• Informacje na temat:

  sympatia publiczności

Artykuły na temat: sympatia publiczności
 • Maja Ostaszewska dziękuje za sukces "Pitbulla": Wasza sympatia przerosła najśmielsze oczekiwania

  Film "Pitbull. Niebezpieczne kobiety" z Mają Ostaszewską (44 l.) w jednej z ról w 2016 roku ściągnął do kin rekordową liczbę widzów. Aktorka postanowiła podziękować za to publiczności...

 • Magdalena Kumorek: Grzeczna dziewczynka z własnym zdaniem

  Popularność dał jej serial "Samo życie". "Przepis na życie" - sympatię fanów.

 • Anna Popek komentuje porażkę Szpaka na Eurowizji: Sukces Ukrainy to wyraz sympatii politycznych

  Gdyby nie głosy publiczności, Michał Szpak (25 l.) zająłby na konkursie Eurowizji przedostatnie miejsce. Monika Kuszyńska, która oceniała w tym roku uczestników, nie kryje zaskoczenia. Podobnie Anna Popek, która wygraną Ukrainy uważa za "wyraz sympatii politycznych".

 • Red Lips: "To co nam było" to jednak była miłość (wywiad z Łukaszem Lazerem)

  Kiedyś z Ivanem widział czarne oczy, ale zawsze kochał rockowe brzmienie. Teraz swoje młodzieńcze sympatie muzyczne realizuje w grupie Red Lips. Gitarzysta i kompozytor tego zespołu Łukasz Lazer zdradził nam, o co chodzi w przeboju "To co nam było" i co łączy go ze śpiewającą w Red Lips Rudą.

 • Kasia Bujakiewicz pokazała ponętne zdjęcie! Ale biust!

  Kasia Bujakiewicz (46 l.) podbiła serca publiczności jako urocza, nieco pulchniejsza blondynka. Jednak ostatnie zdjęcie pokazuje aktorkę w nieco innym świetle!

 • Paweł Domagała: Zięć Andrzeja Grabowskiego

  O przychylność przyszłego teścia walczył dłużej niż o miłość jego starszej córki.

 • "Na Wspólnej": Wchodzę na plan

  Lubi pani swoją Honoratę z "Na Wspólnej"? - Bardzo. Kiedy dostałam tę propozycję w 2008 roku, pomyślałam sobie, że skoro mam nią być przez parę lat, to dobrze byłoby, żeby budziła pozytywne emocje. Tym bardziej że spora część publiczności utożsamia aktora z jego serialową postacią. Dlatego przyjemniej grać kogoś, kogo ludzie lubią. No i bezpieczniej. Grana przez panią bohaterka ma wielu fanów...

 • "Kiler": Polski film 25-lecia

  Przekazywana innym dobra energia powraca - uważa aktor Cezary Pazura. "Ludzie będą akceptować mnie wtedy, kiedy ja ich będę lubił i szanował" - przekonuje odtwórca głównej roli w "Kilerze", uznanym przez internautów za "polski film 25-lecia".

 • "Słoneczny patrol": Zmarnowany potencjał

  Zamykamy listę najbardziej popularnych aktorów „Słonecznego patrolu”. Jak czas pokazał, zdecydowana większość z nich była gwiazdami jednej roli. Mieli wszystko – urodę, dobry start, sympatię publiczności. Niestety, zabrakło szczęścia lub... dobrych decyzji.

 • Andriej Konczałowski gościem Sputnika

  Ważnym punktem programu trwającej w Warszawie 8. edycji festiwalu Sputnik jest retrospektywa twórczości Andrieja Konczałowskiego, w ramach której prezentowane jest sześć ostatnich filmów rosyjskiego reżysera.

Zdjęcia na temat: sympatia publiczności
Wideo na temat: sympatia publiczności
 • „Na dobre i na złe”: Michał Żebrowski nie żałuje decyzji o dołączeniu do obsady serialu

  dobre i na złe” panuje bardzo dobra atmosfera, a produkcja wciąż cieszy się uznaniem publiczności. – Widzom chyba też moja praca się podobała, więc jestem tym bardziej szczęśliwy, że podjąłem słuszną(...) relaks. Zdaniem Żebrowskiego popularność serialu oraz sympatia widzów do postaci Falkowicza mogą się przekładać na frekwencję w teatrze, dlatego uważa, że aktorzy nie powinni unikać tego typu

 • Przyjaciel do końca świata

  Czołowy komik Hollywood Steve Carell i Keira Knightley w komedii o końcu świata. Gdy ludzie dowiadują się, że w kierunku Ziemi zmierza asteroida, która zniszczy całą planetę, wpadają w panikę. Dodge (Carell) ma podwójnego pecha: nie dość, że świat stoi w obliczu zagłady, to na dodatek właśnie teraz opuszcza go żona. Kiedy wydaje się, że nic nie ma już sensu, mieszkająca obok Penny (Knightley) przynosi mu list, który trafił do niej przez pomyłkę. Napisała go licealna sympatia Dodge’a, która...

 • To właśnie seks

  "To właśnie seks" to błyskotliwa i zabawna opowieść o zwyczajnych parach i ich niezwykłych łóżkowych perypetiach. Ta przebojowa komedia, która podbiła serca australijskiej publiczności, działa jak antidotum na nasze uczuciowe i łóżkowe dylematy. I chociaż nie rozwiąże ich wszystkich, to z pewnością rozbroi je śmiechem!