• Informacje na temat:

  sylwester w chicago

Artykuły na temat: sylwester w chicago
 • Kurdej-Szatan zdradziła, co zrobi po koncercie sylwestrowym TVP w Zakopanem!

  Barbara będzie jedną z czworga gospodarzy koncertu Sylwester Marzeń z Dwójką, który po raz kolejny odbędzie się w Zakopanem. Gwiazda nie żałuje, że ostatnią noc w roku spędzi w pracy. Podkreśla, że(...) wolny od pracy sylwester gwiazda przeżyła 2 lata temu, gdy odpoczywała wraz z rodziną w Zakopanem. W tym roku ponownie zamierza wykorzystać pobyt w zimowej stolicy Polski do nabrania sił po kilku ciężkich...

 • Sylwester w domu. Co w telewizji?

  Królowa w świecie intryg, uczony w ciąży i sprytny chłopiec sam w Nowym Jorku. To pewne, że nie będziemy się nudzić - nawet jeśli sylwestra i Nowy Rok postanowimy spędzić w domu.

 • Rozhodnutí

  Sylwester 1922 roku. Nucky wydaje noworoczne przyjęcie. Podczas imprezy podejmuje decyzję, która nie podoba się gangsterowi Gypowi Rosettiemu, który chce...

 • Sylwester z musicalami

  Świetna muzyka, rewelacyjne układy choreograficzne, gwiazdorska obsada. W Sylwestra ale kino! zaprasza na zabawę przy najlepszych światowych musicalach - "Chicago", "Hair", "Gorączce sobotniej nocy" i "Kabarecie".

 • Trudne święta Basi Kurdej-Szatan!

  .... Martwi się, że wszystko jest na jej głowie" – mówi tygodnikowi osoba, której zwierzyła się gwiazda. Aktorka walczy z czasem. W teatrze Variete w Krakowie gra główną rolę w musicalu „Chicago...

 • Naturalnej wielkości pomnik Kargula i Pawlaka, bohaterów słynnych filmów "Sami swoi" , "Nie ma mocnych" i "Kochaj albo rzuć", zostanie odsłonięty w najbliższą sobotę, 11 lutego, w Toruniu - poinformowali INTERIA.PL organizatorzy uroczystości. Gośćmi ceremonii będą m.in. reżyser Sylwester Chęciński, Anna Dymna, Jan Pietrzak i wnuczka Wacława Kowalskiego.

 • Meghan Markle ma wiele do ukrycia! Dramatyczne doniesienia o jej rodzinie wychodzą na jaw!

  ...rodziny. Księżna Sussex bowiem jest, wprawdzie daleką, ale krewną Henry’ego Howarda Holmesa, uważanego za pierwszego amerykańskiego... seryjnego mordercę! Bestia z Chicago, bo tak go nazywano, pod koniec XIX wieku dorobił się majątku na wykradaniu zwłok i wyłudzaniu na nie ubezpieczeń. Wybudował w Chicago hotel, gdzie na korytarzach czaiły się zapadnie i tajne przejścia, niektóre pokoje nie miały okien...

 • Nowe filmy w Gdyni

  Pokazy rosyjskiej kostiumowej superprodukcji "1612. Kroniki Wielkiej Smuty" w reżyserii Władimira Chotinienki oraz dokumentu Sylwestra Latkowskiego "Zabić Papałę" znalazły się w programie tegorocznego 33. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni (FPFF).

 • Joanna Krupa: Zmiana planów

  ...zimowym kurorcie hollywoodzkich gwiazd. Te święta - razem ukochanym, mamą, siostrą Martą, ciocią, kuzynką z Chicago oraz bratem narzeczonego - spędzi w urokliwej miejscowości Beaver Creek. "Mamy dla...

 • Kargul i Pawlak mają pomnik

  Pomnik Kargula i Pawlaka, bohaterów filmowej trylogii Sylwestra Chęcińskiego - "Sami swoi" , "Nie ma mocnych"i "Kochaj albo rzuć" - odsłonięto w sobotę, 11 lutego, przed multipleksem w Toruniu. "Ale się w Polsce porobiło! Kargul i Pawlak mają pomnik" - mówił satyryk Jan Pietrzak, który odsłaniał rzeźbę.

Wideo na temat: sylwester w chicago
 • Nauka spadania

  Sylwester na szczycie londyńskiego wieżowca. Martin stoi na krawędzi. Kiedyś był sławnym prezenterem TV, dzisiaj chce skoczyć z dachu – nie on jeden. Samotna matka Maureen, pyskata nastolatka Jess i były muzyk, a teraz dostawca pizzy JJ, mają na ten wieczór taki sam plan. Choć są sobie zupełnie obcy, zawierają pakt. Postanawiają dotrwać do Walentynek.

 • Niezgodna

  W dystopijnym Chicago nastoletnia Beatrice Prior, próbuje zmierzyć się z problemami jakie stawia przed nią społeczeństwo, które dzieli ludzi na podstawie cech charakteru - Prawość (szczerość), Altruizm (bezinteresowność), Nieustraszoność (odwagę), Serdeczność (pokojowe nastawienie) i Erudycja (inteligencję). Występuje ona ze swojej frakcji i dołącza do konkurencyjnej grupy, gdzie zakochuje się w pewnym tajemniczym mężczyźnie.

 • Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach

  Reżyserem filmu jest Rob Marshall ("Nine - Dziewięć", "Chicago"). Za scenariusz obrazu odpowiedzialni są: Terry Rossio i Ted Elliot. W "Na nieznanych wodach" w postać kapitana Jacka Sparrowa ponownie wcieli się Johnny Depp. Partnerować będą mu: Geoffrey Rush (Hector Barbossa), Ian McShane (Czarnobrody) oraz Penelope Cruz (córka Czarnobrodego). W obrazie w mniejszych rolach zobaczymy również: Kevina McNally'ego, Stephena Grahama, Astrid Berges-Frisbey, Sama Claflina, Yuki Matsuzaki i Gemmę Ward.