• Informacje na temat:

  święta nietypowe

Artykuły na temat: święta nietypowe
 • Katarzyna Cichopek ma nietypowe zachcianki! To dlatego jedzie w święta nad morze?!

  Jak podzielić świąteczny czas między obie rodziny? Ten problem spędza sen z powiek wielu parom! Nie inaczej jest w przypadku Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela (36 l.). Małżonkowie są bardzo przywiązani do tradycji, dlatego w święta odwiedzą zarówno jednych, jak i drugich rodziców. Choć, jak się dowiadujemy, nieco dłużej zatrzymają się w Gdyni, skąd pochodzi tancerz. I mimo że stół w rodzinnym...

 • "Timbuktu" : Cicha wojna na pustyni

  Palenie jest zabronione. Muzyka jest zabroniona. Nie wolno grać w piłkę nożną. Jesteśmy w Timbuktu. Mieście, nad którym władzę objęli dżihadyści i gdzie święta wojna dotyka zwykłych, ludzkich spraw.

 • Święta po latynosku

  Daniel poczęstują go upieczonymi przez swoją mamę pierniczkami, które co roku pieczołowicie dekorują kolorowym lukrem. Nietypowe święta Dla Any Brendy Contreras ("Dzikie serce") Wigilia zawsze była(...) potrzebujących dzieci. Te Święta będą dla nich wyjątkowe, ponieważ po raz pierwszy od lat spędzą je z siostrą bliźniaczką Gaby, Danielą, oraz jej córką Kataliną. Dzieci nie spotkają się z Mikołajem, ponieważ...

 • "Annie": Sierota i milioner

  Czy to możliwe, by polubili się ludzie tak od siebie różni? Pewne jest jedno. Gdy sierotka Annie wpadnie na miliardera Benjamina, życie obojga ulegnie zmianie. Piosenki, łzy i śmiech, czyli idealny przebój na święta.

 • Alicja Bachleda-Curuś spędziła święta z Colinem Farrellem!

  To były z pewnością nietypowe święta dla Alicji Bachledy-Curuś (32 l.) i jej synka!

 • Maciej Dowbor: Nie ma czasu na celebrację

  "To był koniec marzeń o Mikołaju" - mówi Maciej Dowbor i wspomina, gdy jako dziecko odkrył w domu babci szafę pełną prezentów. Prezenter opowiada też o wileńskich specjałach, które znajdują się na jego świątecznym stole i przyznaje, że ceni swoją sylwestrową pracę.

 • Tomasz Stockinger spędzi święta w domu opieki!

  Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Aktor Tomasz Stockinger (61 l.) spędzi je w nietypowym miejscu.

 • Hanna Śleszyńska: Nieformalne cynowe gody

  Swoją pierwszą okrągłą rocznicę uczcili kameralną kolacją we dwoje i upominkami. W styczniu minęło 10 lat, odkąd Hanna Śleszyńska i Jacek Brzosko są razem.

 • "Na dobre i na złe": To będą niezwykłe święta

  ...zawsze na to czekam. Kiedy moja postać "się kruszy", ja automatycznie z nią też. W przypadku epizodów i ról drugoplanowych zawsze staram się dodać coś specjalnego, nietypowego, żeby moja - choć niewielka(...) - faceta, który doskonale radzi sobie zarówno z kobietami, jak i mężczyznami.    Kontynuując temat czasu spędzanego z rodziną. Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Czym one są dla Ciebie...

 • Bartek Jędrzejak: Każdy może być celebrytą

  Bartek Jędrzejak prognozuje, jaka będzie zima i czy na Boże Narodzenie sypnie śnieg. Sympatyczny pogodynek zdradza także, co lubi w swojej pracy i dlaczego unika "bywania".

Zdjęcia na temat: święta nietypowe
Wideo na temat: święta nietypowe