezydencja. W środku "pałacu" trzyosobowa rodzina: tata biznesmen Giovanni, mama Carla i dorosły synek Massimiliano. Na pierwszy rzut oka mają wszystko, ale tak naprawdę cały czas czegoś poszukują. Depresja w złotej klatce.

Zdjęcia na temat: świat umiera
Dyskusje na temat: świat umiera