• Informacje na temat:

  świetne widowisko

Artykuły na temat: świetne widowisko
 • ​Produkuje nowy spektakl swojego ojca!

  ...niesłusznie został zapomniany i który chciałbym wskrzesić, pokazać nowemu pokoleniu - mówi Michał Lesień, dodając, że świetne i wciąż aktualne przedwojenne teksty kabaretowe oraz niezapomniane...

 • Sylwester w Krakowie na antenie TVN-u. Bez sztucznych ogni

  Agnieszka Chylińska, Maciej Maleńczuk, Kayah, Zakopower, IRA, Wilki, Feel, Grzegorz Hyży, Red Lips i Future Folk wystąpią w Sylwestrową noc na koncercie w Krakowie - poinformowali na piątkowej konferencji prasowej organizatorzy wydarzenia.

 • Wodecki: Ja się na tańcu nie znam

  ...naprawdę uważam "TzG" za świetne i pouczające widowisko. Choć mam też cichą nadzieję, że wśród widzów znajdzie się ktoś, kto uzna, że jest ono trochę gorsze beze mnie (śmiech)! Rozmawiała...

 • Świetne programy, seriale, muzyka

  W którym programie goście musieli uczyć się na pamięć odpowiedzi na pytania? Jak powstają scenariusze popularnych seriali? Kiedy po raz pierwszy na ekranach telewizorów pojawiła się prognoza pogody? Odpowiedzi na te pytania już niebawem w "Wielkim Teście o Telewizji"!

 • "Klan": Magdalena Wójcik życiową rolę wciąż ma przed sobą...

  Konfrontacjach Teatralnych "Klasyka Polska" i otworzyła jej drzwi do prawdziwej kariery. Popularność przyniosły jej jednak nie świetne role teatralne, ale... seriale. Oglądaliśmy ją m.in. w "Zespole adwokackim...

 • Najlepsi kucharze małego ekranu

  Nie wystarczy znajomość kuchni od podszewki i świetne przepisy. Trzeba stworzyć widowisko. Bez dodatkowych atrakcji program kulinarny nie zyska widzów. Hasłem jest: gotuj i nie nudź!

 • "Niezgodna" : Taka sama

  Wyreżyserowana przez Neila Burgera "Niezgodna" jest adaptacją książki Veroniki Roth. Budzące natychmiastowe skojarzenia z "Igrzyskami śmierci" młodzieżowe widowisko science-fiction stanowi jedynie wypis pomysłów i wątków z innych tego typu opowieści. Paradoksalnie, gdyż "Niezgodna" jest w zamyśle peanem na cześć indywidualności.

 • Colin Farrell rzymskim trybunem

  Colin Farrell ( "Aleksander" , "Telefon" , "Raport mniejszości" ) zamierza wyprodukować remake filmu z 1953 roku "The Robe", w którym główną rolę zagrał Richard Burton. Aktor chce także wystąpić w tej opowieści.

 • "Kredki" w "Progresji"

  W piątek, 8 grudnia, na jedynym koncercie w Polsce pojawi się grupa Cradle Of Filth. Popularne "wampiry z Suffolk" wystąpią w warszawskim klubie "Progresja". U boku gotyckich black metalowców zagrają Deathstars ze Szwecji i polski Hermh.

 • Bez niego "Taniec..." będzie gorszy?

  Wiadomość, że Zbigniewa Wodeckiego zabraknie go w kolejnej edycji "Tańca z gwiazdami" zaskoczyła widzów. Jego samego... mniej! Artysta zdradza, dlaczego nie żałuje odejścia z show.

Wideo na temat: świetne widowisko
 • "Blindspot"

  głównej bohaterki będzie rozszyfrowywana na przestrzeni całego sezonu. Dlaczego czekamy? Zapowiada się świetne widowisko akcji z interesującymi bohaterami. Poza tym... Jaimie Alexander!

 • Hel

  Hel

  Debiut Kingi Dębskiej to mocna i poruszająca historia psychiatry skrywającego przed najbliższymi mroczny sekret. W roli głównej występuje Paweł Królikowski, który po pokazie na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni zebrał za swoją kreację świetne recenzje. Królikowskiego wspierają: gwiazda czeskiego kina Anna Geislerova ("Szczęście", "Powrót idioty", "Piękność w opałach"), zrywający w "Helu" z wizerunkiem grzecznego chłopca Leszek Żurek ("Mała Moskwa", "Randka w ciemno") oraz Henryk...

 • Brick Mansions. Najlepszy z najlepszych

  Luc Besson, niezrównany specjalista od kina akcji, prezentuje ostatnią kompletną rolę w karierze Paula Walkera. Obok gwiazdy "Szybkich i wściekłych", na dużym ekranie zobaczymy niesamowicie sprawnego aktora, kaskadera i wynalazcę parkouru Davida Belle oraz rapera RZA - lidera Wu-Tang Clan, grupy, która na zawsze odmieniła oblicze światowego hip-hopu. Z połączenia ich osobowości powstało dynamiczne widowisko, którego każda minuta jest niczym zastrzyk adrenaliny w sam środek serca. Niedaleka...