• Informacje na temat:

  sylwester sprawi

Artykuły na temat: sylwester sprawi
 • "Rolnik szuka żony 4": Zbyszek potwierdza plotki. Fani gratulują!

  Zbigniew Kraskowski (43 l.) potwierdził, że coś więcej połączyło go z Justyną (34 l.)! We wpisie na portalu społecznościowym oświadczył, że zamierza spędzić z nią Sylwestra. Fani pospieszyli z gratulacjami! Czyżby "Rolnik szuka żony 4" sprawił, że kolejna para odnalazła miłość?

 • Maria Pakulnis: Ten magiczny czas

  W przededniu Wigilii Maria Pakulnis opowiada o przygotowaniach do świąt i kulinarnych tradycjach. - Moja rodzina pochodzi z Litwy, więc na stole nie może zabraknąć kutii - zdradza aktorka .

 • “M jak miłość": Domowy poród Kingi i... powrót Marii

  Szczęśliwy los sprawi, że Maria (Małgorzata Pieńkowska) wróci na stałe do Polski akurat na poród Kingi (Katarzyna Cichopek). Mały Mikołaj (Kacper Kowalski) przyjdzie na świat w Sylwestra.

 • Peja: Książę polskiego rapu

  Ryszard Andrzejewski, znany lepiej jako Peja, to jedna z ważniejszych postaci na polskiej scenie hiphopowej. Jedni darzą go ogromnym szacunkiem i uważają za rapera o unikatowym stylu, inni zaś są w zdecydowanej opozycji do urodzonego w Poznaniu MC. Trudno jednak podważyć dorobek artystyczny muzyka, który na rodzimej scenie zgarnął wszystko, co było do zgarnięcia. Jego kolejna płyta ("Książę aka. Slumilioner) trafiła właśnie do sprzedaży ( w sobotę, 18 października).

 • Ich relacje już dawno nie były tak napięte. Co sprawiło, że ostatnio znów patrzą na siebie wilkiem?

 • Wielki Test o Polskim Filmie: Sprawdź wyniki

  Psycholog Maria Rotkiel i aktor Antoni Królikowski zostali laureatami Wielkiego Testu o Polskim Filmie, pokonując w finale parę Grażyna Wolszczak - Cezary Harasimowicz. Wiemy także, który internauta wygrał 20 tys. złotych.

 • Córka jest najważniejsza

  Katarzyna Bujakiewicz wróciła do pracy po urlopie macierzyńskim. Choć powrót sprawił jej radość, nie ukrywa, że najważniejsza jest dla niej córeczka Ola.

 • Kryzysowy sylwester po polsku

  Zaciskanie pasa w związku z kryzysem coraz mocniej dotyka uroczyste świętowanie ostatniego dnia w roku. Sprawdź, gdzie i w jakim towarzystwie będą bawić się Polacy pod chmurką.

 • Moc prezentów

  ..., są inne dzieciaki w rodzinie i to im staramy się sprawić jak najwięcej radości w święta. Lubi Pan przedświąteczne zakupy, czy to raczej męczący obowiązek? - Nie lubię. Zawsze wybieram się na zakupy...

 • Materna: Sylwester z Romanem Polańskim

  Popularny satyryk i konferansjer Krzysztof Materna kulisy polskiego świata rozrywki zna, jak mało kto. Wśród tysiąca zabawnych historii, które mu się przydarzyły, jedna z najciekawszych dotyczy sylwestra w Warszawie. Jego kompanem był wtedy sam Roman Polański.

Wideo na temat: sylwester sprawi
 • Nauka spadania

  Sylwester na szczycie londyńskiego wieżowca. Martin stoi na krawędzi. Kiedyś był sławnym prezenterem TV, dzisiaj chce skoczyć z dachu – nie on jeden. Samotna matka Maureen, pyskata nastolatka Jess i były muzyk, a teraz dostawca pizzy JJ, mają na ten wieczór taki sam plan. Choć są sobie zupełnie obcy, zawierają pakt. Postanawiają dotrwać do Walentynek.

 • Tatarak

  Historia starzejącej się, doświadczonej życiem i schorowanej doktorowej Marty borykającej się z nudą i wspomnieniami. Żyje ze swym mężem w małym miasteczku. Przypadek sprawi, że przypomni sobie, czym jest miłość, a nawet fizyczna fascynacja. Spotkanie z młodym mężczyzną i jego tragiczna śmierć w trakcie wspólnej kąpieli wywołują w niej uczucia i reakcje, jakich sama się nie spodziewała.

 • W szczękach rekina 3D

  Twórcy "Matriksa Reaktywacji" i "Piekielnej głębi" połączyli siły, tworząc thriller dla widzów o naprawdę mocnych nerwach! Może się wydawać, że tylko kąpiel w oceanie naraża na rozszarpanie przez rekina. Nic bardziej mylnego. Grupa ludzi po przejściu fali tsunami zostaje uwięziona w zalanym supermarkecie. Szybko okazuje się, że nie są tam sami... "W szczękach rekina" to film dla wszystkich kochających ekstremalne przeżycia w kinie! Efekt 3D sprawi, że otrzesz się o śmierć.