• Informacje na temat:

  świąteczne przeboje

Artykuły na temat: świąteczne przeboje
 • Barbara Kurdej-Szatan: Jestem zadowolina z życia

  ...stronie... Telewizor jest w domu wyłączony na święta? - Telewizor jest włączony na koncerty świąteczne. Akurat w tym roku będziemy śpiewać z Rafałem w jednym z nich, emitowanym w Wigilię w TVP(...) przeboje festiwalowe. Poza tym zamierzamy zagrać także z orkiestrą symfoniczną utwory musicalowe. Póki co Rafał nagrywa płytę, a ja mam sporo pracy w zawodzie aktorki. Natomiast poza pracą planujemy...

 • RMF Classic: Wybierz świąteczny przebój wszech czasów!

  Słuchacze RMF Classic mogą wziąć udział w plebiscycie na świąteczny przebój wszech czasów. Dla uczestników przygotowano atrakcyjne nagrody i upominki.

 • "M jak miłość": Barbara Kurdej-Szatan będzie miała huczny początek roku

  ...jeszcze wiele razy, więc cieszę się, że w końcu usiądę do wigilijnego stołu. Nie mogłam się doczekać! Z dużym wyprzedzeniem kręciliśmy świąteczne reklamy, na planie był prawdziwy Święty Mikołaj(...), dzięki czemu unikamy wpadek. Czekasz z utęsknieniem na jakieś świąteczne potrawy? - Uwielbiam kompot z suszu, mogę go pić na okrągło! Bardzo lubię ryby i pierogi z kapustą i grzybami. Pamiętam...

 • Najpopularniejsze świąteczne przeboje

  Zgodnie z oczekiwaniami, piosenka "Last Christmas" duetu Wham! została uznana w ankiecie portalu INTERIA.PL za najpopularniejszy świąteczny przebój wszech czasów. Bożonarodzeniowy szlagier, który tak naprawdę nie dotyczy świąt, lecz nieszczęśliwej miłości, o kilka długości wyprzedził w głosowaniu inne propozycje. W naszej ankiecie wzięło udział ponad 38 tysięcy osób!

 • Świąteczne przeboje w RMF FM

  W poniedziałek, 26 grudnia, o godzinie 19.00, radio RMF FM przedstawi największe świąteczne przeboje, na które głosowaliście niedawno w ankiecie portalu INTERIA.PL. Przypomnijmy, że bezapelacyjnie zwyciężył nieśmiertelny utwór "Last Christmas" grupy Wham!, który otrzymał aż 40 procent głosów! Teledysk do tego nagrania możecie już oglądać na stronach INTERIA.PL.

 • Świąteczne propozycje TVP

  Doskonałe kino familijne dla całej rodziny, bogata oferta dla najmłodszych widzów, specjalne świąteczne wydania popularnych programów i seriali oraz filmy w znakomitej obsadzie to propozycje Jedynki na nadchodzące Święta.

 • Metalowe święta, czyli moc truchleje

  Al Jourgensen, Rob Halford, Tarja Turunen, Scott Weiland, Alice Cooper - co może łączyć tak różnych artystów z rockowo-metalowej sceny? Wszyscy postawili w tym roku na świąteczne przeboje!

 • Poczuj atmosferę świąt w RMF Classic

  15 grudnia startuje projekt "Świąteczne RMF Classic". By wprowadzić się w świąteczny nastrój, będziecie mogli słuchać okolicznościowych piosenek przez całą dobę!

 • Najpopularniejsze składanki

  Składankowe płyty z piosenkami rożnych artystów stanowią istotną część polskiego rynku fonograficznego. I choć w 2006 roku również osiągały wysokie nakłady, to najpopularniejsza z nich, czteropłytowa kompilacja "The Best Christmas... Ever!", jest jedyną, jaka uplasowała się w ogólnym "Top 10" bestsellerów płytowych roku w Polsce.

 • Świąteczna stacja w Mieście Muzyki

  Zwyczajem poprzednich lat, również tym razem Miasto Muzyki przygotowało specjalną świąteczną stację. RMF Święta to od dziś kolejne wyjątkowe miejsce na mapie Miasta.

Wideo na temat: świąteczne przeboje
 • Goryl Śnieżek w Barcelonie

  Najnowszy familijny hit studia Filmax, które ma na koncie takie przeboje, jak "Stefan Malutki", "Don Chichot" i "Mysi agenci". Bohaterem filmu jest wyjątkowy mieszkaniec ogrodu zoologicznego - jedyny biały goryl na świecie. Jego gęste, śnieżne futro wywołuje zachwyt wszystkich dzieci, ale dla innych człekoształtnych lokatorów zoo małpiszon-albinos jest źródłem wstydu. Odtrącony i wyszydzany przez swoich ziomków, dzielny biały gorylek postanawia wyruszyć w sekretną misję do samego serca...

 • Zambezia

  W sercu Afryki, gdzieś między Rio i Madakaskarem, leży imponująca ptasia metropolia - Zambezia. Młody sokół Kai, skuszony obietnicą sławy, opuszcza rodzinne gniazdo, by - wbrew woli ojca - odwiedzić stolicę pierzastych i przystąpić do elitarnej eskadry Dziobasów Przestworzy, stojących (a raczej frunących) na straży bezpieczeństwa Zambezii. Kiedy miasto staje się celem inwazji podstępnego jaszczura Budzo i bandy marabutów, Kai, wspierany przez przyjaciół - gadatliwego Luzika i waleczną Zoe -...

 • Bobasy

  Trzykrotny zdobywca Cezara i współtwórca światowych sukcesów "Mikrokosmosu" i "Makrokosmosu" Bruno Coulais oraz autor najbardziej kasowych francuskich komedii w Polsce - "Mikołajek" oraz "Asterix i Obelix: Misja Kleopatra" Alain Chabat przedstawiają wzruszający, barwny i zaskakująco zabawny obraz największego cudu natury. W zjawiskowych "Bobasach" obserwujemy pierwszy rok z życia czwórki maluchów, od niezapomnianej chwili narodzin aż do przełomowego pierwszego kroku dzielnych bohaterów....