• Informacje na temat:

  świat według kiepskich nowa aktorka

Artykuły na temat: świat według kiepskich nowa aktorka
 • "Świat według Kiepskich": Weronika Książkiewicz dołącza do obsady

  Jesienią w najdłuższym sitcomie świata pojawi się nowa bohaterka! Kim będzie?

 • Kto zajrzy na ul. Ćwiartki?

  Dworzec kolejowy w kamienicy? U Kiepskich nawet to jest możliwe. Jak Ferdynand da sobie radę z zagrożeniem? Powstają odcinki nowej serii "Świata według Kiepskich", w której pojawią się m.in. Jan Wieczorkowski, Michał Koterski i Henryk Gołębiewski.

 • "Świat według Kiepskich": Najdłuższy sitcom świata!

  Trwał 31 minut. Autorami scenariusza były 4 osoby, a reżyserem Okił Khamidow. 18 lat temu, w marcu, Polsat wyemitował pierwszy odcinek "Świata według Kiepskich".

 • "Świat według Kiepskich": Bójcie się

  Lokatorzy kamienicy przy ulicy Ćwiartki nie mają chwili spokoju. Zagrozi im pożar, zmęczy wieczne ujadanie wilczura, przerażą widmowe bliźniaczki. To wszystko zobaczymy w nowej serii.

 • "Świat według Kiepskich": Małżeński kryzys?

  We Wrocławiu dobiegają końca zdjęcia do najnowszych odcinków "Świata według Kiepskich".

 • Poznajmy nominowanych!

  Agnieszka Dygant czy Marta Żmuda Trzebiatowska? Paweł Małaszyński czy Tomasz Karolak? Doda czy Szymon Majewski? 2 lutego poznamy laureatów plebiscytu Telekamery "Tele Tygodnia" 2009.

 • "Świat według Kiepskich" znika z anteny. Jak poradzi sobie Marzena Kipiel-Sztuka?

  Decyzja została już podjęta i nawet protesty fanów niewiele dadzą. Kultowy serial Polsatu "Świat według Kiepskich" zniknie z ramówki. Wiosną nie zobaczymy nowych odcinków legendarnej komediowej(...) Marzenę. Mieli zacząć nowe życie. Ślepy los zdecydował inaczej - ukochany zmarł nagle na planie serialu.  Aktorka odcięła się od świata i rzuciła w wir pracy. Za namową przyjaciół zaczęła spotykać się...

 • Polsat: Kammel zamiast Ibisza?

  I jak tu nie wierzyć telewizji, gdy jesienna oferta programowa pokrywa się aurą za oknem. W strugach deszczu i chłodnym powietrzu telewizja Polsat zdradziła tajemnice jesiennej ramówki.

 • "Świat według Kiepskich" nagrodzony w Lubomierzu

  Marzena Kipiel - Sztuka, Ryszard Kotys i serial "Świat według Kiepskich" zostali uhonorowani na Festiwalu "Sami Swoi" w Lubomierzu.

 • "Świat według Kiepskich": Co zobaczymy w nowej serii?

  ...słowo "Czulk" - mówi aktorka, chwaląc aktorski talent Pauliny i Oli Bartoszek, które po raz pierwszy pojawiły się na serialowym planie. Nie boją się kamery - Zdyscyplinowane, grzeczne, uczynne. Na(...) tylko pojawiają się znienacka, wbrew prawom fizyki, ale i wyglądają jak goście z zaświatów. Zaproszenie w mrok Wymizerowane, z podkrążonymi oczami i przeraźliwie chude, w bladoniebieskich...

Wideo na temat: świat według kiepskich nowa aktorka
 • Inny świat

  "Inny Świat" to filmowa opowieść o świecie, którego już nie ma. Danuta Szaflarska jest narratorką i przewodnikiem po historii i kulturze, które ukształtowały ją jako człowieka. Oszczędna forma i zdjęcia Arthura Reinharta utrzymane głównie w czarno-białej poetyce, przeplatane archiwaliami ze zbiorów aktorki, a także kadrami z filmowych produkcji z których słynie Danuta Szaflarska - "Zakazanych piosenek", "Skarbu", "Pożegnania z Marią" czy "Pora umierać", tworzą ramę dla pełnej dygresji,...

 • Zacznijmy od nowa

  Twórca przebojowego "Once", filmowej rewelacji 2008 roku (Oscar za najlepszą piosenkę), powraca podnoszącą na duchu komedią, która oczarowała publiczność festiwalu w Toronto! Ona - Gretta (Knightley), początkująca piosenkarka i kompozytorka, znalazła się w Nowym Jorku, bo towarzyszy swemu chłopakowi (Levine) - wziętemu muzykowi, negocjującemu kontrakt życia. Są piękni, szczęśliwi, bogaci, świat zdaje się leżeć u ich stóp! On (Ruffalo), mieszkający od lat na Manhattanie producent muzyczny,...

 • Nowa dziewczyna

  Młoda kobieta dokonuje zdumiewającego odkrycia o mężu swojej niegdysiejszej najlepszej przyjaciółki.