• Informacje na temat:

  sylwia juszczak i magnus

Artykuły na temat: sylwia juszczak i magnus
 • "Przyjaciółki": Sylwia Juszczak-Arnesen znalazła mężczyznę ze swych marzeń?

  Sylwia Juszczak-Arnesen, czyli Anita z „Przyjaciółek” i niezapomniana Mirka z mazurskiej sagi „Nad rozlewiskiem”, nie miała dotąd szczęścia w miłości. - Chyba już nigdy się nie zakocham, choć bardzo bym chciała! - mówiła rok temu po swym drugim rozwodzie. Wszystko wskazuje na to, że aktorka spotkała jednak mężczyznę ze swych marzeń...

 • Miłość zza morza

  Wszystko wskazuje na to, że Mirka, którą gra w serialu "Nad rozlewiskiem..." rozpoczyna nowy rozdział swego życia. Znacznie lepszy od poprzedniego. Od jakiegoś czasu wiele zmieniło się też u aktorki. W jednym i drugim przypadku sprawiło to gorące uczucie, które, jak wiadomo, czyni cuda.

 • Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak planują ślub?!

  ...nieudanych związkach. Pierwszym mężem Juszczak był Tomasz Pągowski, to on jest ojcem jej synów. Drugim norweski reżyser i scenarzysta Magnus Arnesen. Dla niego w 2011 roku wyprowadziła się do Oslo. Wydawało(...)Kiedy niedawno cała trójka pojawiła się w warszawskim klubie na prezentacji ramówki Polsatu, zaproszeni goście przecierali oczy ze zdumienia. Mikołaj Krawczyk (35 l.) z ukochaną Sylwią Juszczak (39

 • Sylwia Juszczak: Wróciła po szczęście

  Sprawia wrażenie delikatnej i zagubionej w świecie, ale to jedynie pozory. Sylwia Juszczak (39 l.) jest twardą babką, matką dwóch synów. Ma już za sobą dwa rozwody, doświadczenie czterech lat życia(...) nowe dokumenty na nazwisko Sylwia Juszczak-Arnesen. Nieprzytomna ze szczęścia spakowała walizki i z synami z poprzedniego związku wprowadziła się do domu ukochanego w Oslo. Po miesiącach małżeńskiej...

 • "Pensjonat nad rozlewiskiem": Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak wzięli sekretny ślub!

  Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak, których od 27 lutego oglądać będziemy na antenie TVP1 jako Adama i Mirkę w "Pensjonacie nad rozlewiskiem", od kilku miesięcy są małżeństwem. Aktorska para po raz pierwszy pochwaliła się obrączkami na konferencji z udziałem niemal wszystkich gwiazd 6. serii mazurskiej sagi.

 • Sylwia Juszczak i Mikołaj Krawczyk: Z myślą o dzieciach

  Kariera Mikołaja (36 l.) rozwija się tak dobrze, że Sylwia (39 l.) może skupić się na życiu domowym. Jej synowie bardzo jej teraz potrzebują.

 • Aneta Zając i Sylwia Juszczak znają się i lubią od dłuższego czasu!

  Aneta Zając (34 l.) i Sylwia Juszczak (39 l.) nie tylko nie mają nic przeciwko sobie, ale nawet pałają do siebie sympatią!

 • "Cisza nad rozlewiskiem": Sylwia Juszczak-Arnesen czeka na rozwód?

  Sylwia Juszczak-Arnesen, czyli Mirka z "Ciszy nad rozlewiskiem", nie kryje, że od dwóch lat żyje z mężem... w separacji. Aktorka nie chce jednak na razie definitywnie zakończyć swego małżeństwa z norweskim reżyserem i zwleka z rozwodem!

 • „Cisza nad rozlewiskiem”: Sylwia Arnesen gra główną rolę w skandynawskim serialu!

  Po zakończeniu zdjęć do "Ciszy nad rozlewiskiem" Sylwia Arnesen, czyli Mirka z mazurskiej sagi, wróciła do Norwegii, gdzie od kilku lat mieszka, i niemal od razu rozpoczęła pracę na planie nowego serialu "Alle sammen sammen", w którym gra główną rolę... po norwesku!

 • Miłość zza morza

  Wszystko wskazuje na to, że Mirka, którą Sylwia Arnesen gra w serialu „Nad rozlewiskiem...” rozpoczyna nowy rozdział swego życia. Znacznie lepszy od poprzedniego. Od jakiegoś czasu wiele zmieniło się też u aktorki. W jednym i drugim przypadku sprawiło to gorące uczucie, które, jak wiadomo, czyni cuda.