• Informacje na temat:

  sylwester w mieście

Artykuły na temat: sylwester w mieście
 • "rodzinka.pl": Maciej Musiał powita Nowy Rok w pracy!

  ...koncertu. Kto zatem wystąpi na scenie w Mieście Spotkań? - Razem z nami bawić się będą m.in. Drupi, Beata Kozidrak, Margaret, Donatan i Cleo, Patrycja Markowska, Marek Piekarczyk oraz finaliści programu "The Voice of Poland" - wymienia Maciej Musiał. W gronie wykonawców koncertu "Sylwester z Dwójką" nie może też zabraknąć najbardziej wszechstronnych polskich artystów - gwiazd, które już...

 • Sylwester Maciejewski: "Ranczo" jak rodzina

  8 marca rusza dziewiąty sezon "Rancza". Aktor, jako serialowy Maciej Solejuk, wraca na słynną ławeczkę przed sklepem.

 • „Na dobre i na złe”: Falkowicz wróci do zdrowia?

  Boże Narodzenie i Sylwester to dla niego czas refleksji i wypoczynku. Obserwuje, jak rosną jego dzieci i robi wszystko, żeby wierzyły w Świętego Mikołaja. W przyszłym roku czekają go zdjęcia do słowackiego filmu, trzy premiery w Teatrze 6. piętro, rozstrzygnięcie plebiscytu Telekamery i kolejne spotkania z Falkowiczem na planie „Na dobre i na złe”.

 • Robert Górski: Nic nie robię, ale dużo jem

  Choć ten czas Robert Górski raczej woli poświęcić żonie, synowi i rodzicom, to nie zapomniał też o widzach. Program, który obejrzymy 25 grudnia i w sylwestra, pozwoli nam spalić trochę kalorii. Śmiechem.

 • Waga ciężka

  ...w mieście organizowane są nielegalne walki bokserskie.

 • "M jak miłość": Teresa Lipowska i Witold Pyrkosz, seniorzy rodu Mostowiaków

  Seniorzy rodziny Mostowiaków, Barbara i Lucjan, to najsłynniejsze serialowe małżeństwo. Teresa Lipowska i Witold Pyrkosz wcielają się w "M jak miłość" w tę sympatyczną parę już od 14 lat.

 • Waga ciężka

  ...w mieście organizowane są nielegalne walki bokserskie.

 • Anna Dymna "zasłużona dla polszczyzny"

  Aktorka, prezes fundacji "Mimo Wszystko" Anna Dymna otrzymała medal "Zasłużony dla polszczyzny". Wyróżnienie wręczył artystce prezydent Bronisław Komorowski na czwartkowej gali w auli Politechniki Warszawskiej, której towarzyszył koncert poezji Edwarda Stachury.

 • Waga ciężka

  W sekcji bokserskiej trwają treningi prowadzone przez trenerów Rosę i Sylwestra. Niespodziewanie dochodzi do tragedii. Podczas treningu umiera młody pięściarz. Policja prowadzi śledztwo w sprawie śmierci Łukasza. Dochodzenie przynosi bulwersujące odkrycie. Okazuje się, że w mieście są organizowane nielegalne walki bokserskie.

 • Sylwester z gwiazdami

  Większości osób ostatni dzień w roku kojarzy się z beztroską zabawą. Jednak dla sporej ilości polskich muzyków sylwester to po prostu normalny dzień (a w zasadzie późny wieczór) pracy. W tym roku pracować będą m.in. Wilki, T.Love, Golec uOrkiestra, Blue Cafe i Kasia Kowalska. Spora grupa znanych wykonawców powita jednak Nowy Rok w rodzinnym gronie.