• Informacje na temat:

  sylwetka absolwenta

Artykuły na temat: sylwetka absolwenta
 • ​Najprostsze ćwiczenia dają najlepsze efekty

  Trener gwiazd Maciej Tereszkiewicz radzi, jak zbudować wymarzoną sylwetkę! Sprawdź, jakie to proste!

 • "Polacy w oczach świata": Steven Spielberg o Polsce

  Naród polski ukazany poprzez sukcesy jego przedstawicieli - tak dokument "Polacy w oczach świata" określa autorka Hanna Luiza Ceglińska-Leśnodorska. W filmie, który jesienią trafi do kin, o wybitnych Polakach mówią m.in. Barack Obama, Dalajlama XIV i Steven Spielberg.

 • QDVD: Przecena

  W poniedziałek, 4 kwietnia, domowe kolekcje uzupełnić będzie można o dwa filmy wydane w serii QDVD - "Rambo: Pierwsza krew" i "Absolwent" . QDVD to nowa jakość na polskim rynku. Najbardziej poszukiwane filmy, wydane z dbałością o najmniejsze szczegóły.

 • Wygraj filmy na DVD!

  Na rynku pojawiły się kolejne filmy na QDVD. Tym razem domowe kolekcje uzupełnić można o obrazy: "Absolwent" , "Autostopowicz" , "The Doors" , "Życzenie śmierci" . INTERIA.PL jest patronem medialnym wydań, a naszym konkursie wygrać można ciekawe filmy na DVD!

 • Festiwal Filmów Niezwykłych

  Przedpremierowy pokaz najnowszego filmu Jana Jakuba Kolskiego "Jasminum" ma być największą atrakcją tegorocznego III Festiwalu Filmów Niezwykłych w Sandomierzu. Impreza odbędzie się w dniach od 24 do 30 kwietnia w miejscowym Domu Katolickim - dawnym kinie "Wisła". W przedpremierowej projekcji zapowiedzieli swój udział twórcy filmu - reżyser Jan Jakub Kolski i aktorzy: Grażyna Błecka-Kolska, Janusz Gajos, Adam Ferency, Wiktoria Gąsiewska, Monika Dryl oraz Patrycja Soliman.

 • Filmowe pożegnanie Kolbergera

  W lutym kino Iluzjon filmowo pożegna zmarłego w styczniu Krzysztofa Kolbergera. Aktora zobaczymy m.in. w filmach "Dwa księżyce", "Kontrakt" i "Dziewczęta z Nowolipek".

 • Łódź: Festiwal Filmów Przyrodniczych

  44 filmy z kilkunastu krajów rywalizować będzie o Grand Prix - Statuetkę Żubra i 3 tysiące euro - XI Międzynarodowego Festiwalu Filmów Przyrodniczych. Festiwal, którego patronem jest wybitny polski przyrodnik Włodzimierz Puchalski, w środę, 8 czerwca, rozpoczął się w Łodzi.

 • Benefis Stanisława Janickiego

  Benefis Stanisława Janickiego, autora filmów dokumentalnych, dziennikarza i krytyka filmowego znanego miłośnikom kina m.in. z prowadzonego w latach 1967-1999 cyklu "W starym kinie" odbył się w niedzielę w Kinoteatrze Rialto w Katowicach.

 • Wanda Kruszewska nie żyje

  31 grudnia 2013 zmarła aktorka Wanda Kruszewska, od 1945 roku związana z Narodowym Starym Teatrem. Dyrekcja oraz zespół z wielkim smutkiem przyjęli wiadomość o śmierci ich Koleżanki - poinformowała w czwartek Agnieszka Więckowska ze Starego Teatru.

 • Przeboje na QDVD

  QDVD to nowa jakość na polskim rynku. Najbardziej poszukiwane filmy, wydane z dbałością o najmniejsze szczegóły. INTERIA.PL jest patronem medialnym wydań.

Wideo na temat: sylwetka absolwenta
 • Zjazd absolwentów

  Nagroda FIPRESCI na 70. MFF w Wenecji i główna nagroda w Konkursie Filmy o Sztuce 14. MFF T-Mobile Nowe Horyzonty. Pomiędzy fabułą, dokumentem a performansem. Znana z kontrowersyjnych akcji szwedzka artystka Anna Odell była prześladowana w szkole przez rówieśników. 20 lat później nie została zaproszona na zjazd absolwentów. Realizuje więc jego rekonstrukcję ze swoim udziałem. To jednak połowa projektu. Następnie Odell postanawia skonfrontować się z oprawcami.

 • American Pie: Zjazd absolwentów

  Ulubieni bohaterowie kultowej serii "American Pie" spotykają się po latach podczas zjazdu absolwentów. Spotkanie uświadomi im, że choć przez ponad dekadę zmieniło się wiele, to jednak ani czas, ani odległość nie są w stanie zmienić starych nawyków. Zjazd przerodzi się w odjechaną imprezę, na której nie zabraknie… szarlotki i, oczywiście, mamy Stiflera! Witajcie na zjeździe absolwentów East Great Falls High - rocznik 1999. W komedii American Pie: Zjazd absolwentów, wszyscy bohaterowie serii...

 • Milos Forman: Co cię nie zabije...

  Zdobywca Oscara w głównej roli, w ekscytującej historii swojego życia. Pomimo, że o Milošu Formanie powstało już kilka filmów dokumentalnych, pozostaje on ciągle źródłem emocji i inspiracji. W ciągu ostatnich piętnastu lat nastąpiło sporo znaczących zmian w życiu reżysera. O tych najważniejszych Miloš Forman mówił jednak rzadko, choć miały one ogromny wpływ zarówno na niego samego, jak i jego filmową twórczość. Twórca dokumentu, Miloš Šmídmajer, filmuje przez 5 lat: przygląda się życiu...