• Informacje na temat:

  świat według bundych

Artykuły na temat: świat według bundych
 • "Świat według Bundych": Peggy Bundy po latach!

  W kwietniu 1987 r. na kanale FOX po raz pierwszy widzowie poznali bohaterów amerykańskiego serialu "Świat według Bundych". Mimo, że od premiery minęło już ponad trzydzieści lat - postaci, które znamy z tej produkcji do dziś budzą spore zainteresowanie mediów i fanów na całym świecie. Jak dziś wygląda serialowa sexbomba - Peggy Bundy (Katey Sagal)?

 • Script Fiesta: Festiwal dla scenarzystów

  W Warszawie trwa festiwal dla scenarzystów Script Fiesta. W ciągu 5 dni uczestnicy wezmą udział w 45 godzinach wykładów, warsztatów, paneli, dyskusji i spotkań autorskich. Gośćmi tegorocznego festiwalu będą między innymi: John Vorhaus - twórca kultowego sitcomu "Świat według Bundych" oraz nagrodzony Orłem za scenariusz "Bogów" Krzysztof Rak.

 • "Świat według Bundych": Co Meghan Markle robiła na planie serialu?

  Przyszła księżna Sussex jako dziecko niemal wychowywała się na planie popularnego serialu komediowego "Świat według Bundych". Często odwiedzała tam swojego ojca, który pracował jako operator.

 • Gwiazda "Bundych" została mamą

  Christina Applegate urodziła swoje pierwsze dziecko. Aktorka, znana z niezapomnianej roli w serialu "Świat według Bundych" i jej partner, rockman Martyn LeNoble, powitali na świecie córkę Sadie Grace.

 • „Świat według Bundych": Życie po hicie

  ...dłuższy czas tkwiła w toksycznym związku z Gene’em Simmonsem, muzykiem legendarnego heavymetalowego zespołu "KISS". W wieku 33 lat trafiła na plan "Świata według Bundych". Wtedy była już czysta, a u jej(...) własne seriale - "Jej cały świat" i "Kim jest Samantha?" oraz liczne role w amerykańskich komediach) - David jako jedyny nie wyszedł z szuflady "Świat według Bundych". Nic więc dziwnego, że wręcz...

 • Gwiazda "Bundych" śpiewa

  Amerykańska aktorka Katey Sagal, znana widzom na całym świecie z sitcomu "Świat według Bundych" oraz serialu sensacyjnego "Synowie Anarchii" nagrała płytę. 59-letnia gwiazda zmierzyła się z piosenkami z repertuaru legend muzyki popularnej.

 • "Świat według Bundych": Wielki powrót Bundych?

  ...w innych serialach - O'Neill we "Współczesnej rodzinie", a Sagal w "The Bastard Executioner") to popierają pomysł Faustino i na pewno pomogą mu w jego realizacji. Serial "Świat według Bundych" był...

 • Ben Affleck wynajmuje Christinę Applegate

  Christina Applegate znana przede wszystkim z roli Kelly Bundy w zwariowanym serial u "Świat według Bundych", prowadzi negocjacje w sprawie występu u boku Bena Afflecka w komediowej opowieści "Surviving Christmas". Film powstaje dla wytwórni DreamWorks Pictures. Na fotelu reżysera zasiada Mike Mitchell ( "Boski żigolo" ).

 • "Świat według Bundych" inspiruje pokolenia

  Sitcom na temat typowej amerykańskiej rodziny okazał się strzałem w dziesiątkę. "Świat według Bundych" emitowano prawie na całym świecie, a kolejne powtórki do dziś cieszą się sporą popularnością. Dla twórców innych seriali rodzina Bundych posłużyła za inspirację. To właśnie im zawdzięczamy "Świat według Kiepskich", czyli satyryczny obraz mieszkańców wrocławskiej kamienicy przy ulicy...

 • Matt Dillon: Pracownik miesiąca

  Matt Dillon ( "O czym marzą faceci" ) i Steve Zahn ( "Chłopaki mojego życia" ) prowadzą końcowe negocjacje w sprawie występu w czarnej komedii "Employee of the Month". Producenci rozmawiają również z Christiną Applegate ( serial "Świat według Bundych"). Obraz powstanie w firmie Bull's Eye Entertainment. Autorami historii są telewizyjni scenarzyści i aktorzy Mitch Rouse i Jay Leggett.

Zdjęcia na temat: świat według bundych
Wideo na temat: świat według bundych
Dyskusje na temat: świat według bundych