• Informacje na temat:

  świąteczne prezenty

Artykuły na temat: świąteczne prezenty
 • "Barwy szczęścia": Świąteczne prezenty Angeli

  Patrz babciu, co dostałam! – krzyknie Angela na widok Elizy, po czym zaprezentuje jej swój nowiutki laptop.

 • Beata Sadowska: Marzenia na miarę czasów

  "Prezenty były skrojone na miarę czasów" - wspomina minione święta Beata Sadowska. Znana dziennikarka wyznaje również, że bardzo długo wierzyła w św. Mikołaja.

 • "M jak miłość": Kacper Kuszewski uwielbia świąteczne tradycje

  ...zastanawiamy się, czy nie zrobić razem kolejnego spektaklu. Za rogiem czeka mała przerwa od obowiązków zawodowych - Boże Narodzenie. Czym dla pana jest ten czas? Prezenty już gotowe? - Święta to dla mnie przede wszystkim czas odpoczynku i spotkań z rodziną. Nie biegam po sklepach, nie robię zakupów. Zamiast wydawać pieniądze na prezenty, wolę wpłacić je na cele charytatywne. Ale uwielbiam polskie...

 • Maciej Dowbor: Nie ma czasu na celebrację

  "To był koniec marzeń o Mikołaju" - mówi Maciej Dowbor i wspomina, gdy jako dziecko odkrył w domu babci szafę pełną prezentów. Prezenter opowiada też o wileńskich specjałach, które znajdują się na jego świątecznym stole i przyznaje, że ceni swoją sylwestrową pracę.

 • Ile kosztują prezenty gwiazd?

  Świąteczne szaleństwo zakupowe nie mogło ominąć naszych celebrities.

 • Dorota Gardias: Święta bez wariacji

  Dorota Gardias tegoroczne święta Bożego Narodzenia spędzi ze swoja córeczką i partnerem. "Dbamy o bajkową atmosferę" - wyznaje znana pogodynka.

 • Klan

  Rano Ola jest już w nieco lepszym nastroju. Męczy Rafała o świąteczne prezenty. Kiedy wpada Agnieszka, Rafał właśnie zabiera buty kupione wczoraj do sklepu....

 • "rodzinka.pl": Święta Adama Zdrójkowskiego

  - Moi rodzice bardzo dbają o to, by nasza Wielkanoc odbywała się zgodnie z tradycją - zdradza Adam Zdrójkowski, czyli serialowy Kuba, średni syn Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika Boskich (Tomasz Karolak) w "rodzince.pl".

 • Joanna Brodzik robi praktyczne prezenty

  Joanna stara się, by prezenty, jakie daje najbliższym, były praktyczne. - Najpierw wymyślam, co komu sprawi radość, a przy okazji, co komu jest... potrzebne - mówi. Świąteczne dni, a przede wszystkim wigilia, spędzone w gronie najbliższych są dla Joanny Brodzik - jak sama mówi - punktem odniesienia dla szaleństwa, w którym musi żyć na co dzień. - Zmagamy się z różnymi problemami, ale święta wśród...

 • 50 Cent: Świąteczne prezenty

  Amerykański raper 50 Cent postanowił napisać list do świętego Mikołaja. Ostrzega w nim przed prezentowaniem mu pod choinkę skarpetek.

Zdjęcia na temat: świąteczne prezenty
Wideo na temat: świąteczne prezenty
 • Świąteczne zakupy Paris Hilton

  Paris Hilton kupuje prezenty gwiazdkowe w Beverly Hills 24 grudnia.

 • Dobra wróżka

  Komedia familijna o trenerze hokeja, który zmuszony zostaje przyjąć rolę "wróża zębowego" - dobrej wróżki, która daje dzieciom prezenty w zamian za wypadające mleczne zęby. W rolach głównych: Dwayne Johnson ("Doom", "Król Skorpion"), Ashley Judd ("Podwójne zagrożenie", "Kolekcjoner") i Julie Andrews ("Dźwięki muzyki" - Oscar, "Pamiętnik księżniczki"). Reżyseria: Michael Lembeck ("Śnięty Mikołaj 2", serial TV "Przyjaciele").

 • Natalia Siwiec: Nie umiem robić prezentów

  . Modelka musi kupić świąteczne prezenty dla swoich bliskich. Do galerii handlowych wybiera się z razem partnerem, twierdzi bowiem, że sama nie potrafi wybrać odpowiednich upominków. Mariusz Raduszewski

 • Piraci!

  Najnowsza animowana komedia wytwórni Aardman Animations. Film oparty na niezwykle popularnej serii książek Gideona Defoe - oraz Hugh Grant w swej pierwszej animowanej roli. Pechowy kapitan statku pirackiego z niesłabnącym entuzjazmem pragnie pokonać rywali w wyścigu o nagrodę Pirata Roku. Choć jego dzielnej załodze szczęście nie zawsze sprzyja, nigdy nie traci z oczu tego, co dla pirata najważniejsze: fantastycznej przygody!

Dyskusje na temat: świąteczne prezenty