• Informacje na temat:

  sylvester stallone jego dzieci

Artykuły na temat: sylvester stallone jego dzieci
 • Łukasz Płoszajski opowiedział o swoim nadprzyrodzonym darze

  ...marzyłem o tym, żeby grać jak Sylvester Stallone. Patrząc na swojego syna Mikołaja widzi pan siebie? Byłem dużo spokojniejszy od niego, ale cieszę się, że Mikołaj ma tyle energii. Martwiłbym się(...) prawdziwy potencjał, który w nim drzemie. Narzekał pan kiedyś, że nie znosi rano wstawać. Coś się zmieniło w tej sprawie? Nadal tego nie znoszę. Wtedy myślę o mleczarzach, którzy w czasach mojego...

 • Harrison Ford zaczynał jako stolarz

  Legenda kina, Harrison Ford jest jedną z gwiazd trzeciej części "Niezniszczalnych". Nim został pełnoetatowym aktorem, tak jak kolega z planu, Sylvester Stallone, musiał zarabiać na życie w inny sposób. Jego fachem było stolarstwo.

 • Gwiazdy po latach: "Na wariackich papierach"

  ...". Prywatnie - dwukrotnie zamężna - ma troje dzieci. Curtis Armstrong, czyli Herbert Quentin Viola Jego wątek był przewidziany jedynie na kilka odcinków, jednak serialowy Herbert Viola tak spodobał się(...) pewno pamiętają jego gościnne występy w "Ally McBeal", "Różowych latach 70-tych" czy trzech odcinkach "Przyjaciół" (za tę ostatnią rolę otrzymał nagrodę Emmy w kategorii najlepszy gościnny występ...

 • "Legendy ringu" : Prawdziwa pasja czy zwykły biznes?

  Najnowszy film Petera Segala to podwójny pojedynek. W szranki stają cztery legendy kina. Robert De Niro i Jake La Motta z "Wściekłego byka" (1980) będą musieli się zmierzyć z Sylvestrem Stallone i Rockym Balboa. Zamiast zastanawiać się, kto wygra, lepiej jednak zadać sobie pytanie, czy taki pojedynek w ogóle ma sens?

 • Sylvester Stallone: Zaczynał jako fryzjer

  Gwiazdor kina akcji Sylvester Stallone w swoim najnowszym filmie "Niezniszczalni 2" znów podejmuje się ryzykownej misji. Aktor, znany z ról "Rockyego" i "Rambo" znów zagra twardziela. Jak wyglądało jego życie, nim został hollywoodzką gwiazdą?

 • Ryan Gosling: Przystojny psychopata

  Choć Ryan Gosling grywa różne role, najczęściej kojarzy się go z tematyką mroczną i trudną. Taki też jest jego debiut reżyserski, który zostanie pokazany w jednej z sekcji na tegorocznym festiwalu w Cannes.

 • Legenda kina akcji!

  Dla jednych aktor tylko dwóch ról, dla innych - ikona kina akcji. Sylvester Stallone skończył w środę 6 lipca 65 lat. Ale na emeryturę się nie wybiera...

 • "Mali agenci 3": Gwiazdy inaczej

  Amerykańska premiera filmu "Spy Kids 3-D: Game Over" Roberta Rodrigueza, odbędzie się już za kilkanaście dni. W kontynuacji filmów "Mali agenci" (2000) i "Mali agenci 2: Wyspa marzeń" , oprócz dobrze znanych gwiazd cyklu, wystąpili dwaj giganci kina: George Clooney ( "Gniew oceanu" , "Solaris" ) i Sylvester Stallone ( "D-Tox" , "Wyścig" ). Obaj pojawili się jednak na ekranie w nietypowy

 • Muppety bawią kolejne pokolenia

  Kermit, Piggy, Gonzo, Zwierzak i Miś Fazi powracają na ekrany kin w filmie "Muppety: Poza prawem". Tym razem zostaną wplątani w międzynarodową aferę kryminalną. Przygody muppetów bawią kolejne pokolenia widzów już od 45 lat. Kim właściwie są te wesołe lalki?

 • "Powalczą" o Złote Maliny

  W oczekiwaniu na nominacje do Nagród Akademii Filmowej możemy już zapoznać się z tymi do Złotych Malin. Wśród pretendentów do "anty-Oscarów" znaleźli się m.in Jennifer Aniston i Ashton Kutcher, a także ekipa "Zmierzchu".