• Informacje na temat:

  sylwia dabrowska

Artykuły na temat: sylwia dabrowska
 • "Na dobre i na złe": Sekrety Sylwii

  Bardzo szybko na jaw wyjdzie, że nowo zatrudniona przez dyrektora Stefana Trettera (Piotr Garlicki) Sylwia Mróz (Magdalena Turczeniewicz), czyli utytułowana pani doktor ze specjalizacją z chirurgii, onkologii i neurochirurgii, to niezwykle barwna osobowość. Do tego jeszcze skrywa tyleż talentów i umiejętności, co... sekretów. Oto wkrótce młoda i zdolna pani doktor zacznie urządzać przed...

 • Moro "Blondynką". Ruszyły zdjęcia

  W trzeciej serii "Blondynki" to Joanna Moro wcieli się w rolę dr Sylwii Kubus. Obok głównej bohaterki pojawi się też nowa postać, którą zagra utalentowana i piękna ukraińska aktorka Olga Sumska. Serial będzie można oglądać już jesienią w TVP1.

 • "Blondynka": Zawirowania w życiu uczuciowym Sylwii...

  W 4. serii "Blondynki" (emisja 1. odcinka w TVP1 już 6 grudnia o godzinie 20.25) Sylwia wciąż będzie musiała walczyć o siebie i swoją miłość. Nieuporządkowane sprawy sercowe porządnie dadzą się jej(...) stanie się z domem, który remontował razem z ukochaną i który miał być ich przystanią na resztę życia? Zdradzamy, że po wyjeździe Krisa Sylwia nie będzie zbyt długo rozpaczać, bo w jej życiu ponownie...

 • Joanna Moro: Mężczyźni wolą blondynki?

  Cała Polska zakochała się w niej, gdy grała Annę German. Joanna Moro nie boi się przemian - tańczyła też w "Tańcu z gwiazdami", a teraz leczy zwierzaki we wsi Majaki jako nowa Sylwia Kubus w "Blondynce". I bardzo to lubi!

 • “Na dobre i na złe": Sylwia rzuci Radwana! Dla jego dobra!

  Żeby uchronić Krzysztofa (Mateusz Damięcki) od oskarżenia o usiłowanie zabójstwa Dębskiego (Bartosz Porczyk), Sylwia (Magdalena Turczeniewicz) zrezygnuje z miłości i zerwie z ukochanym.

 • "Blondynka" po raz trzeci w TVP1

  Joanna Moro, po głośnej i ważnej roli Anny German, tym razem wcieli się w postać dr Sylwii Kubus w trzeciej odsłonie "Blondynki" w reżyserii Mirosława Gronowskiego. Do znanej już obsady serialu TVP1 dołączy także jedna z najpopularniejszych ukraińskich aktorek - Olga Sumska. Jesienna premiera w TVP1 już 7 września o godz. 20:25.

 • "Blondynka 3": Sylwia opuści Majaki?

  W 3. serii najważniejsza będzie... miłość. Sylwia (od września oglądać będziemy w tej roli Joannę Moro) stanie przed bardzo trudnym wyborem...

 • Joanna Moro: Nowa twarz, nowa energia

  Ekipa "Blondynki" rozpoczęła pracę na planie trzeciej serii. W obsadzie rewolucyjna nowość. Piękną panią weterynarz Sylwię Kubus gra Joanna Moro, która zastąpiła w tej roli Julię Pietruchę.

 • "Na dobre i na złe": Nowa lekarka Sylwia Mróz

  Do obsady "Na dobre i na złe“ dołączyła Magdalena Turczeniewicz, którą uważna widownia serialowa doskonale pamięta m.in. z roli Karoliny Jabłońskiej w "Galerii". Wcieli się w postać nowej doktor, Sylwii Mróz. Specjalizacja: neurochirurg onkolog.

 • "Włosy na klacie" Małgorzaty Foremniak, "cipiciąga" i "przedłużenia penisa" Nergala

  Telewizyjne konkursy talentów to nie tylko popisy wokalno-muzyczne, ale też do bólu nieprzyjemne i złośliwe opinie oceniających, spięcia i kłótnie na linii uczestnicy-jurorzy i przekraczające barierę dobrego smaku pochwały. Specjalnie dla Was wybraliśmy najmocniejsze incydenty z "Must Be The Music", "Mam talent" i "The Voice Of Poland".

Wideo na temat: sylwia dabrowska
 • Ostra randka 3D

  Paweł Wilczak wciela się w przestępcę, który zamierza wykorzystać zakochaną w nim nastolatkę (Sylwia Boroń). Okazuje się jednak, że dziewczyna postanawia walczyć o swoje zagrożone życie i nie zamierza wykonywać jego poleceń.

 • Gabriel

  Głównym bohaterem filmu "Gabriel" jest dwunastoletni Tomek, który mieszka z dziadkami. Jego pasją są wyścigi gokartowe, a jedynym przyjacielem mechanik samochodowy. Wciąż doskwiera mu brak ojca, którego nie widział od lat. Pewnego dnia postanawia opuścić dom i wyruszyć w podróż, by go odnaleźć. Już na samym początku wpada w tarapaty. Pomaga mu tajemniczy przyjaciel, Gabriel, który mimo nieufności Tomka, cały czas nad nim czuwa. Tomek jest coraz bliżej poznania ojca, a także odkrycia tajemnicy...

 • Piąte: nie odchodź

  Po stracie matki piętnastoletnia Roma próbuje uporządkować swoje życie na nowo. Mieszka z ojcem. Mężczyzna jest jednak kompletnie pochłonięty pracą i zaniedbuje relacje z córką. Pomimo wzajemnej potrzeby bliskości, oboje żyją obok siebie i nie potrafią nawiązać głębokiego kontaktu. Dziewczyna znajduje ukojenie w intensywnych treningach tańca. Pewnego dnia do opuszczonego domu w sąsiedztwie Romy wprowadza się tajemniczy nieznajomy (Daniel Olbrychski). Nastolatka zaczyna podejrzewać, że...