• Informacje na temat:

  sylwester w gdyni

Artykuły na temat: sylwester w gdyni
 • Joanna Liszowska w sylwestra zaskoczy. Czym?

  To z pewnością duża niespodzianka dla fanów Liszy. Podczas "Sylwestra z Polsatem" w Gdyni Joanna wystąpi nie w roli konferansjerki, a wokalistki, śpiewając swój nowy singiel, którego tytułu jeszcze nie chce zdradzać. "Przede wszystkim chcę powiedzieć, że bardzo się cieszę, iż wezmę udział w koncercie" - podkreśla. "Zaśpiewam jeden utwór. Jest to nowa piosenka, taki mój singiel. W żaden sposób...

 • Sylwester Chęciński obchodzi 85. urodziny

  Sylwester Chęciński, reżyser takich filmów jak "Sami swoi", Wielki Szu" oraz "Rozmowy kontrolowane", kończy w czwartek, 21 maja, 85 lat.

 • "Niania": Tomasz Kot nagrodzony Złotymi Lwami!

  ...- Najważniejsze w życiu są sny i marzenia - powiedział jeden z laureatów tegorocznego Festiwalu Filmowego w Gdyni. A moment przyznania nagród dla artystów ich spełnieniem, można śmiało dodać patrząc na wzruszenie i radość płynącą od tych najlepszych - zdaniem publiczności i jury. Tegrorczny festiwal bowiem jednomyślnie skradł serca i jednych, i drugich.

 • Sylwester 2014 w telewizji i pod chmurką. Gdynia, Wrocław czy Kraków?

  Ostatni dzień 2013 roku należał do sylwestra Polsatu organizowanego w Gdyni. Czy w tym roku palmę pierwszeństwa zabierze im konkurencja - TVN (Kraków) i TVP2 (Wrocław)?

 • "Rolnik szuka żony 3": Monika rozstała się z Filipem! Znamy powody

  ...- Nieśmiało myślimy o wspólnym życiu - mówiła jeszcze jesienią Monika Jezior z trzeciej edycji programu "Rolnik szuka żony", publikując w internecie zdjęcia z Filipem. Spędzili razem sylwestra, potem bawili się na balu charytatywnym w Kuźnicy Czarnkowskiej. A dziś... Już nie są razem!  Ten związek zabiła odległość: Filip pochodzi z Gdyni, a Monika z Dolnego Śląska, a także spojrzenie na...

 • Sylwester Chęciński: Przestać być reżyserem "Samych swoich"!

  Pana największe marzenie? - Przestać być reżyserem "Samych swoich".

 • Ewelina Lisowska zepsuła Polakom święta!

  ...hit podczas sylwestra Polsatu w Gdyni! Wybieracie się?

 • Sylwester 2014: Edyta Górniak lepsza od Dody, TVP2 przed Polsatem (wyniki oglądalności)

  To jednak pewne zaskoczenie - najwięcej widzów witało Nowy Rok z TVP2, która pokazywała transmisję z imprezy sylwestrowej z Rynku we Wrocławiu.

 • "Wyklęci": Nowy serial TVP1

  ...w Gdyni. Partnerami projektu jest Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo oraz Narodowe Centrum Kultury.

 • Gdynia 2014: Złote Lwy dla filmu "Bogowie"

  Film Łukasza Palkowskiego "Bogowie" został nagrodzony Złotymi Lwami dla najlepszego polskiego filmu na zakończonym 39. festiwalu w Gdyni. Za najlepszych aktorów uznano Zofię Wichłacz i Tomasza Kota, za reżysera - Władysława Pasikowskiego za film "Jack Strong".

Zdjęcia na temat: sylwester w gdyni
Wideo na temat: sylwester w gdyni
 • Maryla Rodowicz: Zawsze chcę wyglądać szczupło i kobieco

  Maryla Rodowicz od pewnego czasu z uporem maniaka próbuje naśladować nastolatkę - podczas sylwestra w Gdyni wokalistka brylowała więc w kusej mini, wysokich kozakach i dziwacznym bikini. Dziś podkreśla, że jest bardzo próżna i na scenie zależy jej przede wszystkim na tym, by w swoich stylizacjach wyglądać szczupło i kobieco. Przyznacie, jak na 68-latkę - bardzo ambitnie... (Na językach/x-news)