• Informacje na temat:

  sylwia k gdańsk

Artykuły na temat: sylwia k gdańsk
 • Sylwia Sz. znów zabrała głos po skandalu wokół Jarosława Bieniuka. "Jestem u kresu sił"

  ...postawiono mu zarzutu dotyczącego napaści na tle seksualnym, a udzielenia narkotyków. Po wyjściu z aresztu dyrektor Lechii Gdańsk wydał oświadczenie. "Oskarżenia te są nieprawdziwe i formułowane wyłącznie(...) w "Dzień Dobry TVN".  Także Sylwia Sz. zabrała głos. W prasie opowiadała, że przez całą sprawę straciła pracę i ma spore problemy. Przedstawiła również swoją wersję zdarzeń.  "Bawiliśmy się...

 • Sylwester 2014 w telewizji i pod chmurką. Gdynia, Wrocław czy Kraków?

  Ostatni dzień 2013 roku należał do sylwestra Polsatu organizowanego w Gdyni. Czy w tym roku palmę pierwszeństwa zabierze im konkurencja - TVN (Kraków) i TVP2 (Wrocław)?

 • Co wydarzyło się w sopockim hotelu między Jarosławem Bieniukiem a Sylwią? Tabloid o szczegółach

  Jarosław Bieniuk (39 l.) i Sylwia Sz. mieli znać się od pięciu lat, a przez ostatni rok podobno intensywniej komunikowali się ze sobą przez serwisy społecznościowe. Co wydarzyło się między nimi podczas pewnej nocy w sopockim hotelu? O sprawie pisze "Super Express".

 • Zagrają dla kibiców. Koncertowy przewodnik

  Jeszcze przed pierwszym gwizdkiem na Euro 2012 prężnie wystartowały strefy kibica zlokalizowane nie tylko w miastach, w których odbędą się mecze. Dla muzycznych kibiców przygotowaliśmy przewodnik po koncertach dla fanów futbolu.

 • Sylwia Gruchała i Marek Bączek: Dla córki wybaczyli sobie swoje grzechy?

  Utytułowana florecistka Sylwia Gruchała (34 l.) należy do nielicznego grona celebrytów, którzy nie tylko rozstali się z klasą, ale i zachowali przyjazne relacje z eksmałżonkiem po rozwodzie. Nigdy(...) Imperium" Marek Bączek. "Staramy się, by naszej Julce niczego nie zabrakło. Chciałbym z córką spędzać więcej czasu, ale ona mieszka w Gdańsku z mamą, ja, niestety, w Warszawie. Na szczęście to nie...

 • Sylwester 2012 w rytmie disco

  Tradycyjnie sylwestrową walkę o widza stoczą między sobą TVP2 (Wrocław) i Polsat (Warszawa). Pod chmurką ostatnią noc roku będzie można spędzić nie tylko w tych miastach.

 • Sylwia Gruchała emigruje z Polski

  Eks - uczestniczka "Tańca z gwiazdami" Sylwia Gruchała (27 l.), po porażce w tanecznym show, chce wyjechać z Polski. Powodem emigracji florecistki jest... miłość.

 • Yach Film 2013: Najlepsze teledyski po raz 22. (nominacje)

  Poznaliśmy nominowanych do Yachów - nagród za najlepsze teledyski na Festiwalu Polskich Wideoklipów Yach Film. Gala wręczenia statuetek odbędzie się 8 grudnia w Centrum Świętego Jana w Gdańsku.

 • Jarosław Bieniuk zostanie oczyszczony z szokujących zarzutów modelki? Nowe ustalenia tabloidu

  Jarosław Bieniuk (40 l.) przeżywa bardzo trudny czas. W połowie kwietnia Sylwia Sz. oskarżyła go o brutalny gwałt i podanie narkotyków. Wszczęto śledztwo. Jeden z tabloidów przekonuje, że dotarł do szczegółów sprawy. Czy były piłkarz zostanie oczyszczony z szokujących zarzutów formułowanych przez modelkę?

 • Jarosław Bieniuk traci pracę! To nie koniec kłopotów!

  Jarosław Bieniuk (40 l.) od kwietnia 2019 roku ma trudny czas w swoim życiu. Wówczas Sylwia Sz. oskarżyła go o gwałt i odurzenie jej środkami psychoaktywnymi. Sprawa wciąż jest w toku, a problemy byłego piłkarza tylko się pogłębiają.

Wideo na temat: sylwia k gdańsk
 • Ostra randka 3D

  Paweł Wilczak wciela się w przestępcę, który zamierza wykorzystać zakochaną w nim nastolatkę (Sylwia Boroń). Okazuje się jednak, że dziewczyna postanawia walczyć o swoje zagrożone życie i nie zamierza wykonywać jego poleceń.

 • Gabriel

  Głównym bohaterem filmu "Gabriel" jest dwunastoletni Tomek, który mieszka z dziadkami. Jego pasją są wyścigi gokartowe, a jedynym przyjacielem mechanik samochodowy. Wciąż doskwiera mu brak ojca, którego nie widział od lat. Pewnego dnia postanawia opuścić dom i wyruszyć w podróż, by go odnaleźć. Już na samym początku wpada w tarapaty. Pomaga mu tajemniczy przyjaciel, Gabriel, który mimo nieufności Tomka, cały czas nad nim czuwa. Tomek jest coraz bliżej poznania ojca, a także odkrycia tajemnicy...

 • Płynące wieżowce

  "Płynące wieżowce" to współczesna, uniwersalna historia o dojrzewaniu, poszukiwaniu własnej tożsamości oraz akceptacji siebie i innych. Film o bardzo mocnym ładunku emocjonalnym. Porusza temat, który przełamuje tabu i budzi kontrowersje. Główny bohater - Kuba (Mateusz Banasiuk) to młody chłopak, który mieszka razem z matką (Katarzyna Herman) i swoją dziewczyną, Sylwią (Marta Nieradkiewicz). Z pozoru życie Kuby wydaje się jasne i poukładane. Mieszka z dziewczyną, którą kocha, studiuje na...