• Informacje na temat:

  sylwester kaczynski

Artykuły na temat: sylwester kaczynski
 • Smutne święta Marty Kaczyńskiej

  Wigilia u Kaczyńskich zawsze była wielkim wydarzeniem. Tegoroczna będzie inna. Zabraknie na niej Marylki i Leszka ...

 • Robert Biedroń zlecił liczenie krzyży w szkołach! Prawica już się burzy!

  Robert Biedroń wywołał kolejne zamieszanie...

 • Sylwester przed telewizorem

  Jeśli zmuszeni jesteśmy spędzić ostatni dzień roku przed telewizorem, nie powinniśmy się nudzić. Zabawa może nie będzie tak szampańska jak na sylwestrowym balu, ale emocji nie powinno zabraknąć!

 • Jerzy Turek pośmiertnie odznaczony

  Prezydent Lech Kaczyński przyznał pośmiertnie aktorowi Jerzemu Turkowi Krzyż Oficerski Orderu Odrodzenia Polski za wybitne zasługi dla kultury polskiej i za osiągnięcia w pracy artystycznej - poinformowano w środę, 17 lutego, na internetowej stronie prezydenta.

 • Filmy Gustawa Holoubka

  Przegląd filmów z niezapomnianymi rolami Gustawa Holoubka odbędzie się w kwietniu w warszawskim kinie Iluzjon, które należy do Filmoteki Narodowej. Przegląd potrwa od 1 do 29 kwietnia.

Wideo na temat: sylwester kaczynski
 • Piraci!

  Najnowsza animowana komedia wytwórni Aardman Animations. Film oparty na niezwykle popularnej serii książek Gideona Defoe - oraz Hugh Grant w swej pierwszej animowanej roli. Pechowy kapitan statku pirackiego z niesłabnącym entuzjazmem pragnie pokonać rywali w wyścigu o nagrodę Pirata Roku. Choć jego dzielnej załodze szczęście nie zawsze sprzyja, nigdy nie traci z oczu tego, co dla pirata najważniejsze: fantastycznej przygody!

 • Nauka spadania

  Sylwester na szczycie londyńskiego wieżowca. Martin stoi na krawędzi. Kiedyś był sławnym prezenterem TV, dzisiaj chce skoczyć z dachu – nie on jeden. Samotna matka Maureen, pyskata nastolatka Jess i były muzyk, a teraz dostawca pizzy JJ, mają na ten wieczór taki sam plan. Choć są sobie zupełnie obcy, zawierają pakt. Postanawiają dotrwać do Walentynek.

 • Supermarket

  W sylwestra niczym niewyróżniające się małżeństwo Wareckich wracając samochodem do domu zatrzymuje się w przypadkowym sklepie. Mąż idzie kupić szampana. Żona zostaje w samochodzie i czeka. Mijają godziny, a on nie wraca. Nikt nie może go znaleźć. Splot pozornie błahych wydarzeń zamienia losy bohaterów w koszmar. Bez wyraźnej przyczyny i powodu, bohaterowie znajdują się w sytuacji bez wyjścia.