• Informacje na temat:

  świetne imię

Artykuły na temat: świetne imię
 • Monika Olejnik zdradziła imię wnuka!

  Monika Olejnik (58 l.) kilka dni temu po raz pierwszy została babcią. Jakie imię będzie nosił jej wnuk?

 • "Alternatywy 4": 12 rzeczy, których nie wiecie o serialu

  Stanisław Bareja chciał go kręcić już w 1979 roku. Planował jednak inny tytuł: "Nasz Dom". Być może i w nim byłoby 12 (no dobrze, 13) mieszkań. Zobaczmy, ile wiedzą Państwo o nich, ich lokatorach, sekretach i wpadkach serialu "Alternatywy 4".

 • "Cisza nad rozlewiskiem": Aleksy Komorowski u progu wielkiej kariery

  Uroda hollywoodzkiego amanta, talent i świetne wykształcenie – Aleksy Komorowski ma wszystko, czego potrzebuje młody aktor, by zostać gwiazdą!

 • Madonna do Kanyego: Nie przychodź na gale w poszukiwaniu sprawiedliwości

  Amerykańska wokalistka Madonna dała swojemu młodszemu koledze Kanyemu Weście kilka rad na temat tego, czego nie powinien robić na imprezach typu Grammy i Brit Awards.

 • Hotel 52

  Tosia z pomocą Marty przeprowadza się do mieszkania recepcjonistki. Marta irytuje się, słysząc za każdym razem imię "Igor". Choć się do tego nie przyznaje,...

 • Joanna Jabłczyńska trenuje z Mecenasem

  Joannie Jabłczyńskiej szczeniak towarzyszy zarówno w pracy w kancelarii, jak i podczas treningów sportowych. Lubi też wyjeżdżać z nim poza Warszawę. Aktorka twierdzi, że Mecenas jest dla niej niezastąpionym źródłem radości oraz motywacją do codziennej porcji ruchu.

 • Natalia Siwiec pokazała fotki z pasierbem!

  Siwiec pokazała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie z chłopcem. W wywiadach opowiadała też, że ma z nim świetne relacje i stara się przykładać do jego wychowania. W ostatnim czasie po dłuższej przerwie znów zamieściła kilka fotek z pasierbem. Mateusz, bo tak ma na imię, ma dziś 15 lat i wyrósł na niezłego przystojniaka! *** Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:

 • Recenzja Fisz Emade "Mamut": Niech pastują buty im

  To mogła być w tym roku najlepsza płyta z polskim hip hopem. Ale nie jest. "Mamut" to album zdecydowanie wybijający się ponad jedną kategorię.

 • Michał Szpak nie narzeka już na samotność!

  ...to się zmieniło i w domu pojawił się nowy lokator. Chłopak ma na imię Paweł i ponoć był w bardzo trudnej sytuacji, dlatego Szpak zaoferował mu dach nad głową. To była świetna decyzja... "Michał nie(...) jest zawsze pełna" - czytamy. Na tym nie koniec zalet Pawła. Okazało się bowiem, że przyjaciel ma świetne wyczucie stylu, dlatego niedawno został też osobistym stylistą gwiazdora.  Ostatnio...

 • Krzysztof Kolberger patronem IX LO w Gdańsku

  Zmarły cztery lata temu wybitny aktor Krzysztof Kolberger zostanie w środę patronem IX Liceum Ogólnokształcącego w Gdańsku, które ukończył w 1968 r. - To był nietuzinkowy i serdeczny człowiek - wspomina artystę kolega z ławy szkolnej, podróżnik Michał Kochańczyk.

Dyskusje na temat: świetne imię
 • Re: "Pierwsza miłość": Aneta Zając znów jest szczęśliwa!

  ..pewnie ,że był wywiad z nią i zdjęcie w bardzo ładnej sukience naprawdę świetne..trzeba było rzeczywiście wpisać swoje imię i nazwisko ale niewiele osób zdobyło się na tę odwagę!!Ja też chciałam skomentować ale nie chcę,żeby moi znajomi wiedzieli,że udzielam się na takich forach!!