• Informacje na temat:

  sympatyczna ania

Artykuły na temat: sympatyczna ania
 • "Ślub od pierwszego wejrzenia": Grzesiek ma nową dziewczynę! Co na to Ania?

  Wydawało się, że Grzesiek i Ania przez ekspertów zostali dobrani do siebie idealnie. Co prawda - zgodnie z zasadami programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" - poznali się na zaledwie chwilę przed(...) teraz dzieje się u Anny i Grzegorza? Sympatyczna blondynka z Krakowa oddaje się swojej pasji, czyli pieczeniu artystycznych tortów. Z kolei jej były mąż... znalazł nową miłość!  Na jego profilu w mediach...

 • Rolnik jedzie w trasę? (Adam Kraśko z "Rolnik szuka żony")

  Teledysk do utworu "Oj Aniu Aniu" nie wystarczył sympatycznemu rolnikowi ze wschodu Polski. Teraz chce prezentować swój skromny materiał w trakcie występów na żywo.

 • Adam Kraśko: Co łączy go z piękną Anią?

  .... Żałuję, że nie było Ani Sygnowskiej, mojej niedoszłej dziewczyny... - wyznaje. Była za to inna Ania - Michalska z II edycji programu, która pod Łodzią prowadzi 20-hektarowe gospodarstwo po rodzicach(...). - Jaka ładna dziewczyna! Sympatyczna i dzielna. Z tego, co widzę, jest bardzo pracowita. Podoba mi się - komplementował Annę Adam już rok temu. Ona też miłości w programie nie znalazła, zwróciła nawet...

 • Solowy debiut Marcina Prokopa

  Sympatyczny dziennikarz i prezenter napisał książkę inspirowaną własnym dzieciństwem w czasach PRL-u. Marcin Prokop zdradza, komu ją dedykował oraz które historie z młodości najbardziej zapadły mu w pamięć.

 • ...​Ania Wesołowska w „Rolnik szuka żony 3” starała się o serce Łukasza (31 l.), ale bezskutecznie. Mężczyzna wybrał jej koleżankę, choć ostatecznie i z nią nie ułożył sobie życia. Za to odrzuconej blondynce wiedzie się całkiem nieźle!

 • "Słowo na M" : Gdyby Daniel nie był Harrym

  Wallace (Daniel Radcliffe) jest miłym i sympatycznym chłopakiem. Jest też przystojny i inteligentny, stara się być zabawny. W miłości szczęście mu jednak nie dopisuje. Kobieta jego życia, urokliwa Chantry (Zoe Kazan), jest w związku z innym mężczyzną. Wallace'owi nie pozostaje więc nic innego, jak się z nią "tylko" zaprzyjaźnić...

 • Ania Przybylska nie znosi... swoich fanów?

  Prośby o zdjęcia i autografy - choć miłe - z czasem tylko irytują. O złych stronach sławy przekonała się Ania Przybylska (34 l.).

 • Pogrzeb Anny Przybylskiej: Data ustalona

  Nabożeństwo żałobne w intencji Anny Przybylskiej odprawione zostanie w czwartek, 9 października, w Kościele pod wezwaniem Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Gdyni. Rodzina prosi o nieskładanie kondolencji i nieprzynoszenie kwiatów.

 • ...ludziach! Wiem, że to złe, ale nie wytrzymuję. Mocujemy się na zdania i opinie" - mówi Szatan. Także Magda Schejbal nie ukrywa, że jest osobą bardzo wybuchową i "prawie codziennie kłóci się" ze swoim(...) Jóźwickiego.  W jego rodzinnym domu każdy miał obowiązki. Anię z kolei we wszystkim wyręczała mama. Dziś gwiazda ma panią do sprzątania i nianię.

 • "Uwolnić Mikołaja!"... z więzienia

  Chciał dobrze, ale... nie wyszło! Tym razem Mikołaj powoduje wypadek i trafia za kratki. W polskiej wersji językowej głosu użycza mu Andrzej Grabowski.

Zdjęcia na temat: sympatyczna ania
Wideo na temat: sympatyczna ania
 • Paweł Wawrzecki wspomina Anię Przybylską: Los zgotował jej coś takiego, co się jej nie należało!

  Paweł Wawrzecki i Piotr Szwedes, którzy pracowali z Anną Przybylską na planie serialu "Złotopolscy", opowiedzieli o swoich wspomnieniach związanych z aktorką. - Niektórzy aktorzy długo przygotowują się do swoich ról. Ona potrafiła wejść i mówić - wspominał Piotr Szwedes, serialowy partner sympatycznej "Marylki". (Źródło: TVP/x-news)

 • Tarzan. Król dżungli

  Jeden z najsłynniejszych bohaterów dziecięcej wyobraźni powraca! Zrealizowana z wielkim rozmachem animowana opowieść o niezwykłych przygodach chłopca wychowanego przez zwierzęta w samym sercu egzotycznej dżungli. Sympatyczna małpa Kala znajduje w dżungli opuszczone ludzkie niemowlę. Mimo początkowej nieufności stada, postanawia zaopiekować się dzieckiem. Chłopiec dorasta pod okiem górskich goryli jako jeden z nich, powoli ucząc się praw dżungli. Pod ich opieką wyrasta na silnego młodego...

 • Los numeros

  "Los numeros" to historia, o tym, że los ma wykręcone poczucie humoru, a wielka wygrana na loterii może być początkiem równie wielkich kłopotów i ekscytujących przygód. Główne role w filmie grają Lesław Żurek, Tamara Arciuch, Weronika Książkiewicz oraz debiutująca na dużym ekranie Justyna Schneider. Ponadto w obsadzie filmu znaleźli się, Antoni Pawlicki, Marek Włodarczyk, Krzysztof Czeczot, Joanna Kulig oraz Jadwiga Basińska znana z kabaretu Mumio. Film realizowany był pod roboczym tytułem...

Dyskusje na temat: sympatyczna ania