• Informacje na temat:

  świąteczny teledysk

Artykuły na temat: świąteczny teledysk
 • Świąteczny teledysk z gwiazdami!

  Przez kilka tygodni gwiazdy znane z seriali i estrady nagrywały "Piosenkę Świąteczną", z której dochód zasilić ma konto Fundacji Anny Dymnej "Mimo wszystko". We wtorek wszyscy wykonawcy spotkali się na planie teledysku mającego promować akcję Artyści dla Festiwalu Zaczarowanej Piosenki.

 • Sumptuastic na święta: Zobacz klip "Świąteczny czas"!

  Na stronach Interii możecie zobaczyć świąteczną propozycję zespołu Sumptuastic - teledysk "Świąteczny czas".

 • Jacek Borkowski i Magdalena Wójcik są parą?

  Stylowa willa w podwarszawskim Brwinowie. We wnętrzu krząta się ekipa realizująca świąteczny teledysk. W rolach głównych aktorzy: Jacek Borkowski i Magdalena Wójcik, jego serialowa żona z "Klanu(...) kilku dni Telewizja Polska emituje już świąteczny teledysk do piosenki "Rozkołysze cię kolęda". W ostatniej scenie Magdalena Wójcik i Jacek Borkowski przytuleni przy świątecznym stole przyglądają się swej...

 • RMF Classic: Wybierz świąteczny przebój wszech czasów!

  Słuchacze RMF Classic mogą wziąć udział w plebiscycie na świąteczny przebój wszech czasów. Dla uczestników przygotowano atrakcyjne nagrody i upominki.

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Jak brzmi Włoch po rosyjsku?

  Piąty odcinek 3. edycji show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" opanował wielkanocny klimat. Kasia Skrzynecka została nazwana wielkanocną pisanką, a Paweł Królikowski otrzymał nawet świąteczny prezent w postaci uroczego króliczka! Widzowie Polsatu obejrzeli ten odcinek w Wielką Sobotę, 4 kwietnia.

 • Madonna "Rebel Heart": Internauci przerabiają okładkę (memy)

  Wyciek nowych piosenek Madonny do sieci sprawił, że Królowa Popu przyspieszyła premierę utworów z nowej płyty "Rebel Heart". Internauci zajęli się także przeróbkami okładki albumu.

 • Świąteczny Michał Wiśniewski i przyjaciele (teledysk "Bo zimą")

  Pod szyldem Michał Wiśniewski & Przyjaciele ukazał się świąteczny teledysk "Bo zimą".

 • Świąteczne Śrubki: Tylko jedna jest taka noc (teledysk)

  Na naszych stronach możecie zobaczyć świąteczny teledysk "Tylko jedna jest taka noc" w wykonaniu Michała Jurkiewicza zwanego Panem Śrubką.

 • A. Chrzanowska: Świąteczny teledysk

  W lutym przyszłego roku w sklepach pojawi się nowa płyta Agnieszki Chrzanowskiej, zatytułowana "Tylko dla kobiet". Tymczasem specjalnie z okazji świąt Bożego Narodzenia powstał teledysk do piosenki "Panie nasz", która znajdzie się na tym albumie. Klip można już teraz zobaczyć u nas!

 • Mietall Waluś na święta: Ja się tego nie wstydzę (teledysk "Świąteczna")

  Nie tylko gwiazdy popu nagrywają świąteczne piosenki - swoją bożonarodzeniową propozycję przygotował Mietall Waluś znany z zespołów Negatyw, Lenny Valentino i Penny Lane.

Wideo na temat: świąteczny teledysk
 • Hop

  Hop

  Animacja realizowana przez producentów "Epoki lodowcowej". To opowieść o niezatrudnionym nigdzie obiboku, który pewnego wieczoru uderza samochodem w wielkanocnego zajączka. Złamana noga sprawia, że zajączek nie może podjąć swoich świątecznych obowiązków. Aby ocalić Wielkanoc, do działania zostaje zmuszony nasz bohater.

 • Anomalia

  Para reżyserów: Jessica Woodworth i Peter Brosens "Anomalią" domykają swoją surrealistyczną trylogię, trzymających w napięciu filmów o relacjach człowieka z naturą. Dwa poprzednie, "Khadak" i "Altiplano", działy się w przestrzeni dalekiej od znanej nam na co dzień. "Anomalia" przynosi wstrząsający obraz belgijskiej wioski zanurzonej w świecie ludowej magii i symboli. Żyjący z rolnictwa mieszkańcy małej społeczności świętują koniec zimy. Na pobliskim wzgórzu układają stertę ze świątecznych...

 • StreetDance 2 3D

  Druga część rewelacyjnego hitu tanecznego! Ogniste połączenie latynoskich rytmów z niesamowitymi umiejętnościami ulicznych tancerzy na parkietach od zmysłowego Paryża aż po gorącą Ibizę! Niezwykle ambitny i utalentowany Ash po niezbyt udanym występie tanecznym zostaje wyśmiany przez amerykańską grupę Invincible. Chłopak jednak nie poddaje się tak łatwo i wspólnie z nowopoznanym Eddim wyruszają w podróż po Europie w poszukiwaniu najlepszych tancerzy. Ich celem jest stworzenie grupy, która...