• Informacje na temat:

  święta szkoły

Artykuły na temat: święta szkoły
 • Joanna Koroniewska zdradziła plany na święta

  Ostatnie tygodnie Joanna Koroniewska żyła w biegu. Po odwiezieniu starszej córki do szkoły, pędziła do Teatru Komedia na próbę. - Nie mam czasu. Przygotowuję się do premiery spektaklu "Powiedzmy(...) i wykonywać kartki świąteczne. Robię to ze starszą córką. Szczęśliwie Janinka lubi prace ręczne - zdradza aktorka. Joanna nie wyobraża sobie, aby święta spędzać poza domem. Chyba że są to góry, bo...

 • Dorota Gardias: Święta bez wariacji

  Dorota Gardias tegoroczne święta Bożego Narodzenia spędzi ze swoja córeczką i partnerem. "Dbamy o bajkową atmosferę" - wyznaje znana pogodynka.

 • Alicja Bachleda-Curuś: czekają ją trudne święta

  Miłość jest w stanie wiele wybaczyć i zrozumieć. Są jednak chwile, gdy zakochani szczególnie mocno chcą być razem. Do takich momentów na pewno należą święta Bożego Narodzenia. Czy Alicja Bachleda-Curuś (34 l.) spędzi je razem z Marcinem Gortatem (33 l.)?

 • Romantyczne zaręczyny. Teraz dzieci?

  Małgorzata Rozenek ma powody, by z optymizmem patrzeć w przyszłość. W minione święta Radosław Majdan wręczył jej pierścionek i poprosił o rękę.

 • Ewa Wachowicz może oczekiwać zaręczyn w święta? Będzie ślub?

  .... Uczęszczał do szkoły muzycznej, komponuje, występuje w zespole rockowym. - Śpiewamy wszystkie zwrotki. Rozdaję teksty - wyjaśnia Wachowicz.  Czy kolędowanie będzie najważniejszym punktem wieczoru? Rodzice(...). Podziwiają to, jak układa sobie relacje z nastoletnią Olą. Bardzo go polubili, a święta to dobry czas na oświadczyny. *** Zobacz więcej materiałów:

 • "M jak miłość": Teresa Lipowska i Witold Pyrkosz, seniorzy rodu Mostowiaków

  Seniorzy rodziny Mostowiaków, Barbara i Lucjan, to najsłynniejsze serialowe małżeństwo. Teresa Lipowska i Witold Pyrkosz wcielają się w "M jak miłość" w tę sympatyczną parę już od 14 lat.

 • Ilona Wrońska i Leszek Lichota znowu nie posłali dzieci do szkoły! "To strata czasu"

  Ilona Wrońska (41 l.) i Leszek Lichota (41 l.) zdecydowali, że ich pociechy kolejny rok nie będą chodzić do szkoły.

 • Hanka Bielicka i Jerzy Duszyński: Dama i dżentelmen

  Zakochali się w sobie na studiach, a pobrali w okupacyjnym Wilnie. Niestety, ich miłość nie przetrwała.

 • "Ranczo": Cezary Żak jest właścicielem... szkoły języków obcych

  Zanim Cezary Żak, czyli Paweł/Piotr Kozioł z "Rancza", stał się jednym z najpopularniejszych w Polsce aktorów, imał się różnych zajęć, by przeżyć. Dziś nie musi się już martwić o finanse, ale nie zrezygnował z bycia... biznesmenem. Jest m.in. właścicielem szkoły językowej w Gliwicach!

 • Janusz Zakrzeński zginał 5 lat temu w katastrofie smoleńskiej

  Na zawsze zapamiętamy go jako Józefa Piłsudskiego, Witkacego oraz Benedykta Korczyńskiego w "Nad Niemnem". Janusz Zakrzeński był jednak nie tylko cenionym aktorem teatralnym i kinowym, lecz również wspaniałym pedagogiem. 10 kwietnia mija 5 lat od jego śmierci - aktor zginał na pokładzie samolotu rządowego TU-154 M, który rozbił się pod Smoleńskiem.

Dyskusje na temat: święta szkoły
 • Re: "Dynastia": Święta na odwyku

  The bill-u wracaj do szkoły

 • Re: "Dynastia": Święta na odwyku

  Oł dżizas, koleś robi bekę z ortografii, a komentujący dostają wypieków!!! I te teksty: "wracaj do szkoły", "kup se słownik". No ręce opadają...

 • Re: Święta w serialach

  Kto Komendarkowi dał nowe nazwisko na Gospodarski,, brawo pseudo redaktorzy,,do szkoły,,

 • Re: Specjalistki od "momentów"

  15-letnia córka wysłana do szkoły do stanów bo zadna szkoła w Gdański ani w Polsce jej nie była godna.....to jest patriotyzm i umiłowanie Polski....święta spędzone za granica bo w Polsce nudno i nijako....ale oficjalnie cała rodzina kocha Polske i Gdańsk!

 • Re: "Druga szansa": Topa odchodzi przez Kożuchowską?!

  Czego nabiera trzeci sezon? Tępa? Matko Święta redaktorze. Czas wrócić do szkoły i to podstawowej.

 • Re: "Belle Epoque": Magdalena Cielecka nie potrafi prosić o pomoc...

  doskonale Panią rozumiem , też przeszłam biedne dzieciństwo, spałam na piecu, do szkoły miałam jedną reklamówkę , którą ojciec gdy dziura to stapiał papierosem. chodziłam do szkoły wieczorowej bo mama mogła gdy wróciła z pola mi buty użyczyć. na Święta dostałam dwa razy prezent. najpierw szpulkę a za rok nici

 • Re: "Świat według Kiepskich": Pomóżmy Panu Bohdanowi!

  Anka miała 35 lat. Wstała po 6. Obudziła 2 swoich dzieci, nakarmiła resztkami jedzenia kupionymi za ostatnią zapomogę z MOPSu, wysłała je do szkoły. Potem poszła do ogródka. Z kuchni zabrała taboret(...), listu nie zostawił... Brunon 36. Na kopalni 12. Dobrowolny. Dostał dużą odprawę. Szybko się skończyła. Rok temu na święta wziął "chwilówkę". Potem drugą by spłacić pierwszą, a potem trzecią. Po

 • Re: Nieumiarkowanie w jedzeniu, piciu i paleniu

  wyglądają "prawdziwe" towary a czasem nawet kupić na święta butelkę "żytka" za 1$, paczkę normalnych "fajek" za 0,85$, czy kasetę magnetofonową BASF za 1,30$. Polska zawsze była dziwnym krajem, w latach 70(...) za 500$, lub sam magnetofon za blisko 200$. Dobrze, że wakacje się kończą i Gimbaza pójdzie do szkoły, do swojego ukochanego gimnazjum, i skończy się wypisywanie idiotyzmów małolatów.