• Informacje na temat:

  święta dobre

Artykuły na temat: święta dobre
 • "Na dobre i na złe": To będą niezwykłe święta

  ...: robimy coś dobrego dla potrzebujących, a po drugie - także dla siebie, ponieważ daje to nam ogromną satysfakcję, podbudowuje nas. I później, kiedy niesiony tą energią opowiadam o tym, w czym biorę(...) interesująca praca, kiedy nie znam puenty, a z drugiej strony -trudna sytuacja, bo nie wiem, na ile mogę sobie pozwolić. W "Na dobre i na złe" to wydaje się prostsze, bo 70% wątków dotyczy przypadków...

 • Tradycja i zabawa, czyli, co obejrzeć w święta?

  Przed nami święta pod znakiem szalonych atrakcji. Charlize Theron zapragnie dopaść Śnieżkę, Julia Roberts będzie szukać miłości i smaków, a Jim Carrey spotka... Boga.

 • Górniak jednak spędziła święta z Krupą! Zaprzyjaźniły się na dobre?

  Edyta Górniak ( 44 l.) i Joanna Krupa (37 l.) odnalazły w sobie bratnie dusze. Na tyle są już ze sobą zżyte, że spędziły razem święta. Piosenkarka pochwaliła się zdjęciami!

 • Michał Żebrowski: Jestem góralem z Warszawy

  Święta to dla Michała Żebrowskiego czas refleksji. Patrzy, jak rosną dzieci i robi wszystko, by wierzyły w Mikołaja. Czekają go zdjęcia do słowackiego filmu, trzy premiery w Teatrze 6.piętro, rozstrzygnięcie Telekamer oraz kolejne spotkania z doktorem Falkowiczem w serialu "Na dobre i na złe".

 • I          Postanowienia ogólne 1.    Konkurs pt. " Gotowe na święta" (zwany dalej ,,Konkursem") organizowany jest przez GRUPA INTERIA.PL...

 • "Timbuktu" : Cicha wojna na pustyni

  Palenie jest zabronione. Muzyka jest zabroniona. Nie wolno grać w piłkę nożną. Jesteśmy w Timbuktu. Mieście, nad którym władzę objęli dżihadyści i gdzie święta wojna dotyka zwykłych, ludzkich spraw.

 • Beata Kozidrak zaprosiła Pietrasa na święta?

  Beata Kozidrak (56 l.) i Andrzej Pietras (62 l.) od niedawna nie są już małżeństwem, ale okazuje się, że najprawdopodobniej nadal utrzymują ze sobą dobre relacje. Najpierw mieli razem wyjechać do Hiszpanii, a teraz ponoć… być może razem spędzą święta.

 • Michał Żebrowski: Zemdlałem na planie

  Jak co roku Michał Żebrowski święta spędzi w górach z rodziną, bo tylko tam może naprawdę odpocząć. A przyszły rok będzie pracowity. Może zacznie się od... odebrania statuetki Telekamery?

 • "Na dobre i na złe": Rodzinne święta gwiazd

  Katarzyna Dąbrowska Serialowa Wiktoria Consalida z "Na dobre i na złe" sama uważa siebie za tradycjonalistkę, a już na pewno pod względem spędzania świąt. - Boże Narodzenie od zawsze kojarzy mi się(...) święta zgodnie z tradycją. Choć aktorka jest bardzo zapracowana, za wszelką cenę stara się tak zaplanować kalendarz swoich zajęć, by nie jechać do rodzinnego domu na ostatnią chwilę w Wigilię. W jej...

 • "Taniec z Gwiazdami": Wyznania jurora "Top Chefa"

  - Udział w programie "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" to była świetna decyzja, bo dobra energia płynąca z tańca jest dla mnie inspiracją - przyznaje Grzegorz Łapanowski, juror "Top Chefa". Zdradza też, jak godzi zawodowe obowiązki z intensywnymi treningami.

Zdjęcia na temat: święta dobre
Wideo na temat: święta dobre
 • Małgorzata Rozenek do Polek: Zacznijcie na święta sprzątać już teraz

  Małgorzata Rozenek, pytana jak dobrze przygotować się na święta, dała Polkom jedną radę: Należy rozpocząć jak najwcześniej, najlepiej już teraz! Na ostatnią chwilę można zostawić dekoracje(...) i spędzić miło święta". (Dzień Dobry TVN/x-news)

 • Renifer Niko ratuje Święta

  "Renifer Niko ratuje Święta" to wspaniała, mądra opowieść o małym reniferze. Maluch chce odnaleźć ojca, dowiedzieć się kim naprawdę jest i uratować świat przed watahą żądnych krwi wilków knujących, jak zlikwidować Świętego Mikołaja i przejąć władzę nad Świętami Bożego Narodzenia. Film nagrodzony na najważniejszych festiwalach filmowych dla dzieci i nominowany do Europejskiej Nagrody Filmowej. Wszystkie renifery na świecie marzą, by pewnego dnia dołączyć do Powietrznej Eskadry Świętego...

 • Wegańskie święta Izy Miko: Karp w wannie? Nie ma opcji!

  Iza Miko przyznała w "Dzień dobry TVN", że przyjeżdżając do Polski ze Stanów, próbuje promować tutaj wegańską kuchnię. "Robię pasztety z warzyw, pierogi, sernik z nerkowców i tofu" - wymienia. (Dzień dobry TVN/x-news)

 • Dobra wróżka

  Komedia familijna o trenerze hokeja, który zmuszony zostaje przyjąć rolę "wróża zębowego" - dobrej wróżki, która daje dzieciom prezenty w zamian za wypadające mleczne zęby. W rolach głównych: Dwayne Johnson ("Doom", "Król Skorpion"), Ashley Judd ("Podwójne zagrożenie", "Kolekcjoner") i Julie Andrews ("Dźwięki muzyki" - Oscar, "Pamiętnik księżniczki"). Reżyseria: Michael Lembeck ("Śnięty Mikołaj 2", serial TV "Przyjaciele").