• Informacje na temat:

  sylwia parys

Artykuły na temat: sylwia parys
 • Jeden z bardziej znanych gejów w Polsce w miniony weekend bawił się w jednym z klubów we Wrocławiu. Towarzyszyła mu Sylwia Parys, kojarzona z mało znanym zespołem Queens, który swego czasu lansował się na polskie Spice Girls. Dla większości imprezowa towarzyszka Nadolskiego znana jest ze zdjęć w habicie, bądź bez stanika - pisze "Super Express". "W życiu można wszystkiego próbować , a ja czułem...

 • "Królowa" pokazała pierś

  Zalotne spojrzenie, mały skłon i bach... pierś 19-letniej Sylwii Parys, wokalistki grupy Queens, ujrzała światło dzienne - ujawnia niezawodny "Super Express".

 • Zagubieni wędrowcy w Hrubielowie

  ...(Bernadetta Machała-Krzemińska) z córką Kasią (Weronika Parys). Pojawi się także córka Józefiny Barbara (Sylwia Wysocka) z mężem Piotrem (Wojciech Dąbrowski). Także kościelny Marian (Andrzej Chichłowski...

 • "Uroda wszędzie pomaga"

  "Od pewnego czasu istnieje mocno kreowany w mediach kult ciała. Większość ludzi skupia się coraz bardziej na swoim wyglądzie" - mówi Monika Niedek z zespołu Queens, który wraz z nią tworzą obecnie Julia Trębacz i Sylwia Parys.

 • "Uroda wszędzie pomaga"

  ..."Od pewnego czasu istnieje mocno kreowany w mediach kult ciała. Większość ludzi skupia się coraz bardziej na swoim wyglądzie" - mówi Monika Niedek z zespołu Queens, który wraz z nią tworzą obecnie Julia Trębacz i Sylwia Parys.

 • Queens chcą zaskoczyć

  Girlsband Queens jest wymieniany w gronie faworytów sobotniego (23 lutego) konkursu "Piosenka dla Europy 2008". Co szykują na koncert Monika, Julia i Sylwia?

 • Queens każdego dnia

  "Każdego dnia" to pierwszy singel tria Queens nagrany w nowym składzie. Swoje umiejętności wokalne w piosence zaprezentowały oprócz Moniki Niedek, dwie nowe dziewczyny: Julia Trębacz i Sylwia Parys. Do piosenki powstał także teledysk.

 • "Szatańska szóstka"

  Trębacz i Sylwia Parys opowiadają o swoich szansach, kolejnej płycie i próbują zmierzyć się z fatum drugiego miejsca. Z dziewczynami rozmawiała Emilia Chmielińska.

 • Queens: Nowa energia, nowa galeria

  Od prawie miesiąca zespół Queens występuje na scenie w zmienionym składzie. Wraz z nowymi wokalistkami, Julią Trębacz i Sylwią Parys, pojawiła się nowa energia i nieco inny wizerunek. Na stronach INTERIA.PL możecie sprawdzić jak obecnie prezentuje się żeńskie trio.

 • Queens w nowym składzie

  Jak dowiedział się niezawodny "Super Express", dziewczęce trio Queens opuściły dwie wokalistki. Grupa jednak nie rozpadła się i kontynuuje działalność w odświeżonym składzie. Ze starego składu została tylko Monika Niedek (22 lata).

Zdjęcia na temat: sylwia parys
Wideo na temat: sylwia parys
 • Ostra randka 3D

  Paweł Wilczak wciela się w przestępcę, który zamierza wykorzystać zakochaną w nim nastolatkę (Sylwia Boroń). Okazuje się jednak, że dziewczyna postanawia walczyć o swoje zagrożone życie i nie zamierza wykonywać jego poleceń.

 • Gabriel

  Głównym bohaterem filmu "Gabriel" jest dwunastoletni Tomek, który mieszka z dziadkami. Jego pasją są wyścigi gokartowe, a jedynym przyjacielem mechanik samochodowy. Wciąż doskwiera mu brak ojca, którego nie widział od lat. Pewnego dnia postanawia opuścić dom i wyruszyć w podróż, by go odnaleźć. Już na samym początku wpada w tarapaty. Pomaga mu tajemniczy przyjaciel, Gabriel, który mimo nieufności Tomka, cały czas nad nim czuwa. Tomek jest coraz bliżej poznania ojca, a także odkrycia tajemnicy...

 • Płynące wieżowce

  "Płynące wieżowce" to współczesna, uniwersalna historia o dojrzewaniu, poszukiwaniu własnej tożsamości oraz akceptacji siebie i innych. Film o bardzo mocnym ładunku emocjonalnym. Porusza temat, który przełamuje tabu i budzi kontrowersje. Główny bohater - Kuba (Mateusz Banasiuk) to młody chłopak, który mieszka razem z matką (Katarzyna Herman) i swoją dziewczyną, Sylwią (Marta Nieradkiewicz). Z pozoru życie Kuby wydaje się jasne i poukładane. Mieszka z dziewczyną, którą kocha, studiuje na...