• Informacje na temat:

  świetna dziewczyna

Artykuły na temat: świetna dziewczyna
 • "Barwy szczęścia": Świetna partia - rozmowa z Zofią Zborowską

  Komu będziesz leczyła zęby? - Będę leczyła zęby wielu bohaterom "Barw szczęścia", a być może niektórym także skołatane od uczuć serca (śmiech). Pojawienie się Anety wywoła różne perypetie miłosne. To sympatyczna dziewczyna, ale namiesza w życiu dwóch mężczyzn. Komu zawróci w głowie? - Mam dużo scen z Lesławem Żurkiem, który gra Bruna, i Samborem Czarnotą, czyli serialowym Adrianem, co...

 • Najgorsze występy w telewizji śniadaniowej

  Telewizja śniadaniowa dla wielu muzyków to świetna szansa na promocję i dotarcie do szerszej publiczności. Jednak trzeba uważać, aby nie stać się przez przypadek pośmiewiskiem na oczach milionów Polaków.

 • Anja Rubik jest świetna w łóżku. Jej mąż opowiedział o "cudownym" seksie!

  ...delikatna, opiekuńcza, kochająca. Ma dobre serce. Jestem z niej dumny - ciężko pracowała na swoją pozycję. To bardzo normalna dziewczyna. I bardzo inteligentna, można z nią pogadać na każdy temat. No...

 • "Dziewczyna i chłopak": Kto pamięta taki serial?

  Serial "Dziewczyna i chłopak" - pogodna opowieść o zwariowanych wakacjach siostry i brata, którzy musieli zamienić się rolami - bawi do dziś. I przyciąga kreacjami Teresy Lipowskiej, Barbary Sołtysik, Stanisława Mikulskiego oraz Michała Sumińskiego.

 • Kolorowe gazety, zdając sobie sprawę, że książę Harry jest świetną partią, co i rusz przypisują mu nowe partnerki. Od jakiegoś czasu krążą pogłoski, że młodszy brat Williama znów jest zakochany. Brytyjskim tabloidom udało się wyśledzić, kim jest szczęśliwa wybranka. Gazety ujawniają, że dziewczyna Harry'ego jest sporo młodsza! Ale to nie wszystko. Pochodzi ze znanej rodziny! 19

 • "Spódnice w górę!": Dziewczynom jest gorzej

  "Spódnice w górę!" to film stworzony przez kobiety z myślą o innych kobietach i o mężczyznach, którzy ich pożądają. W komedii występują najsłynniejsze Francuzki świata, m.in. Isabelle Adjani, Laetitia Casta i Vanessa Paradis. Co działo się na planie tej produkcji?

 • Liam Hemsworth w końcu znalazł dziewczynę!

  Liam Hemsworth (25 l.) randkuje z Maiką Monroe. Co na to Miley Cyrus?

 • Bryan Adams w Krakowie - relacja z koncertu

  Świetna atmosfera, kapitalne anegdoty, wspaniała forma muzyków - koncert Bryana Adamsa w Kraków Arenie należy niewątpliwie zaliczyć do bardzo udanych. No i te przeboje!

 • "Blindspot: Mapa zbrodni": Jamie Alexander - dziewczyna z tatuażami

  12 listopada na antenie Canal+ zadebiutował nowy serial kryminalny "Blindspot: Mapa zbrodni". Znaleziona w centrum Nowego Jorku wytatuowana kobieta staje się kluczem do rozwiązania szeregu zagadek kryminalnych. W głównej roli występuje znana z ekranizacji komiksów Marvela "Thor" Jaimie Alexander. Kolejne odcinki serialu można oglądać w czwartki o godz. 21 w Canal+.

 • Grażyna Wolszczak: Saute też jestem olśniewająca

  Dziewczyna z Pomorza, która bez ruchu na świeżym powietrzu nie wyobraża sobie życia. Co sprawia, że choć lata lecą, Grażyna Wolszczak wciąż wygląda rewelacyjnie? Dobre serce, wiara w siebie, optymizm, a może to, że kocha i jest kochana?

Zdjęcia na temat: świetna dziewczyna
Wideo na temat: świetna dziewczyna
 • "To nie koniec świata!": Karolina Gorczyca jako dziewczyna w spodniach i korkach!

  Świetna rehabilitantka i pełna pasji trenerka drużyny piłkarskiej juniorów. Kocha pracę z dziećmi i życie w Białej Podlaskiej. Jest uparta, ma twarde zasady moralne, a w prowadzenie drużyny wkłada całe serce. Gdy ją poznajemy ma wyjść za Janusza - młodego weterynarza. Do ślubu jednak nie dochodzi. Dziewczyna porzuca narzeczonego przed ołtarzem i ucieka z kościoła. Tej samej nocy poznaje

 • Łatwa dziewczyna

  Świetna komedia dla nastolatków. Kiedy wychodzi na jaw białe kłamstwo o rozwiązłości Olive (Emma Stone), dziewczyna nie wyprowadza nikogo z błędnego myślenia o niej. Zaczyna ubierać się jak bohaterka "Szkarłatnej litery" i wykorzystywać plotki do własnych celów towarzyskich i finansowych.

 • Zaginiona dziewczyna

  Wizjonerski thriller w reżyserii mistrza gatunku Davida Finchera, ekranizacja bestsellerowej powieści Gillian Flynn. Młoda kobieta znika bez śladu w przededniu piątej rocznicy ślubu. Wszystkie podejrzenia padają na męża, który wspierany przez siostrę zaginionej żony postanawia dowieść swojej niewinności i rozwiązać zagadkę.

Dyskusje na temat: świetna dziewczyna