• Informacje na temat:

  sylwetka nazywana

Artykuły na temat: sylwetka nazywana
 • Kożuchowska szczupłą sylwetkę zawdzięcza...

  Małgosia Kożuchowska (42 l.) nazywana jest ikoną mody i kobietą sukcesu. Minimalna więc nadwaga nie przystaje do jej doskonałego i wyśrubowanego wizerunku. Osoby z jej otoczenia zdradzają, w jaki sposób "Matka Boska Kożuchowska" dba o swoje narzędzie pracy.

 • Iwona Pavlović: Tańczyć każdy może

  Moda na taniec trwa w najlepsze. "Młodzież i dzieci bardzo garną się do tańca" - mówi Iwona Pavlović. Jurorka programu "Dancing with the Stars" dodaje, że tańczy także coraz więcej mężczyzn. "Robią to nie tylko dla swoich kobiet, ale i dla siebie" - przekonuje "Czarna Mamba".

 • Janina Goss to "pierwsza dama" prezesa Jarosława Kaczyńskiego

  ...pieniądze na leczenie matki. To ona najmocniej wpływa dziś na nastroje, decyzje i nastawienie prezesa Kaczyńskiego" - czytamy w "Polityce". W Prawie i Sprawiedliwości Janina Goss nazywana jest także "wiedźmą...

 • Etiuda & Anima: Laureaci

  "Brutus" w reż. Rosjanki Svetlany Filippovej oraz "Fragmenty" w reż. Agnieszki Woszczyńskiej - to najlepsze filmy 21. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Etiuda & Anima, który w czwartek, 27 listopada, zakończył się w Krakowie.

 • Ewa Farna na Polsat SuperHit Festiwal w Sopocie. Jak się zaprezentowała?

  Ewa Farna (24 l.) wystąpiła na festiwalu w Sopocie. Na tę okazję przygotowała trzy kreacje, które były nieźle dopasowane do jej zaokrąglonej sylwetki. Uwagę niektórych zwróciły jednak włosy wokalistki.

 • Kolekcja Stanleya Kubricka na DVD

  Stanley Kubrick to jeden z najwybitniejszych twórców w historii kina. Siedem najgłośniejszych filmów tego reżysera - w nowym kolekcjonerskim wydaniu - debiutuje w piątek, 13 marca, na płytach DVD.

 • Zirytowana Marta Wierzbicka podczas wywiadu: Nie jestem przy kości, jestem zdrową dziewczyną

  Marta Wierzbicka (26 l.) nie zgadza się na nazywanie jej "grubą". Celebrytka uważa, że wygląda po prostu "zdrowo".

 • "Tancerka dyskotekowa"

  - Rafał nazywa mnie "tancerka dyskotekową", bo ja tak mam, że tańczę całym ciałem.A tutaj ważna jest sylwetka, zwarcie, elegancja - a mnie troszkę roznosi na wszystkie strony. Rafał próbuje mnie więc opanować - Weronika Książkiewicz opowiedziała o emocjach związanych z przygotowaniami do występu w "Tańcu z gwiazdami".

 • Dieta Kozidrak: Dużo seksu!

  Beata Kozidrak (52 l.) nie ukrywa, że swoją szczupłą sylwetkę zawdzięcza dużej aktywności seksualnej.

 • Przewodnik rockowy. Neil Peart: Nie tylko bębny

  12 września 1952 roku na świat przyszedł Neil Peart, nie tylko perkusista, ale także autor tekstów słynnej kanadyjskiej grupy Rush. Z tej okazji w ramach "Przewodnika rockowego" przybliżamy sylwetkę tego muzyka.

Zdjęcia na temat: sylwetka nazywana