• Informacje na temat:

  sylwia gliwa na wspólnej

Artykuły na temat: sylwia gliwa na wspólnej
 • "Na Wspólnej": Sylwia Gliwa w andrzejki

  Wigilia imienin Andrzeja, przypadająca 29 listopada, to w polskiej tradycji czas wróżb i ostatnich przed adwentem hucznych zabaw. Sylwia Gliwa twierdzi, że jeśli tylko otrzyma zaproszenie na(...), organizuje wszystkie duże wyjazdy i czujemy się w jego towarzystwie wspaniale - mówi Sylwia Gliwa agencji informacyjnej Newseria Lifestyle. Aktorka ma nadzieję, że kolega ten zorganizuje w tym roku...

 • Sylwia Gliwa: Jak dobierać partnerów życiowych?

  Jak sama przyznaje, w ciągu dwunastu lat grania w serialu "Na Wspólnej" w jej życiu zmieniło się niemal wszystko - z dziewczyny wynajmującej pokoik w Warszawie, Sylwia Gliwa stała się dojrzałą aktorką, matką i żoną.

 • "Na Wspólnej": Sylwia Gliwa... etatową furiatką w serialu!

  W serialu "Na Wspólnej" Sylwia Gliwa kreuje rolę Moniki Zięby, najmłodszej z czworga dzieci Marii i Włodka. Rozpieszczona przez rodziców, odznacza się roszczeniową postawą w stosunku do życia, jest(...) Sylwia Gliwa. Scenarzyści serialu "Na Wspólnej" zaplanowali jednak spore zmiany w życiu Moniki Zięby. Kobieta wreszcie poniesie konsekwencje swoich działań i będzie musiała inaczej spojrzeć na otaczającą...

 • "Na Wspólnej": Podwójny ślub

  Jubileuszowy 2000. odcinek serialu "Na Wspólnej", który zobaczymy 14 stycznia, będzie wyjątkowy. Przysięgę złożą przed ołtarzem dwie pary - Monika (Sylwia Gliwa) i Damian (Waldemar Błaszczyk) oraz Joanna (Anna Cieślak) i Bogdan (Wojciech Brzeziński).

 • "Na Wspólnej": Sylwia Gliwa jest szczęściarą

  Sylwia Gliwa przyznaje, w ciągu dwunastu lat grania w serialu w jej życiu zmieniło się niemal wszystko – z dziewczyny wynajmującej pokoik w Warszawie, stała się dojrzałą aktorką, matką i żoną.

 • "Na Wspólnej": Z aresztu wprost przed ołtarz

  W jubileuszowym, 2000. odcinku "Na Wspólnej", dwie pary przysięgną sobie miłość w dość osobliwych okolicznościach. Sakramentalne "tak" powiedzą Joanna (Anna Cieślak) i Bogdan (Wojciech Brzeziński) oraz Monika (Sylwia Gliwa) i Damian (Waldemar Błaszczyk).

 • Sylwia Gliwa: Mocno przeżyłam śmierć syna znajomych!

  ...​Aktorka Sylwia Gliwa zaangażowała się w walkę z dopalaczami. Po śmierci nastoletniego syna znajomych gwiazda chce uświadamiać młodzież, czym grozi zażywanie tego rodzaju substancji. Jej zdaniem ogromną rolę w walce z dopalaczami powinna odgrywać Telewizja Polska, wypełniając w ten sposób misję nadawcy publicznego.

 • Czemu odeszła z "Na Wspólnej"?

  Gdy Sylwia Gliwa na blisko rok zniknęła z serialu "Na Wspólnej", widzowie byli przekonani, że tak dyktował scenariusz. Nie była to jednak prawda.

 • Sylwia Gliwa i jej metamorfoza! Kajetan Góra musiał się napracować!

  Sylwia Gliwa (37 l.) uwielbia bawić się swoim wizerunkiem. Gwiazdka "Na Wspólnej" tym razem jednak naprawdę zaszalała!

 • Zadebiutowały w roli mamy

  Swieżo upieczone mamy, aktorki Anna Mucha, Katarzyna Glinka i Sylwia Gliwa mają powody do radości. W tegoroczny Dzień Matki będą po raz pierwszy przyjmować życzenia.

Zdjęcia na temat: sylwia gliwa na wspólnej
Wideo na temat: sylwia gliwa na wspólnej
Dyskusje na temat: sylwia gliwa na wspólnej