• Informacje na temat:

  święta uwielbia

Artykuły na temat: święta uwielbia
 • "Przyjaciółki": Małgorzata Socha uwielbia Wielkanoc i... wiosnę

  Małgorzata Socha, czyli Inga z "Przyjaciółek" i Zuza z "Na Wspólnej", twierdzi, że Wielkanoc to moment, kiedy zaczyna łapać oddech po zimie. - Uwielbiam święta wielkanocne i wiosnę, która przychodzi wraz z nimi - mówi aktorka.

 • Karolina Szostak: Na święta... kawior

  "Na moim świątecznym stole znajduje się halibut lub łosoś zamiast karpia. Jest też kawior" - zdradza Karolina Szostak. Ponadto dziennikarka przyznaje, że w pierwszy dzień świąt zajada się kutią, którą uwielbia, a drugi spędza... na nartach.

 • "M jak miłość": Kacper Kuszewski uwielbia świąteczne tradycje

  ...zastanawiamy się, czy nie zrobić razem kolejnego spektaklu. Za rogiem czeka mała przerwa od obowiązków zawodowych - Boże Narodzenie. Czym dla pana jest ten czas? Prezenty już gotowe? - Święta to dla mnie przede wszystkim czas odpoczynku i spotkań z rodziną. Nie biegam po sklepach, nie robię zakupów. Zamiast wydawać pieniądze na prezenty, wolę wpłacić je na cele charytatywne. Ale uwielbiam polskie...

 • Metalowe święta, czyli śmiesznie i strasznie

  Wydawać by się mogło, że święta Bożego Narodzenia pasują do muzyki metalowej, jak noc Walpurgii do rozśpiewanej młodzieży z przyparafialnej oazy. Ciężki riffy w służbie Świętego Mikołaja? Szczytny cel uświęca środki.

 • Jacek Koman nie jest "człowiekiem religijnym", ale święta uwielbia!

  Czy święta Bożego Narodzenia w dalekiej Australii są równie piękne jak w Polsce? Jacek Koman (58 l.), kojarzony ostatnio z rolą ordynatora Jasińskiego w serialu "Lekarze", twierdzi, że tak.

 • Tradycyjne święta, czyli Wielkanoc u Żaków

  Rewolucja kulinarna - tak, ale nie na wielkanocnym stole! Katarzyna Żak, gwiazda "Rancza", zdradza, co jej rodzina jada na co dzień, a co podczas świąt. Aktorka opowiada też, jak radzi sobie z domowymi porządkami.

 • "M jak miłość": Święta z gwiazdami serialu

  Jak aktorzy z „M jak miłość” spędzają święta? Na które przysmaki czekają ze szczególnym utęsknieniem? Odpowiedzi na te pytania udzielili nam Olga Szomańska, Mikołaj Roznerski i Tomasz Oświeciński. Towarzyszył im serialowy Szymuś, czyli 2,5-letni Staś Szczypiński.

 • "rodzinka.pl": Święta Adama Zdrójkowskiego

  - Moi rodzice bardzo dbają o to, by nasza Wielkanoc odbywała się zgodnie z tradycją - zdradza Adam Zdrójkowski, czyli serialowy Kuba, średni syn Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika Boskich (Tomasz Karolak) w "rodzince.pl".

 • "M jak miłość": Katarzyna Żak uwielbia biały barszcz swojej teściowej

  Katarzyna Żak co roku z niecierpliwością wypatruje Wielkanocy. Święta kojarzą się jej z budzącą się do życia przyrodą, wiosennym słońcem i pysznymi potrawami przygotowywanymi według tradycyjnych(...) wtedy święta mają prawdziwy smak! - twierdzi i dodaje: - Poza tym przy wspólnych przygotowaniach jest też czas na ciepłą, nieśpieszną rozmowę z najbliższymi.

 • Marzena Rogalska prezenty zbiera cały rok

  Mimo że Marzena Rogalska prezenty zbiera przez cały rok, to przed świętami wpada w panikę. "Dostaję histerii i kupuję więcej" - zdradza dziennikarka, która wyznaje też, za co najbardziej ceni sobie święta oraz jakie są jej ulubione potrawy.

Wideo na temat: święta uwielbia
 • Iwona Węgrowska: Uwielbiam szampana, ale teraz nie bardzo mogę go pić

  Święta Bożego Narodzenia Iwona Węgrowska stara się spędzać w gronie rodzinnym. Przyznaje, że bliscy zawsze nakłaniają ją do śpiewania kolęd, ona jednak za tym nie przepada. Nie lubi być w centrum(...) wtedy staję się najgłośniejsza. Kocham po prostu szampana, kocham szampana i jeszcze raz kocham szampana. To jest niesamowicie elegancki trunek, który uwielbiam. Teraz jestem na takim etapie, że za

Dyskusje na temat: święta uwielbia