• Informacje na temat:

  sylwia gliwa ubrania

Artykuły na temat: sylwia gliwa ubrania
 • "Na Wspólnej": Sylwia Gliwa jest szczęściarą

  Sylwia Gliwa przyznaje, w ciągu dwunastu lat grania w serialu w jej życiu zmieniło się niemal wszystko – z dziewczyny wynajmującej pokoik w Warszawie, stała się dojrzałą aktorką, matką i żoną.

 • Sylwia Gliwa: Jak dobierać partnerów życiowych?

  Jak sama przyznaje, w ciągu dwunastu lat grania w serialu "Na Wspólnej" w jej życiu zmieniło się niemal wszystko - z dziewczyny wynajmującej pokoik w Warszawie, Sylwia Gliwa stała się dojrzałą aktorką, matką i żoną.

 • Sylwia Gliwa w skąpym bikini i pod parasolem. Tak wyglądały jej wakacje!

  Sylwia Gliwa (38 l.) tegoroczne wakacje spędziła na ukochanych Kaszubach, a także nad Bałtykiem. Choć pogoda nie dopisywała, aktorka nie nudziła się i znalazła sposób na niesprzyjające warunki atmosferyczne.

 • Jak zdobywa się role?

  Uroda i modne ubrania - czyżby to był nowy przepis na sukces? Sylwia Gliwa stylem i wdziękiem oczarowała producentów popularnego serialu.

 • Gliwa: Młodszy facet nie jest interesowny

  Sylwia Gliwa , jedna z najlepiej ubranych celebrytek w Polsce, tłumaczy, dlaczego związek z młodszym o dziesięć lat facetem może być fascynujący...

 • Szczegóły ślubu Sylwii Gliwy

  Tego nikt się nie spodziewał. Sylwia Gliwa (33 l.), znana z serialu "Na Wspólnej", wzięła cichy ślub z rajdowcem, Marcinem Biernackim!

 • Jak zdobywa się role?

  Uroda i modne ubrania - czyżby to był nowy przepis na sukces? Sylwia Gliwa stylem i wdziękiem oczarowała producentów popularnego serialu.

 • Gdy ją porzucił, przysięgła mu zemstę

  W "Klanie" oglądaliśmy ją od maja. Sylwia Gliwa wystąpiła gościnnie, jako księgowa w firmie "Face Cream", należacej do zaginionej Beaty (Dorota Naruszewicz), a obecnie zarządzanej przez jej męża(...). Gdy kochanek ją porzucił, przysięgła mu zemstę i opowiedziała o oszustwie swojemu pracodawcy. Jacek zwolnił ją z pracy, ale nie zawiadomił policji o kradzieży. Sylwia Gliwa zdradziła nam, że grana...

 • Gwiazdy na pokazie Przybylskiego

  Maria Jopek z Marcinem Kydryńskim, Beata Sadowska, Paulina Kurzajewska, Tomasz Jacyków, Marysia Niklińska, Sylwia Gliwa oraz Stefano Terrazzino.

 • "Na Wspólnej": Przyjmą bezdomnego pod swój dach!

  Drzwi otworzy mu senatorowa (Sylwia Gliwa) i przerazi się nie na żarty. Ujrzy przed sobą brudnego, cuchnącego i zarośniętego mężczyznę w nieświeżych - delikatnie mówiąc - łachmanach. To będzie ten(...). - Najpierw musi się porządnie wyszorować! - oceni kategorycznie, trzymając gumowe rękawiczki w dłoniach. - A wszystkie jego szmaty natychmiast pójdą do kosza! Damy mu jakieś czyste ubrania, w których już nie...

Wideo na temat: sylwia gliwa ubrania
 • Córka Izy Kisio: Lubię się dobrze ubrać

  miejsca zajmują też wygodne ubrania oversizowe. Sylwia Gliwa lubi łączyć różne trendy, Aleksandra Kisio kolekcjonuje buty, a Kamila Szczawińska i Paulina Krupińska preferują styl sportowy. Sylwia Gliwa nie ukrywa, że ma słabość do ubrań i jej garderoba jest bardzo pokaźna. Dużo miejsca zajmują w niej ubrania szyte na miarę. Nie brakuje też stylowych rzeczy, butów i dodatków przywiezionych

 • Gabriel

  Głównym bohaterem filmu "Gabriel" jest dwunastoletni Tomek, który mieszka z dziadkami. Jego pasją są wyścigi gokartowe, a jedynym przyjacielem mechanik samochodowy. Wciąż doskwiera mu brak ojca, którego nie widział od lat. Pewnego dnia postanawia opuścić dom i wyruszyć w podróż, by go odnaleźć. Już na samym początku wpada w tarapaty. Pomaga mu tajemniczy przyjaciel, Gabriel, który mimo nieufności Tomka, cały czas nad nim czuwa. Tomek jest coraz bliżej poznania ojca, a także odkrycia tajemnicy...

 • Ostra randka 3D

  Paweł Wilczak wciela się w przestępcę, który zamierza wykorzystać zakochaną w nim nastolatkę (Sylwia Boroń). Okazuje się jednak, że dziewczyna postanawia walczyć o swoje zagrożone życie i nie zamierza wykonywać jego poleceń.