• Informacje na temat:

  sylwester 2011

Artykuły na temat: sylwester 2011
 • Spontaniczny Sylwester

  ...odczytywania zeszłorocznych postanowień, bo okazało się, że niewiele z nich spełniliśmy. No właśnie, a co postanowisz sobie na rok 2011? - Tak naprawdę to nie wierzę w skuteczność postanowień(...) 2,6 mln widzów (dokładnie 2 598 444 mln). Emisja serialu zaczęła się 23 grudnia 2010 roku, ale regularna projekcja zaczyna się 3 stycznia 2011 roku, codziennie (poniedziałek - piątek) o godzinie 17.55.

 • Sylwester Chęciński obchodzi 85. urodziny

  Sylwester Chęciński, reżyser takich filmów jak "Sami swoi", Wielki Szu" oraz "Rozmowy kontrolowane", kończy w czwartek, 21 maja, 85 lat.

 • Popielewicz poprowadzi Sylwestra w 8. miesiącu ciąży

  ...i dobre samopoczucie pozwalają mi być aktywną" - mówi. Przypomnijmy, że to pierwsza ciąża Popielewicz. Ojcem dziecka jest mąż prezenterki Mikołaj Wit. Para pobrała się w sierpniu 2011 roku.

 • Doda z nową piosenką na sylwestra: Pokażę trochę ciała

  Na Sylwestrowy Rejs Przebojów z Polsatem Doda przygotowała dla swoich fanów wiele niespodzianek. Podczas utrzymanego w marynistycznym stylu show Dodzie na scenie towarzyszyć będzie kilkudziesięciu tancerzy, wykorzystane zostaną też niezwykłe rekwizyty. Największą niespodzianką będzie jednak premiera najnowszego singla wokalistki zapowiadanego od kilku miesięcy.

 • A Kasia Glinka bojkotuje Sylwestra!

  ...nachodzi mnie w Sylwestra, jest związana z przemijającym czasem. Myślę o tym, że przeleciał kolejny rok i zastanawiam się, dlaczego tak szybko. Początek 2011 roku będzie dla aktorki bardzo intensywny...

 • Joanna Koroniewska: Wiemy, dlaczego powiedziała "tak"!

  Jest osobą bardzo emocjonalną. Decyzję o ślubie także podjęła spontanicznie. A co ją do niej przekonało?

 • Figura: Na święta przyjeżdża mąż

  ..., którzy budzą we mnie zdziwienie i zachwyt. Wynika to z mojej zwyczajnej ciekawości świata i ludzi. PAP Life: Zbliżają się święta i sylwester. Ma pani jakieś szczególne plany? K.F.: - Sylwestra(...) planów, które mam na 2011 rok. PAP Life: - Widzę, że odnajduje pani normalność w tym szalonym świecie... K.F.: - Tak. Trzeba mieć czas na normalność. Dzieci są dla nas najważniejsze, ale też koniecznie...

 • "Przygarnij mnie": Gwiazdy adoptują psy

  Agnieszka Włodarczyk, Marcelina Zawadzka, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Rafał Mroczek, Kamil Nosel, Dawid Zawadzki oraz Leszek Stanek zaadoptują psy na potrzeby telewizyjnego show. "Chcemy, żeby to było takie podaj dalej" - mówi Marzena Rogalska, prowadząca "Przygarnij mnie" w TVP2.

 • Kayah żałuje udziału w "The Voice..."?

  Kayah, jak co roku w grudniu, robi bilans mijającego roku. 2011 to dla niej przede wszystkim przygoda z show Dwójki.

 • Peja: Książę polskiego rapu

  Ryszard Andrzejewski, znany lepiej jako Peja, to jedna z ważniejszych postaci na polskiej scenie hiphopowej. Jedni darzą go ogromnym szacunkiem i uważają za rapera o unikatowym stylu, inni zaś są w zdecydowanej opozycji do urodzonego w Poznaniu MC. Trudno jednak podważyć dorobek artystyczny muzyka, który na rodzimej scenie zgarnął wszystko, co było do zgarnięcia. Jego kolejna płyta ("Książę aka. Slumilioner) trafiła właśnie do sprzedaży ( w sobotę, 18 października).

Zdjęcia na temat: sylwester 2011
 • Tak zmieniała się Agata Młynarska
Wideo na temat: sylwester 2011
 • Baczyński

  "Baczyński" ma wiele warstw. Z jednej strony to opowieść o poecie i jego postrzeganiu rzeczywistości, o potrzebie wystawiania się na śmiertelną próbę, by się spełnić i tworzyć. Z drugiej - o bezsensie wojny i sztuce, która jest ponadczasowa i nieśmiertelna. Podróż przez ostatnie lata życia wielkiego poety zamyka klamrą współczesne wydarzenie - slam poetycki zorganizowany w 2011 roku, w dziewięćdziesiątą rocznicę urodzin Baczyńskiego.

 • Kac Vegas 3

  Film "Kac Vegas 3" to kolejna część przygód Phila, Stu, Alana i Douga, których widzowie poznali w 2009 roku w kinowym hicie "Kac Vegas", opowiadającym historię czterech kumpli świętujących wieczór kawalerski w Las Vegas. W 2011 roku powstała kolejna część - "Kac Vegas w Bangkoku".

 • Drugi Hotel Marigold

  Kontynuacja przeboju kinowego z roku 2011, w której poznamy dalsze perypetie uczuciowe i osobiste mieszkańców egzotycznego hotelu dla seniorów w Indiach. Za reżyserię ponownie odpowiada John Madden, a w głównych rolach powracają m.in. Bill Nighy, Maggie Smith, Judi Dench oraz Dev Patel.

Dyskusje na temat: sylwester 2011