• Informacje na temat:

  sylwia grzeszczak z mamą

Artykuły na temat: sylwia grzeszczak z mamą
 • Sylwia Grzeszczak (27 l.) w grudniu 2015 roku została mamą Bogdy. Od tego czasu wokalistka stroniła od branżowych imprez i pozowania na ściankach. Pierwszy raz publicznie pojawiła się dopiero teraz, na sopockim festiwalu, gdzie była gościem specjalnym na koncercie jubileuszowym Lady Pank.

 • Sylwesterowy rejs przebojów z Polsatem

  "Sylwestrowa Moc Przebojów" w tym roku wyruszy w rejs dookoła świata. Krzysztof Krawczyk, Big Cyc, Ewa Farna, Sylwia Grzeszczak, Enej, Jacek Stachursky, Kamil Bednarek i Krzysztof Jary Jaryczewski będą witać nowy rok z telewizją Polsat w Gdyni.

 • Sylwia Grzeszczak i Liber zostali rodzicami!

  Sylwia Grzeszczak (26 l.) niespecjalnie chwaliła się w mediach, że jest w ciąży. O swoim porodzie postanowiła jednak poinformować sama!

 • Dziecięce gwiazdy minionych lat. Gdzie są teraz?

  7 marca na ekranach telewizorów zadebiutuje program "Mali giganci", którego celem będzie wyszukiwanie talentów wśród najmłodszych. Trend na małe dziewczynki śpiewające w polskich talent shows zapoczątkował co prawda "Mam talent", jednak niepełnoletni wykonawcy przebijali się do świadomości słuchaczy już w latach 80. i 90..

 • Grzeszczak: Nie potrafię nasycić się sukcesem

  Kim jest piosenkarka, której płyty sprzedają się w Polsce lepiej niż krążki Adele czy Björk? Sylwia prawie nie udziela wywiadów, ale dla SHOW zrobiła wyjątek.​

 • Telekamery 2015: Oto laureaci, czyli najlepsi w telewizji!

  Znamy tegorocznych laureatów Telekamer. W poniedziałek, 9 lutego, w hotelu Double Tree by Hilton w Warszawie, magazyn "Tele Tydzień" już po raz 18. ogłosił wyniki plebiscytu. W gronie laureatów znaleźli się między innymi Barbara Kurdej-Szatan, Michał Żebrowski, Agnieszka Chylińska, Tadeusz Sznuk i Przemysław Babiarz.

 • "Zmiennicy": Ewa Błaszczyk czyta

  ...bajki o jej przygodach. Do szlachetnego projektu udało się zaprosić najlepszych polskich artystów. Królewnę Śnieżkę zagrała Sylwia Grzeszczak. Głosu Złej Królowej udzieliła Anna Dereszowska, a mamą...

 • Finał "Tańca z gwiazdami": Znamy szczegóły

  Już w piątek, 14 listopada, wielki finał "Dancing with the Stars. Tańca z gwiazdami". Zdradzamy szczegóły ostatniej odsłony tego niezwykle popularnego show.

 • Jola Rutowicz wspiera chorego siatkarza

  Impreza powstała z inicjatywy rapera Gorzkiego, a jej celem była pomoc choremu na białaczkę siatkarzowi Kubie Pastuszce. W 2010 roku Gorzki stworzył Drużynę Szpiku (m.in. z Agnieszką Włodarczyk, Aleksandrą Szwed i Sylwią Grzeszczak), która nagrała piosenkę "Masz Dar". Teraz, wraz z fundacją DKMS Baza dawców Komórek Macierzystych Polska, raper i współpracujące z nim gwiazdy wybrali się do...

 • Sylwester 2014 w telewizji i pod chmurką. Gdynia, Wrocław czy Kraków?

  Ostatni dzień 2013 roku należał do sylwestra Polsatu organizowanego w Gdyni. Czy w tym roku palmę pierwszeństwa zabierze im konkurencja - TVN (Kraków) i TVP2 (Wrocław)?