• Informacje na temat:

  sylwester dwójki

Artykuły na temat: sylwester dwójki
 • A to pech! Marek Piekarczyk stracił dwójkę przed sylwestrem

  Marek Piekarczyk (64 l.) tuż przed sylwestrem opublikował na swoim Facebooku zabawne zdjęcie bez zęba. "Sylwester 2015 bez Dwójki?" - podpisał.

 • Tomasz Kammel: Sylwester tylko we Wrocławiu

  Sylwester telewizyjnej "Dwójki" we Wrocławiu poprowadzi nie kto inny, jak Tomasz Kammel. W obowiązkach konferansjerskich wesprą go Halina Mlynkova, Barbara Kurdej-Szatan i Maciej Musiał.

 • Jacek Kurski z żoną na konferencji przed Sylwestrem Marzeń z Dwójką

  TVP po raz kolejny zorganizuje zabawę sylwestrową w Zakopanem. Wystąpią m.in. Zenon Martyniuk, Sławomir, bracia Golcowie, Roksana Węgiel i Dawid Kwiatkowski. Ostatnio odbyła się przedsylwestrowa konferencja, na której nie zabrakło gwiazd oraz oczywiście prezesa Telewizji Polskiej, Jacka Kurskiego. Na salonach pojawił się z małżonką. Joanna założyła kreację, która z pewnością wyróżniła ją z tłumu. Jak wam się podoba?

 • Sylwester z Dwójką we Wrocławiu po europejsku

  Telewizyjna Dwójka wraz z Miastem Wrocław jak co roku zapraszają na wielką imprezę sylwestrową. W tym roku ze sceny zabrzmią największe europejskie przeboje. Wystąpią m.in. Bajm, Margaret, oraz Donatan and Cleo.

 • "Plebania": Agnieszka Włodarczyk przygarnie psa w nowym programie Dwójki

  Agnieszka Włodarczyk bez chwili wahania zgodziła się wziąć udział w nowym projekcie telewizyjnej Dwójki "Przygarnij mnie", w którym gwiazdy opiekować się będą psami szukającymi domu i miłości(...) rozlewiskiem", dziennikarz Michał Olszański i doskonale znany internautom Sylwester Wardęga. Program poprowadzi Marzena Rogalska.    

 • Peja i KaeN zagrają w filmie

  Dwójka raperów pojawi się w obrazie "Totem". Zdjęcia ruszają wiosną.

 • "M jak miłość": Barbara Kurdej-Szatan: Sylwester z mężem na scenie

  ..., więc się wymieniamy" - opowiada Kurdej-Szatan. Aktorka pracuje w sylwestra niezmiennie od dziesięciu lat. Najoryginalniejszy sylwester przydarzył jej się, gdy grała jeszcze w Teatrze Nowym. "Po...

 • Halina Mlynkova poprowadzi "The Voice of Poland"

  Halina Mlynkova poprowadzi szóstą edycję "The Voice of Poland" w TVP2. W roli gospodyni programu pojawi się u boku Tomasza Kammela i Maćka Musiała. "The Voice of Poland" w nowej odsłonie powróci na antenę Dwójki już w marcu.

 • Sylwestra spędzi z widzami Dwójki

  Katarzyna Zielińska, czyli Marta Walawska z "Barw szczęścia", tegorocznego Sylwestra spędzi w... pracy. Będzie gospodynią wielkiej imprezy, którą we Wrocławiu organizuje telewizyjna Dwójka.

 • "M jak miłość": Teresa Lipowska i Witold Pyrkosz, seniorzy rodu Mostowiaków

  Seniorzy rodziny Mostowiaków, Barbara i Lucjan, to najsłynniejsze serialowe małżeństwo. Teresa Lipowska i Witold Pyrkosz wcielają się w "M jak miłość" w tę sympatyczną parę już od 14 lat.

Zdjęcia na temat: sylwester dwójki
Wideo na temat: sylwester dwójki
 • Margaret nie lubi sylwestra: To wszystko jest głupie

  Margaret będzie jedną z gwiazd, które wystąpią podczas koncertu Sylwester Marzeń z Dwójką na zakopiańskiej Równi Krupowej. Podczas ostatniego wieczoru 2017 roku wokalistka wykona kilka utworów ze swojego drugiego albumu studyjnego, a więc wydanego w czerwcu „Monkey Business”. Gwiazda nie ukrywa jednak, że nie przepada za sylwestrem. - Lubię spędzać sylwestra w pracy, bo ja w ogóle nie lubię

 • Mój tydzień z Marilyn

  "Marilyn, czy to prawda, że w łóżku nie masz na sobie nic poza perfumami?" - tym pytaniem angielscy dziennikarze witają Marilyn Monroe na lotnisku, gdy gwiazda po raz pierwszy odwiedza Europę. Ekscytacja udziela się zresztą nie tylko mężczyznom, bo Monroe latem 1956 roku jest bez wątpienia najsłynniejszą kobietą na świecie. Ikona seksu i blichtru Hollywood przyjeżdża do Londynu, aby wystąpić w filmie u boku Laurence'a Oliviera. Towarzyszy jej świeżo poślubiony mąż, dramaturg Arthur Miller,...

 • Żenujący występ Krawczyka

  Krzysztof Krawczyk na Sylwestrze z Dwójką prosto z wrocławskiego Rynku

 • Handlarz cudów

  Film opowiada pełną emocji historię Stefana (Borys Szyc), pielgrzymującego do Lourdes i dwójki dagestańskich dzieci-uchodźców chcących dotrzeć do ojca, który czeka na nie we Francji. Wspólna podróż sprawi, że pokonają bariery kulturowe, społeczne i religijne i na chwilę staną się rodziną. To opowieść o akceptacji, drodze do odpowiedzialności za drugiego człowieka i drodze do samego siebie przez drugiego człowieka. Z racji uniwersalnego tematu film został doceniony na Festiwalu Polskich Filmów...

Dyskusje na temat: sylwester dwójki
 • Sylwestra spędzi z widzami Dwójki

  kto ją tak pcha jest beznadziejna aż rzygać chce ani z niej aktorka ani piosenkarka ani tancerka kim ona jest?? ma takie parcie na szkło że aż mdli!! Zielińska zejdź w końcu ze sceny i oszczędź nam patrzenia na Ciebie!!!!! Pani Agata Młynarska powinna prowadzić sylwester we Wrocławiu albo Pani Torbicka bo potrafią się wykazać profesjonalizmem czego całej tej Zielińskiej brakuje!!! Zielińskiej