• Informacje na temat:

  sylwester torbicka

Artykuły na temat: sylwester torbicka
 • Grażyna Torbicka: Nerwowe święta dziennikarki. Pojawiły się komplikacje

  Grażyna Torbicka (58 l.) święta Bożego Narodzenia od dawna planowała spędzić w gronie najbliższych. Nieoczekiwanie pojawiły się jednak komplikacje...

 • Wielki Test o Polskim Filmie: Sprawdź wyniki

  Psycholog Maria Rotkiel i aktor Antoni Królikowski zostali laureatami Wielkiego Testu o Polskim Filmie, pokonując w finale parę Grażyna Wolszczak - Cezary Harasimowicz. Wiemy także, który internauta wygrał 20 tys. złotych.

 • Krystyna Loska i Jan Banaś: Skrywane zauroczenie!

  Na ten film niecierpliwie czekają Krystyna Loska (79) i Grażyna Torbicka (57). W „Gwiazdach” Jana Kidawy-Błońskiego pojawi się postać kultowej prezenterki, a wcieli się w nią właśnie jej córka. Dla Loski film będzie sentymentalną podróżą w czasie. "Chętnie go zobaczę i przeniosę się na Śląsk w czasy mojej młodości" – mówi „Dobremu Tygodniowi”.  Głównym bohaterem opowieści jest piłkarz Jan Banaś...

 • Sylwester z Torbicką i Urbańskim

  Kayah, Zakopower, Brodka, T.Love, Vavamuffin, Dub Pistols - to niektóre gwiazdy tegorocznego Sylwestera TVP2 i Miasta Wrocław.

 • "Niania": Tomasz Kot nagrodzony Złotymi Lwami!

  ...- Frekwencja na wszystkich seansach była imponująca. Słońce budziło nas każdego dnia. Wszystko wszystkim się podobało, nawet filmy - powiedziała Grażyna Torbicka otwierając uroczystą galę. Film(...) Grzegorz Jankowski za "Polskie gówno". Galę poprowadziła Grażyna Torbicka, a nagrody laureatom wręczały najjaśniejsze gwiazdy polskiego kina.

 • Sylwester pełen wspomnień

  Grażyna Torbicka poprowadzi organizowany przez Dwójkę koncert sylwestrowy we Wrocławiu.

 • Sylwester przed telewizorem

  Jeśli zmuszeni jesteśmy spędzić ostatni dzień roku przed telewizorem, nie powinniśmy się nudzić. Zabawa może nie będzie tak szampańska jak na sylwestrowym balu, ale emocji nie powinno zabraknąć!

 • Łódź: Sylwester z Dodą

  Poznaliśmy gwiazdy, które wystąpią podczas sylwestrowej nocy na imprezie organizowanej przez TVP2. Na Placu Wolności w Łodzi zagrają m.in. Maryla Rodowicz, Doda i Kombi.

 • Sylwester we Wrocławiu: Radość muzyki z Kayah, Brodką i Zakopower

  Pod hasłem "Sylwester z Dwójką - radość muzyki!" odbędzie się pożegnanie 2011 roku we Wrocławiu. Na rynku i na ekranach TVP2 zaprezentują się m.in. Kayah, Brodka, T.Love i Vavamuffin.

 • Gdzie się bawić w sylwestra?

  W ostatni dzień roku bawić się będzie można przy różnej muzyce - nie tylko odtwarzanej z płyt, ale także granej na żywo. Walka o miano najhuczniejszej imprezy sylwestrowej w tym roku rozegra się pomiędzy Krakowem i Wrocławiem, ale w innych miastach też są organizowane koncerty.

Wideo na temat: sylwester torbicka
 • Piraci!

  Najnowsza animowana komedia wytwórni Aardman Animations. Film oparty na niezwykle popularnej serii książek Gideona Defoe - oraz Hugh Grant w swej pierwszej animowanej roli. Pechowy kapitan statku pirackiego z niesłabnącym entuzjazmem pragnie pokonać rywali w wyścigu o nagrodę Pirata Roku. Choć jego dzielnej załodze szczęście nie zawsze sprzyja, nigdy nie traci z oczu tego, co dla pirata najważniejsze: fantastycznej przygody!

 • Nauka spadania

  Sylwester na szczycie londyńskiego wieżowca. Martin stoi na krawędzi. Kiedyś był sławnym prezenterem TV, dzisiaj chce skoczyć z dachu – nie on jeden. Samotna matka Maureen, pyskata nastolatka Jess i były muzyk, a teraz dostawca pizzy JJ, mają na ten wieczór taki sam plan. Choć są sobie zupełnie obcy, zawierają pakt. Postanawiają dotrwać do Walentynek.

 • Supermarket

  W sylwestra niczym niewyróżniające się małżeństwo Wareckich wracając samochodem do domu zatrzymuje się w przypadkowym sklepie. Mąż idzie kupić szampana. Żona zostaje w samochodzie i czeka. Mijają godziny, a on nie wraca. Nikt nie może go znaleźć. Splot pozornie błahych wydarzeń zamienia losy bohaterów w koszmar. Bez wyraźnej przyczyny i powodu, bohaterowie znajdują się w sytuacji bez wyjścia.

Dyskusje na temat: sylwester torbicka
 • Sylwestra spędzi z widzami Dwójki

  kto ją tak pcha jest beznadziejna aż rzygać chce ani z niej aktorka ani piosenkarka ani tancerka kim ona jest?? ma takie parcie na szkło że aż mdli!! Zielińska zejdź w końcu ze sceny i oszczędź nam patrzenia na Ciebie!!!!! Pani Agata Młynarska powinna prowadzić sylwester we Wrocławiu albo Pani Torbicka bo potrafią się wykazać profesjonalizmem czego całej tej Zielińskiej brakuje!!! Zielińskiej