• Informacje na temat:

  święto niepodległości

Artykuły na temat: święto niepodległości
 • Beata Szydło nie wywiesiła flagi na Święto Niepodległości!

  Bez wątpienia politycy powinni pamiętać o wypełnianiu swoich patriotycznych obowiązków, a do takich z pewnością należy udekorowanie domu flagą narodową w Święto Niepodległości. Okazuje się jednak, że nowa pani premier test ze swojego patriotyzmu oblała! "Jej dom w Przecieszynie pod Brzeszczami nie był przyozdobiony biało-czerwoną flagą. Być może dlatego, że pani premier jest ostatnio mocno...

 • Maciej Maleńczuk: Nie ma lepszej zemsty nad sukces (wywiad)

  Cynik, kabotyn i mizogin. Maciej Maleńczuk. Kobiety? "Wszystkie jednakowo durne". "The Voice Of Poland"? "Totalny szajs". Krakusy? "Zawistni". Komu jeszcze pan Maleńczuk pokazuje środkowy palec? Przekonajcie się sami!

 • Superniania oburzona słowami Anny Muchy! "Wyszło fatalnie"

  Anna Mucha (34 l.) jest wściekła, że Święto Niepodległości dla wielu przerodziło się w kłótnie, agresję i "napierdzielankę" w centrum Warszawy. Celebrytka nie chce żyć w takim kraju i deklaruje "mentalną emigrację"! Jej słowami oburzona jest Dorota Zawadzka (51 l.).

 • Filmowe Święto Niepodległości

  W czwartek, 11 listopada, obchodzimy Narodowe Święto Niepodległości. W tym dniu główne kanały telewizyjne zwiększają liczbę filmów w swoich ramówkach. Najwięcej polskich filmów zaserwuje widzom TVP.

 • Alicja Bachleda-Curuś odprawiła Gortata z kwitkiem! Tego się nie spodziewał!

  ...wydarzenie bardzo zaangażowana. Szczególnie w ostatnich dwóch latach, kiedy Marcin był bliski jej sercu. W tym roku, w 100-lecie odzyskania niepodległości koszykarz wyprawił w Los Angeles prawdziwe polskie święto. Kalifornijska Polonia go nie zawiodła. Na meczu w Staples Center stawiło się prawie 2 tys. gości. Na trybunach królowały biało-czerwone flagi i szaliki.  Marcin zaprosił również wiele...

 • Bob Geldof w Warszawie na Święto Niepodległości

  11 listopada na placu Defilad w Warszawie wystąpi Bob Geldof. Dawny lider The Boomtown Rats zaśpiewa na koncercie z okazji Święta Niepodległości.

 • Halina Mlynkova znalazła u jego boku szczęście. Jednak nie było im łatwo!

  Święto Niepodległości, wieczór. Na scenę wypełnionego po brzegi Teatru Wielkiego w Warszawie wychodzi Halina Młynkova. Śpiewa "Czerwone maki na Monte Cassino". Jest bardzo wzruszona, gdy publiczność(...) drugiego niczego nie potrzebowało. Mogliśmy sobie tylko coś dać! To była czysta, partnerska relacja" - twierdzi Halina.  O tym, żeby razem iść przez życie, zdecydowali dokładnie pięć lat temu - w Święto...

 • Per-wersyjny Gracjan Roztocki

  Krakowska grupa Per-Wers przymierza się do świętowania mało okrągłej, siódmej rocznicy powstania. Z tej okazji w Święto Niepodległości, 11 listopada, odbędzie się specjalny koncert.

 • Dariusz Michalczewski: Z homoseksualistami mają problem głównie PiS-owcy, "katolicy obłudnicy"

  ...patriotów, którzy w Święto Niepodległości wywołują zamieszki na ulicach, palą samochody, niszczą chodniki. Określa ich mianem "baranów". "To są zresztą ci sami, którzy nazywają mnie zdrajcą, faszystą. Tylko...

 • Nosowska na dwoje wróżyła

  W Święto Niepodległości w warszawskim klubie "Hybrydy" Katarzyna Nosowska zakończyła swoją trasę koncertową "UniSexBluesShow", promującą jej ostatni solowy album.

Zdjęcia na temat: święto niepodległości
Wideo na temat: święto niepodległości
 • Święta czwórca

  Dwaj elektrycy Ondra i Vitek, otrzymują pracę na jednej z karaibskich wysp, gdzie huragan zniszczył linie wysokiego napięcia. Są przyjaciółmi i sąsiadami. Zarówno oni, jak i ich rodziny żyją w całkowitej harmonii. Ich żony lubią się, a nastoletni synowie Ondry chodzą z córkami Vitka. Krótko mówiąc, żyją w nieustającej idylli, na której cieniem kładzie się jedna, jedyna rzecz - nudne życie seksualne. Tak więc, gdy przeznaczenie rzuca im rękawicę w postaci propozycji pracy za granicą, mężczyźni...

 • Wtorek, po świętach

  Jeden z najlepszych filmów rumuńskich zeszłej dekady, porażająca realizmem prosta historia o miłości i zdradzie, która urasta do rangi thrillera. Radu Muntean tworzy atmosferę tak nasyconą emocjami, że sama tylko scena przypadkowego spotkania całej trójki w gabinecie dentystycznym sprawia, że widz siedzi na krawędzi fotela. Intymna historia małżeństwa u progu rozpadu. Paul i Adriana są razem od 10 lat. Mają córkę, samochód, apartament i wiodą pełne nudy życie. Skok w bok okazuje się dla Paula...

 • Pamięć absolutna

  Megaprodukcja Lena Wisemana, współtwórcy takich hitów, jak "Godzilla", "Dzień niepodległości" i "Faceci w czerni" zrealizowany na podstawie opowiadania Philipa Dicka. W niedalekiej przyszłości pewien pracownik fabryki odkrywa, że w istocie jest tajnym szpiegiem pracującym dla jednego z mocarstw walczących o światową dominację. Cały problem polega na tym, że nie wie, kim jest jego pracodawca. Nowe wcielenie klasyki kina z Colinem Farrellem w roli głównej.

Dyskusje na temat: święto niepodległości
 • Re: "Czterej pancerni i pies": Nieznane fakty wychodzą na jaw!

  To >czterej pancerni i pies < wraz z kpt. Klosem przynieśli Polsce WOLNOŚĆ, o która walczyli własną piersią, często ginąć w walkach z Niemcami. Dlatego 22 lipca tj jutro jest WIELKIE ŚWIĘTO - dzień niepodległości ogłoszony po ogłoszeniu Manifestu Lipcowego w 1944 r. Jest 74 rocznica Polski Ludowej.

 • Re: "Czterej pancerni i pies": Nieznane fakty wychodzą na jaw!

  PRZYPOMINAM : jutro 22 lipca jest wielki dzień - ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI - 74 rocznica, ogłoszone po zwycięstwie i ogłoszeniu Manifestu PKWN w 1944 r. Cześć i WIELKA CHWAŁA poległym żołnierzom I i II Armii WP, oraz partyzantom AL i GL oraz BCh i bratnich żołnierzy A.Czerwonej, którzy walczyli za polski Naród i Polskę.