• Informacje na temat:

  świetne samopoczucie

Artykuły na temat: świetne samopoczucie
 • "To nie koniec świata!": Ślub, karate i dużo życiowego humoru

  Już w najbliższy czwartek zapraszamy na 24. odcinek "To nie koniec świata!". I kolejne spotkanie z Waszymi ulubionymi bohaterami, którzy zapewnią Wam solidną dawkę humoru z życia wziętego i niezawodnie wprowadzą w świetne samopoczucie!

 • "Taniec z Gwiazdami": Wyznania jurora "Top Chefa"

  - Udział w programie "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" to była świetna decyzja, bo dobra energia płynąca z tańca jest dla mnie inspiracją - przyznaje Grzegorz Łapanowski, juror "Top Chefa". Zdradza też, jak godzi zawodowe obowiązki z intensywnymi treningami.

 • Doda jest załamana

  Świetne samopoczucie Dody (28 l.) po rozstaniu z Błażejem Szychowskim (32 l.) to tylko dobra mina do złej gry.

 • Izabela Kuna: Wszystko zaczęło się od "Ciała"

  Jest świetnym przykładem na potwierdzenie tezy, że w życiu wszystko ma swój czas. Tylko ona musiała uzbroić się w cierpliwość i na swój czas poczekać trochę dłużej niż koleżanki i koledzy.

 • Gołębiewski pokonał raka

  Cierpiący na nowotwór nosa Henryk Gołębiewski jest w znakomitej formie. Wyniki badań aktora są takie, jak jego samopoczucie - świetne. Aktor ma nadzieję, że pokonał chorobę.

 • Curly Heads: Wszystko jest remiksem (wywiad)

  Dawid Podsiadło po zwycięstwie w "X Factor" uparł się, żeby jego kontrakt płytowy objął również debiutancki album zespołu Curly Heads z Dąbrowy Górniczej, w którym to zespole Dawid jest wokalistą. Kudłaty laureat czterech Fryderyków dopiął swego, bowiem na półki sklepowe trafiła właśnie płyta "Ruby Dress Skinny Dog".

 • Policjantki i policjanci

  ...receptę na świetne samopoczucie, teraz chce się podzielić szczęściem z kolegami z pracy. Czy znajdzie chętnego na wspólne świętowanie?

 • Almodóvar rozbija bank: Rekordowe otwarcie

  Najnowsza komedia Pedra Almodóvara "Przelotni kochankowie" nie dość, że zbiera świetne recenzje to również zachwyciła publiczność, bijąc rekordy otwarcia poprzednich filmów hiszpańskiego reżysera.

 • Monika Olejnik zdradziła imię wnuka!

  ...jej nie tylko świetne samopoczucie, ale i pozwala "utrzymać młodość". "Biegam 10 kilometrów. (...) Chcę ludzi prowokować do myślenia, inspirować do pracy nad sobą. Do poszukiwania pasji...

 • Kylie Minogue u znachora

  37-letnia Kylie Minogue, która obecnie przechodzi kurację po zabiegu usunięcia nowotworu piersi, oficjalnie zaprzeczyła plotkom , jakoby terapia przynosiła nikłe efekty. Australijska wokalistka czuje się dobrze zarówno fizycznie, jak i psychicznie. Ostatnio widywano ją jednak u znanego londyńskiego znachora.

Zdjęcia na temat: świetne samopoczucie
Wideo na temat: świetne samopoczucie
 • Zacznijmy od nowa

  Twórca przebojowego "Once", filmowej rewelacji 2008 roku (Oscar za najlepszą piosenkę), powraca podnoszącą na duchu komedią, która oczarowała publiczność festiwalu w Toronto! Ona - Gretta (Knightley), początkująca piosenkarka i kompozytorka, znalazła się w Nowym Jorku, bo towarzyszy swemu chłopakowi (Levine) - wziętemu muzykowi, negocjującemu kontrakt życia. Są piękni, szczęśliwi, bogaci, świat zdaje się leżeć u ich stóp! On (Ruffalo), mieszkający od lat na Manhattanie producent muzyczny,...

 • Szef

  Carl Casper (Favreau) jest szefem kuchni renomowanej restauracji w Los Angeles. Podchodzi do pracy z wielką pasją, a każda potrawa, którą wymyśla, to prawdziwe dzieło sztuki. Jednak kłótnia ze znienawidzonym krytykiem kulinarnym (Platt), w której znaczący udział ma niefortunny i niezwykle popularny wpis Carla na Twitterze oraz wynikły z tego konflikt z właścicielem restauracji (Hoffman), powodują, że Carl rzuca pracę. Postanawia zacząć wszystko od nowa, korzystając ze wsparcia przyjaciół -...

 • Hel

  Hel

  Debiut Kingi Dębskiej to mocna i poruszająca historia psychiatry skrywającego przed najbliższymi mroczny sekret. W roli głównej występuje Paweł Królikowski, który po pokazie na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni zebrał za swoją kreację świetne recenzje. Królikowskiego wspierają: gwiazda czeskiego kina Anna Geislerova ("Szczęście", "Powrót idioty", "Piękność w opałach"), zrywający w "Helu" z wizerunkiem grzecznego chłopca Leszek Żurek ("Mała Moskwa", "Randka w ciemno") oraz Henryk...

Dyskusje na temat: świetne samopoczucie
 • Re: Metamorfoza Dagi

  jeżeli zaczniemy się zdrowo i wartościowo odżywiać nasza waga samoczynnie zacznie się redukować, to efekt naszego organizmu na dostarczenie wszystkich niezbędnych składników pokarmowych a jest ich 114 które ożywiają biliony naszych komórek, świetne samopoczucie i zdrowie które jest bezcenne ( ... )

 • Re: Metamorfoza Dagi

  jeżeli zaczniemy się zdrowo i wartościowo odżywiać nasza waga samoczynnie zacznie się redukować, to efekt naszego organizmu na dostarczenie wszystkich niezbędnych składników pokarmowych a jest ich 114 które ożywiają biliony naszych komórek, świetne samopoczucie i zdrowie które jest bezcenne ( ... ) + ćwiczenia, najlepiej wspólnie, w parach, daj swojemu facetowi NoEND, a będziecie ćwiczyć bez