• Informacje na temat:

  sylvester stallone wiek

Artykuły na temat: sylvester stallone wiek
 • Oni odeszli w 2019 roku

  Jan Kobuszewski (19.04.1934 - 28.09.2019 ) Aktor obdarzony niezwykłą charyzmą, a jednocześnie skromny człowiek, który nigdy nie czuł się gwiazdą. Na zawsze pozostanie dla nas panem Janeczkiem(...) o sobie "na wieki wieków amant". Kochał teatr i kobiety, a do aktorstwa zachęcił go sam Edward Dziewoński. Znamy go z komedii "Dzięcioł", "Poszukiwany, poszukiwana" i "Brunet wieczorową porą...

 • Stallone: Będę grał, dopóki będę mógł

  Gwiazdor kina akcji - Sylvester Stallone - nie martwi się swoim wiekiem i choć ma już 64 lata, twierdzi, że przestanie grać w filmach dopiero, gdy nie będzie już w stanie się poruszać.

 • "Legendy ringu" na Blu-ray i DVD

  "Legendy ringu" to wyjątkowa komedia, w której na ekranie spotykają się dwie wielkie osobowości kina i gwiazdy najsłynniejszych bokserskich filmów w historii. Robert "Wściekły byk" De Niro i Sylvester "Rocky" Stallone stają do pojedynku na Blu-ray i DVD!

 • 30 mln dolarów dla Gibsona!

  Mel Gibson ( "Pasja" , "Znaki" , "Patriota" ) dołączy niebawem do grona hollywoodzkich gwiazd, które otrzymują za swe role 30 milionów dolarów. Tyle właśnie zaoferowano aktorowi za występ w piątej i zarazem ostatniej części słynnego cyklu "Zabójcza broń" .