• Informacje na temat:

  sylvester stallone w polsce

Artykuły na temat: sylvester stallone w polsce
 • "Tacy jesteśmy": Sekrety 2. sezonu. Sylvester Stallone zagra w jednym z odcinków

  Dan Fogelman zdradził dziennikarzom kilka ciekawych informacji. Po pierwsze, w jednym z odcinków drugiego sezonu wystąpi gościnnie sam Sylvester Stallone. Gwiazda kina akcji zagra... samego siebie. Na ekranie Stallone będzie głównie występował z Justinem Hartley'em, czyli serialowym Kevinem. Jak zapewne pamiętają wierni fani serialu, pod koniec ostatniej serii Kevin dostał propozycję zagrania...

 • Anna Wendzikowska: Najpierw wywiad, potem impreza

  Hollywood to taśmociąg, w którym każdy wywiad jest perfekcyjnie zorganizowany - mówi Anna Wendzikowska. Dziennikarka właśnie za profesjonalne podejście do promocji filmów ceni amerykańskie gwiazdy i producentów filmowych. Przyznaje też, że najwięcej radości sprawiają jej wywiady połączone z imprezami dla dziennikarzy. Miło wspomina np. pobyt w Moskwie, w trakcie którego mogła uczestniczyć w koncercie Linkin Park.

 • Grażyna Szapołowska wyjawiła kulisy rozwodu!

  ...kompromitująca wypowiedź męża, którą skierował do Sylvestra Stallone podczas jednej z imprez w Stanach Zjednoczonych. "Mój mąż powiedział: ‘Panie Stallone, mam niezwykły szacunek dla pana, jestem w panu...

 • "John Rambo" w Polsce

  Czwarty film o przygodach Johna Rambo - z Sylvestrem Stallone w roli głównej - trafi w piątek, 7 marca, na ekrany polskich kin. Stallone, który samodzielnie wyreżyserował ten film, ma już 61 lat.

 • Rosati: Często odzywa się we mnie menel

  ...sław jak Dustin Hoffman, Sharon Stone czy Sylvester Stallone wytykano jej, że zawsze są to epizody. Weronika twierdzi, że krytyka boli ją coraz mniej. "Lubię ten moment, gdy już wiem, że dostałam rolę(...) dziewczyna, która może wyjść w dresie na ulicę i nie czuje się oceniana. Jest wolna. Druga, w Polsce, ma za sobą złe doświadczenia i na każdym kroku uważa na to, co robi. Wie, że wszystko może być...

 • "Niezniszczalni 2" w cieniu śmierci kaskadera

  Sylvester Stallone wyznał, że ekipie "Niezniszczalnych 2" trudno było pogodzić ze śmiercią kaskadera, do której doszło podczas kręcenia filmu.

 • The Rock zagra Terminatora?

  Arnold Schwarzenegger ( "Terminator 3: Bunt maszyn" ) został gubernatorem stanu Kalifornia i przynajmniej na razie pożegnał się z karierą filmową. Projekty porzucone przez gwiazdora zapewne będą jednak kontynuowane. Według najnowszej pogłoski krążącej w Sieci, rolę Terminatora miałby przejąć potężny zapaśnik i aktor Dwayne "The Rock" Johnson ( "Król Skorpion" , "Mumia powraca" ).

 • "Kick": Zdjęcia w Polsce dobiegają końca

  Realizowane w Warszawie zdjęcia do bollywoodzkiej superprodukcji "Kick", dobiegają końca. Ekipa będzie gościć w Polsce do 28 kwietnia. Na razie nie ma planów dystrybucji tego filmu w naszym kraju.

 • Til Schweiger zdobywa Hollywood

  Jeden z najpopularniejszych niemieckich aktorów, Til Schweiger, znany w Polsce dzięki roli w filmie Macieja Dejczera "Bandyta", otrzymał ostatnio propozycje zagrania w dwóch hollywoodzkich superprodukcjach. W pierwszej - "Champs"- wystąpi obok Sylvestra Stallone, z Nickiem Nolte spotka się natomiast na planie filmu "Investigating Sex".

 • Banderas w "Niezniszczalnych 3": Jego bronią są słowa

  Antonio Banderas dołączył do Sylvestra Stallone'a, Dolpha Lundgrena, Arnolda Schwarzeneggera i Jasona Stathama. Jest jednym z tytułowych "niezniszczalnych".

Wideo na temat: sylvester stallone w polsce
 • Niezniszczalni

  Grupa najbardziej niebezpiecznych i wysoko wyspecjalizowanych najemników wyrusza z misją, której nikt inny nie odważył się przyjąć. Muszą zlikwidować latynoskiego dyktatora, który od ponad 20 lat znęca się nad swoimi obywatelami i zagraża innym krajom. Po rozpoczęciu misji żołnierze odkrywają, że sprawy wyglądają inaczej, niż się tego spodziewali. Nieoczekiwanie wpadają w sieć kłamstw i zdrady. Misja zostaje udaremniona, a "kompania braci" staje w obliczu całkowitej destrukcji. Barney Ross...

 • Polski film

  Czterej znani czescy aktorzy, koledzy ze szkoły filmowej, Matonoha (Tomáš Matonoha), Liška (Pavel Liška), Daniel (Marek Daniel) i Polášek (Josef Polášek) postanawiają spełnić dawne marzenie i wspólnie nakręcić film. Udaje im się wkrótce namówić kolejne osoby do wsparcia projektu, dzięki czemu prace mogą się rozpocząć. Mimo entuzjazmu i zaangażowania członków ekipy, produkcja napotyka na całe mnóstwo przeszkód. W końcu prace nad zdjęciami zmieniają się w prawdziwą walkę o przetrwanie.

 • Niezniszczalni 3

  Barney Ross (Sylvester Stallone) i Lee Christmas (Jason Statham) wraz z zespołem mają do wykonania nowe zadanie. Muszą zmierzyć się z bezwzględnym handlarzem bronią, Condradem Stonebankskiem (Mel Gibson), jednym z założycieli Niezniszczalnych. Lata temu Barney próbował zabić dawnego przyjaciela, ten jednak przeżył i teraz pragnie zemsty oraz zlikwidowania ekipy. Ross postanawia do tego nie dopuścić. Do doświadczonych zawodowców, dołączają więc młodsi, lepiej zaznajomieni z najnowszą...