• Informacje na temat:

  świąteczne wydanie

Artykuły na temat: świąteczne wydanie
 • Maraton z "Przyjaciółmi"

  Comedy Central szykuje szczególną ramówkę na świąteczne wieczory.

 • Dorota Gawryluk: Pozytywne napięcie

  Karierę dziennikarską zaczynała w Polsacie, a z głównym wydaniem "Wydarzeń" związana jest już pięć lat, czyli połowę ich obecności na antenie. Prowadzi je na zmianę z Magdą Sakowską i Jarosławem Gugałą, ale dyżur np. w dni świąteczne, nie jest dla niej nowością. Podkreśla, że ceni sobie pracę, w której pierwsze skrzypce grają czas, adrenalina i najświeższe newsy.

 • Wielki powrót Krzysztofa Ziemca

  To już pewne: Krzysztof Ziemiec (42 l.) poprowadzi świąteczne wydanie "Wiadomości". "Mój występ w Wigilię będzie podziękowaniem za wsparcie" - mówi.

 • Świąteczne propozycje TVP

  Doskonałe kino familijne dla całej rodziny, bogata oferta dla najmłodszych widzów, specjalne świąteczne wydania popularnych programów i seriali oraz filmy w znakomitej obsadzie to propozycje Jedynki na nadchodzące Święta.

 • Edyta Jungowska czyta dzieciom!

  Edyta Jungowska po raz kolejny postanowiła poczytać dzieciom. Tym razem sięgnęła po książkę "Dzieci z Bullerbyn" Astrid Lindgren. Jeszcze przed Bożym Narodzeniem będzie można kupić specjalne świąteczne wydanie tego audiobooka.

 • Świąteczne tańce na lodzie

  "Świąteczna Gala na Lodzie" to specjalne wydanie show "Gwiazdy tańczą na lodzie", które telewizyjna Dwójka pokaże nam tydzień po zakończeniu pierwszej edycji programu.

 • Ile kosztują prezenty gwiazd?

  Świąteczne szaleństwo zakupowe nie mogło ominąć naszych celebrities.

 • 25 grudnia o godz.18.40 Telewizja POLSAT zaprasza na świąteczne wydanie programu "Się kręci - Święta z Gwiazdami".

 • "Barwy szczęścia": Katarzyna Zielińska rozśmieszy nas w święta i w Sylwestra

  ...w czwartek 31 grudnia o godzinie 18.50) Katarzyna Zielińska zaprezentuje się w skeczach i piosenkach napisanych specjalnie na te uroczyste świąteczne wieczory.

 • Co pod choinkę?

  Wszyscy z niecierpliwością czekamy na święta Bożego Narodzenia, ale myśl o prezentach niejednemu z nas spędza sen z powiek. Nie wiesz, czym obdarować najbliższych? Co dla niej, co dla niego i co dla dziecka? Podpowiadamy, jak poradzić sobie z tegorocznymi prezentami.

Zdjęcia na temat: świąteczne wydanie
Wideo na temat: świąteczne wydanie
 • Ben Hur - Wydanie jubileuszowe 50.rocznica

  Zrealizowany z rozmachem "Ben-Hur" jest pierwszym filmem w historii, który zdobył aż 11 Oscarów®. Ten sukces dopiero kilkadziesiąt lat później udało się powtórzyć "Titanicowi" Jamesa Camerona oraz "Władcy Pierścieni: Powrotowi króla" Petera Jacksona. Akcja filmu rozgrywa się w pierwszej połowie I wieku n.e. Kiedy bogaty i wpływowy żydowski książę Juda Ben-Hur (Charlton Heston) popada w konflikt z dawnym przyjacielem z dzieciństwa - oddanemu Rzymowi Messali (Stephen Boyd), staje się dla niego...

 • Gwiezdne Wojny: Wojny Klonów, sezon 2

  "Gwiezdne wojny" to międzynarodowy fenomen, którego popularność nie maleje od kilkudziesięciu lat, a coraz to nowe pokolenia ulegają fascynacji wyjątkowym uniwersum wykreowanym przez George'a Lucasa. Galapagos Films przedstawia wydanie DVD drugiego sezonu serialu "Gwiezdne wojny: Wojny Klonów". 22 odcinki serialu dostępne będą w pojedynczych wydaniach DVD (4 płyty) oraz w 5-płytowym pakiecie kolekcjonerskim pełnym kosmicznych dodatków.

 • Woodstock: 3 dni pokoju i muzyki

  Poruszający śpiew Janis Joplin, przeszywające dźwięki gitary Jimiego Hendrixa oraz zaangażowane teksty utworów Jefferson Airplane czy Canned Heat miały uczynić świat lepszym. Nawet jeśli to się nie udało, ich muzyka przemawia do kolejnego już pokolenia słuchaczy. Ona jest główną bohaterką filmu o festiwalu, który przeszedł do legendy. 4-dyskowe wydanie DVD zawiera zremasterowaną na nowo, 4-godzinną wersję reżyserską filmu oraz 2 godziny materiałów dodatkowych m. in. wyszukane w archiwach,...